Trans-Pal Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stacja Paliw Stanisław Gzik

Dzwola

Opinie o Trans-Pal Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stacja Paliw Stanisław Gzik

Tirowiec

Widać po ilości łapek w górę które opinie są wiarygodne...

Zniesmaczony

Przepraszam, moja powyższa opinia nie tyczy się tej firmy. Nazwa ta sama a firma inna, inny właściciel! Najmocniej przepraszam!

Zniesmaczony

Oszust, cwaniak, człowiek z poważnymi brakami w kulturze osobistej. Czegoś takiego jeszcze nie spotkałem, to w jaki sposób podchodził do człowieka... nie uwierzysz póki sam tego nie doświadczysz. Jet oczywiście tutaj parę opinii pozytywnych, jednak jestem pewien przez kogo one są napisane.

Gościówa

Polecam wszystkim jest super

gość

pracowałam w oddziale trans palu czyli Mrówka Kraśnik właściciel to zwykły oszust i na dodatek cham obiecuje ludziom po pół roku pracy w jego firmie premie utargowe potem daje ci 100 albo 50 zł i mówi ,że małe utargi były a towar zchodzi jak woda itp.Gdy orientujesz się ,że dalsza praca nie ma sensu nie wypłaca ci ostaniej wypłaty twierdząc ,że go zawiodłeś nie polecam!!! szkoda zdrowia

Gość 1
@gość 22.04.2015 20:44

Witam cię kolego, nie wiedziałem że zmieniłeś płeć:)ja pracuję w firmie Trans-Pal już kilkanaście lat, za chwilę powiem kilkadziesiąt. Jest to moja trzecia firma i z mojego punktu widzenia właściciel jest nazbyt uczciwy i liberalny, nigdy nie robi z gęby cholewy, a ty wstydząc się przyznać co nawywijałeś oczerniasz wspaniałego człowieka. Jak popracujesz u innych pracodawców to zrozumiesz sens pracy i docenisz to co miałeś. Na przyszłość ci poradzę nie wypisuj bzdur nie wiarygodnych bo kto tylko miał z P. Stanisławem Gzikiem do czynienia to ci w to nie uwierzy, a mnie to zbulwersowało ;/ !!!!!!!

Pracownica
@gość 22.04.2015 20:44

Witaj koleżanko, widocznie zbyt mało pracowałaś aby poznać oblicza właściciela i jego zarządzanie, właściciel jest nie zwykle w porządku, co prawda trochę wymagający ale to wszystko ma zamierzony cel i jest przemyślane, a za siedzenie to nawet w ochronie nie płacą. ja polecam wszystkim uczciwym tego pracodawcę z naciskiem uczciwym, bo nie uczciwy tam nie ma polotu. pozdrawiam twoja koleżanka.

Zostaw opinię o Trans-Pal Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stacja Paliw Stanisław Gzik - Dzwola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Pal Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stacja Paliw Stanisław Gzik