Opinie o Heban Sp.j. Sklep Meblowy Elżbieta Mucha i Aleksander Mucha w Kielce

Robson Nowy wpis

Praca na minus Na początek wydaje się fajna praca jak przedstawią na rozmowie. Później się zaczyna cała prawda. Czyli jak w sklepie meblowym. Dźwiganie mebli, utrzymanie porządku czyli wycieranie mebli, odkurzanie wersalek itp. Zbyt mało osób zatrudnionych. Mężczyzny brak, cała podstawa sklepu.

Karol Nowy wpis

Jest premia uznaniowa?

Były pracownik Nowy wpis
@Karol

Nie w tej firmie takie rzeczy

Były pracownik Nowy wpis

Praca bardzo fajna jak się człowiek wdroży w asortyment. Szefostwo (właściciele)również bez zastrzeżeń. Osoby które nadzorują salony powinny współpracować ze sobą i mieć jedno zdanie bo nie wiadomo kogo słuchać. Niestety polityka firmy niczym się nie różni od prowadzenia swojej firmy. Tzn: zbierasz sobie pieniądze na wypłaty by mieć na 10 inaczej weźmiesz wtedy kiedy będą pieniądze bądź odbierzesz w towarze. Brak możliwości dostania pensji na konto bez logicznego wytłumaczenia dlaczego. Za czynsz, energie ,węgiel ,nie które FV również płacisz jeśli masz z obrotu który zrobisz. O pensji nie będę pisać jak to wygląda bo napewno mógłby urząd skarbowy się zainteresować firmą.

Katarzyna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 187 dni.
Klient
 Problem

Stanowczo nie polecam. Obsługa wpuściła klientów do środka i nie poinformowała że za chwile zamykają sklep po czym zgasili światło nie zastanawiając się że ktoś jest w środku i zebrali się do wyjścia .... niepoważne zachowanie dzięki któremu osobiście tam nie wrócę.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aleksandra

Chciałabym zapytać o coś pracowników. Jak oceniacie zarządzanie w Heban? Odnoszą się z szacunkiem do ludzi?

Lolek

Tak słuchajcie jak pani do was mówi hahaha (usunięte przez administratora) obojniak

Wojtek

Opinie klientów nie powinny tu się znaleźć ponieważ to jest forum pracownicze.

Klient

Stanowczo nie polecam szczególnie jeśli trzeba odebrać towar z magazynu Opryskliwy,nieprzyjemny kierownik magazynu Na wydanie jednej płyty czekałem godzinę ponieważ nie mogli jej znaleźć Wyżej wymieniony nie raczył nawet słowa przepraszam powiedzieć Jedynie pokazywał swoją wyższość nad klientem Zachowując się ja król Porażka

Klientka.

Jak od niedawna wiadomo nie ma po co juz zagladac do tej firmy.

Stefan
@Klientka.

Twoja opinia daje mały pogląd faktycznej sytuacji u pracodawcy. Czy mogłabyś rozwinąć swoją myśl?

DON

FAJNA ROBOTA MOŻNA SIE NAPIĆ W PRACY A I TAK CIE NIE SPRAWDZĄ

@DON

O to extra. Może dlatego jest dużo reklamacji ..

Magdalena
@Dominika

Wnioskuję, że wypowiadasz się z perspektywy Klienta firmy Heban. Może zatem powiesz nam, jak oceniasz jakość świadczonych przez nią usług? Bardzo Cię do tego zachęcam. Firma Meble Heban E. A. Mucha sp. j. istnieje na rynku od 1996 roku. Jej celem od początku jest oferowanie klientom mebli o wysokiej jakości w przystępnych cenach. W związku z tym chętnie poznalibyśmy tę firmę z perspektywy tego, jakim jest pracodawcą. Czy zatem znajdzie się jakiś jej pracownik, który opowie nam o aktualnych warunkach pracy?

Helena

Robota super, świetna pensja, warunki pracy bardzo korzystne. Szczególnie szefostwo bardzo miłe. Nie wiem co ten u góry pierdoli głupoty.....

Siwa

Widział to wie

Magdalena
@Siwa

Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania. Coś, co komuś w danej firmie się podoba i traktuje jako plus, nie oznacza od razu, że i wszystkim pozostałym pracownikom musi pasować. Dlatego też prowadzony jest wątek Sklepu Meblowego Heban na forum GoWork. Dzięki Waszym opiniom, które nie są identyczne, osoba zainteresowana podjęciem się pracy w tej firmie może wysnuć jakiś własny pogląd na temat tego, jak wygląda tam praca i na co powinien się przygotować. Mnie zaś bardzo interesuje informacja odnośnie tego, czy Heban się rozwija? Może ten pracodawca zwiększył zatrudnienie w ostatnim czasie?

Pani Heleno, jaki język z klasą. . Może ten pan ma takie właśnie doswiadczenia

@Helena

Poproszę o kontakt do szefostwa - może oni potrafią zorganizować reklamacje

Siwa

Okropny sklep jeżeli chodzi o reklamację. Czekam już 3 miesiąc i jeszcze niema jednej części. Masakra

@Siwa

To zła wiadomość. .. bo właśnie od 3 dni próbuje załatwić reklamacje. Przywieźli komodę z krzywo zamontowanym drzwiami i poprosili żeby w takim razie przywieźć komodę do nich.. komora 90kg, 4te piętro a klientem osoba lat 75. Później zmieniło zdanie - podjadą - ale nikt się nie zjawia, rozmowy tel są ale nie prowadzą do rozwiązania reklamacji. Dominika

Powiedzcie co się dzieje teraz w Heban Sp.j. Sklep Meblowy Elżbieta Mucha i Aleksander Mucha? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o miejsce pracy?

Miro

Taka cisza na forum od dawna czyli dobrze się tu pracuje.

Tajemniczy klient

Praca rozwijajaca.jedna lepszych w krasnymstawie. Pensja ok. Trzeba sie starac aby cie doceniono. Z obserwacji widzę.ze pracuja tam odpowiednio wyszkoleni ludzie

ILONA 45

W dobie umów śmieciowych i pracy na czarno to takiego pracodawcy jak Heban ze świecą szukać.Dni próbne płatne,pełny etat, nie proponują stazu czy umów zlecenie. Ktoś wcześniej napisał ,że ''praca tam jest nie miła '' -miła to może być dziewczyna a nie praca.Choć to ''sieciówka '' (powiedzmy) ,atmosfera jak w małej rodzinnej firmie.

jorgus

Popieram praca w tej firmie jest okropna wyzysk wyzysk wysysk

anon.

Praca jak każda inna, ani dobra, ani zła.

agata

W Kielcach jest super kierowniczka [usunięte przez moderatora],napewno każdego nowego pracownika przeszkoli

kon.

praca jak każda inna.

Zostaw merytoryczną opinię o Heban Sp.j. Sklep Meblowy Elżbieta Mucha i Aleksander Mucha - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Heban Sp.j. Sklep Meblowy Elżbieta Mucha i Aleksander Mucha
1/5 Na podstawie 1 ocen.