P.H.U. Abistol Marcin Błaszczyk

NIP: 5931879244 REGON: 192554761

P.H.U. Abistol Marcin Błaszczyk

Opinie o P.H.U. Abistol Marcin Błaszczyk

Bartek

Chciałem się wstrzymać z opinią, ale nie lubię jak ktoś kto dał ciała i pobrał już pieniądze, mnie zwyczajnie olewa. Po pierwsze spóźnienie z dostawą o całe dwa tygodnie. Dowód mam jeden. Kwit i nagranie telefoniczne które również mówi o rekompensacie za to opóźnienie w postaci jakiejś półki czy cokolwiek innego. Mamy prawie nowy rok i cisza. Zwyczajnie olewanie klienta. Wykonanie jest dobre gdyby nie fakt że nie zostało to do końca zrobione z projektem bo brak poszczególnych elementów za które i tak zapłaciłem. No i nie wszystko zostało zrobione zgodnie z wymiarem. Jedna rzecz za którą mogę podziękować to fakt że dostarczyli mi mebel pod sam dom, ale to tyle. Brak profesjonalizmu jak i podejście do klienta. A najgorsze jest to że robi się w konia ludzi z tej samej miejscowości. Czekałem do końca roku, ale jak mnie olano to ja oddaje wszystko z podwójna dawką .

Zostaw opinię o P.H.U. Abistol Marcin Błaszczyk - Czarna Dąbrówka

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Abistol Marcin Błaszczyk