Opinie o P.P.H.U. Meblex Sp.C. Jarosław Daszekjarosław Daszek w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.P.H.U. Meblex Sp.C. Jarosław Daszekjarosław Daszek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.P.H.U. Meblex Sp.C. Jarosław Daszekjarosław Daszek o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Meblex Sp.C. Jarosław Daszekjarosław Daszek w Tczew

Anna Nowy wpis

Byłam pierwszy raz, polecił mi znajomy i chciałam podzielić się, że obsługa jak i sklep zaslugują na 5 gwiazdek! Przemiła obsługa Pani, która nas obsługiwała, bardzo sympatyczna i pomocna. Polecam

Adam Nowy wpis

Nie polecam tego sklepu. Totalna porażka. Pracownicy tego sklepu sprawiają wrażenie jakby pracowali za karę.Po bardzo długim oczekiwaniu Ok 2 tyg.po terminie.Odabrałem meble do złożenia gdzie uchwyty nie pasowały do frontów. Pracownik w odpowiedzi poinformował mnie,że można je ręcznie dociąć brzeszczotem.

Basia Nowy wpis

Witam! Mogę napisać i pochwalić ten sklep bo meble są naprawdę wyjątkowe w porównaniu z konkurencją zresztą wogle nie ma porównania. Trafiłam akurat że meble zamawiałam w okresie wakacyjno- urlopowym ,no i wiadomo że nie samą pracą człowiek żyje.Warto czekać bo liczy się podejście do człowieka,kultura ,uśmiech, dobre słowo,doradztwo i pełne info odnośnie zamówienia i jak to będzie wyglądało . Cała obsługa ze sklepu Meblex naprawdę na najwyższym poziomie.A panowie którzy przywożą meble na dany adres i je dźwigają to: Strongmani silni i wyjątkowo mili uśmiechnięci mimo tylu schodów i potu, aż by się chciało widzieć ich codziennie ????. Panowie którzy skręcają meble w oka mgnieniu to też są zwinni jak sarny i mają krzepę jak nie jeden tur. (usunięte przez administratora) EKIPA ZE SKLEPU MEBLEX W TCZEWIE

klient

Szczerze nie polecam tego sklepu. Obsługa miła do czasu jak dostaną pieniądze a potem klienta traktują jak świnie. Na meble trzeba było czekać dłużej niż było umówione a ostatecznie dotarło do mnie nie to co było zamówione w 4 roznych kolorach A zamówienie było w jednym.Właściciel to człowiek całkowicie pozbawiony kultury osobistej. Określenie go słowami (usunięte przez administratora) i prostak to dla niego komplement. Nie dość że towar dostarczony jest nie zgodny z zamówieniem to jeszcze właściciel wogole nie poczówa się do odpowiedzialności za pomyłkę i nie usłyszałem żadnego słowa przepraszam ani nawet chęci zeby rozwiązać problem. Nie widzę możliwości dalszej współpracy z takim człowiekiem. Meble z wielką laska zabrał z powrotem ale tych które zamawialem nie jest w stanie dostarczyć. Pracuja tam ludzie niekompetentni nie znający się na swoich obowiązkach. Na szacunek zasługują jedynie chłopcy z tej firmy którzy przywieźli i odebrali meble bo wykonali kawał niepotrzebnej roboty bez cienia pretensj. A sam szef swoim zachowaniem i podejściem do klienta pokazał swój prawdziwy poziom kultury osobistej. Dno i dwa metry mułu!!! Zeby chociaż przeprosił za swój błąd i zaproponował wymianę to tej opinii by nie było....Ludzie nie płacicie pieniędzy do póki nie zobaczycie mebli bo do tego czasu będą jeszcze mili A jak otrzymają kasę to nawet telefonu nie odbiorą!!

Meblex Tczew Nowy wpis
@klient

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zamówiliście Państwo meble z różnych fabryk, sprzedawca, który Państwu doradzał, informował o różnicach kolorystycznych mebli. Szafa była wykonana z płyty laminowanej, natomiast łóżko oraz szafki nocne z litego drewna. Nie ma takiej możliwości, aby kolory były identyczne!!! Zarzuty pod naszym adresem były jak najbardziej niesłuszne, a mimo to zgodziliśmy się odebrać od Państwa meble i zwróciliśmy 100% wartości. Mimo wszystko zapraszamy ponownie, tym razem, na przemyślane zakupy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie P.P.H.U. Meblex Sp.C. Jarosław Daszekjarosław Daszek? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Bater

Ja od wielu lat jestem klientką Meblexu, nie mogę złego słowa powiedzieć o obsłudze, bez różnicy przed czy po dokonaniu płatności, pracownicy są super, właściciel - zależy, bywa mrukliwy, ale dostawy, montaż bez zarzutu

Meblex Tczew
@Bater

Dziękuję, że stanęła Pani w naszej obronie. Dziękujemy, że można polegać na Stałych zadowolonych klientach. Pozdrawiamy i zapraszamy na kolejne udane zakupy.

Mariusz

Nie polecam sklepu. Pracownicy chamscy, nieprofesjonalne odżywki w stylu pan się nie zna itp. Wysoki właściciel chamski przemądrzały, widać że ma się za niewiadomo kogo, a słoma z butów wychodzi. Kierowcy którzy montowali meble bardzo pomocni profesjonalni, czego nie można powiedzieć o pracownikach doradzających meble.

Meblex Tczew
@Mariusz

Panie Mariuszu, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Trudno mi cokolwiek wyjaśniać, ale gwarantuję, że był to skrajny przypadek. Jeszcze raz bardzo przepraszam i mam nadzieję, że jeśli nasze drogi się jeszcze raz spotkają, to gwarantuję, że kolejna opinia będzie maksymalnie pozytywna. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Meblex Sp.C. Jarosław Daszekjarosław Daszek - Tczew

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Meblex Sp.C. Jarosław Daszekjarosław Daszek?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Meblex Sp.C. Jarosław Daszekjarosław Daszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. Meblex Sp.C. Jarosław Daszekjarosław Daszek?

P.P.H.U. Meblex Sp.C. Jarosław Daszekjarosław Daszek
  • Jagiellońska 55