Komandor Wielkopolska S.A.

Poznań

Opinie o Komandor Wielkopolska S.A.

Pierwsze i ostatnie zamówienie

Komandor Poznań totalna porażka, obsługa pozostawia dużo do życzenia szczególnie Pan (lekko przypakowany laluś) z obsługi klienta (brak racjonalnych argumentów nadrabia krzykiem na klienta- gronkie brawa z tego powidu....) Widać nie nie jestem pierwszym klientem co ma taką opinię o w/w firmie.

Jerzy

Jak łatwo jest nam oceniać negatywnie innych. Szkoda, że nie widzimy jak niewłaściwie zachowujemy się sami!!!

Iwona

@Paweł K....aa jak wspominasz pracę w Komandor Wielkopolska S.A.? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie.

Paweł K....a

pracowałem długo,meble ok,mam w domu-klasa marzeń

karal uch

ja tam polecam!

amsko

Oj powiem Ci ze chyba już nie teraz bo jest nowa rekrutacja na stanowisko inspektora do spraw reklamacji we Wrocławiu to jest jeszcze oferta jakoś chyba z połowy lipca ciekaw jestem jakie są tu zarobki

Michał M.

Witam. Będę pierwszym ,który podpisze się tu nie używając pseudonimu. Trzeba przyznać , że warunki zatrudnienia są tu klarowne. Kawa na ławę od początku. Godziny pracy ,są prorodzinne. Premie ,tez się trafiają (małe, ale to miłe coś dostać). Co do atmosfery i humorów szefostwa to jest to indywidualna sprawa. W każdej firmie trafiają się konflikty. Są tacy co klakierują i są tacy co tego nie robią.Powiem tak przyjdź i przekonaj się sam. Ja swoją prace tam zakończyłem i życzę każdemu jak najlepiej. Bez względu na to jaki był w stosunku do mojej osoby. Pozdrawiam

Karczan południowy :)

Meble są ekstra jakościowo to potwierdzam.

Ibanez

Wypłata na czas, jasne warunki zatrudnienia. Hejt zupełnie bezpodstawny. Meble I-sza liga, pani prezes ok, jako Człowiek i jako zarządca.

B.K

procz 3 nowych osob jest to najkrótsze zatrudnienie w firmie

Blaze K

Laczny staz mojej pracy w Komandorze to okolo dwa lata , piszac ten post dnia dzisiejszego jestem zatrudniony, kiedy przyjmowalem sie do pracy w 2014 roku prezesem byla juz pani Izabella, oddzial w Poznaniu mial wtedty spore dlugi , wynagrodzenie nie bylo jakies super ale zawsze w dzien wyplaty , pani prezes obiecala ze wdrazajac swoja wizje tego oddzialu zacznie przyniosic zyski , wtedy podniesie wynagrodzenia , bedzie dawac premie , wyplacac pieniadze za wszystkie nadgodziny. K-WLKP zaczelo przynosic zyski a pani prezes wywiazala sie ze swoich obietnic , doszlo nawet do tego ze pracownicy produkcji maja w swoich kuchniach owocowa herbate :) . Ja swoja prace wykonuje na produkcji , mam kolo siebie ludzi z ktorymi pracuje mi sie dobrze , mimo tego ze nasze charaktery strasznie sie roznia , moim zdaniem po wyeliminowaniu trucizny ktora byla w szeregach , pracuje sie o niebo lepiej , ludzie przychodza z usmiechem na twarzy , no moze lekko przesadzilem , ale na pewno nikt nie przychodzi i sie nie meczy psychicznie . Nie slyszalem zeby ktokolwiek narzekal na wynagrodzenie , jedyne co nas aktualnie dotyka to nadgodziny bo jest ich naprawde duzo (maksymalnie 10 h w tygodniu) , za ktore sa wyplacane pieniadze wraz z wyplata. Szefem produkcji jest osoba ktora zostala wybrana z grona osob ktore wykonuja prace na produkcji , jest dokladny , rzetelny i szanuje swoja prace , tak samo jak swoich pracownikow , jezeli ma jakies uwagi do naszej pracy to bardzo schludnie i bezposrednio je do nas kieruje , ze spokojem i rozwaga, nie ma krzykow i obrazy. Kadry naszego oddzialu sa zawsze otwarte na problemy pracownikow , same tez pilnuja naszych spraw zwiazanych z zatrudnieniem itp. Nie slyszalem , NIGDY o tym zeby Pani Izabella komus odmowila pomocy , jest dobrym prezesem , w mojej opini Pani prezes jest odpowiednia osba na odpowiendim miejscu , jej doswiadczenie i umiejetnosci prowadzenia firmy sa na wysokim poziomie , takim ktorego powinno sie zazdroscic i brac przyklad. ~Wczasowicz :)~

pati
@Blaze K 10.08.2016 19:36

a pracują tam kobiety na produkcji?

Mardok

ja pracuje w tej firmie od niedawna ale złego słowa niemoge o niej powiedziec.Wynagrodzenie na czas i nie 1500zł jak wczesniej czytałem,atmosfera super,wszystkie prawa pracownicze są w 100% przestrzegane,jesli są nadgodziny to jestem pytany czy moge zostac ,Pani prezes naprawde zasługuje na swoje stanowisko!!! i mysle ze cała kadra pracownicza to potwierdzi więc niewiem kto wypisuje o Komandorze takie bzdury i domyslam sie ze są to osoby które poprostu zostały zwolnione z jakis powodów i w ten sposób sie odgryzają i szkoda ze niepodpisują sie z Imienia i Nazwiska bo wtedy moze byli by bardziej wiarygodni ale ale pracując tam wiem ze to zwykłe kłamstwa.Takiej atmosfery i szefostwa moge tylko kazdemu szczerze życzyc.Dodam jeszcze ze moje słowa kazdy obecny pracownik moze potwierdzic:)

godny

Na miejscu tych wspaniałych pracowników wielbiących komandora zastanowiłbym się jak będą się czuli gdy firma im podziękuję. Swoją droga niektórzy ludzie zastanawiają mnie za ile są w stanie sprzedać swoją godność.

Bi

Ja tez sie zgadam!Rysiu na prezydenta.

kmhgv

@ Zorientowany ja chciałam tutaj rozwinąć kwestię tego "marnego wynagordzenia" ? przybliż podając tutaj kwotę proszę. Co do szaf komandor to kwestia gustu - każdy ma inny. A poza tym o gustach się nie dyskutuje, jak zapewne wiesz, wiec to dla mnie nie argument

X

Szału z kasą się nie spodziewaj.

odradzam tą firmę

A odkąd to firma Komandor jest firmą rodzinną? To nie jest Blikle ( i takiej renomy jak Blikle nigdy nie zdobędzie). (usunięte przez administratora)

GOŚĆ

Prywatna firma to sami decydują kogo chcą zatrudnić i dlaczego. To logiczne, że w prawie każdej firmie prywatnej zatrudniana jest rodzina właściciela - jako przyszłych zarządzających.

miś

ja bym wolał bezrobocie niz prace w tej firmie. odradzam kazdemu.

Mateusz

Witam! Widziałem dużo ogłoszeń o pracę w Komandorze w Poznaniu. Czy warto tam pracować? Ile operator wyciąga na rękę? Widziałem tez dużo złych opinii czy atmosfera się poprawiła?

obserwator

Olu poczekaj jeszcze kilka miesięcy. Chodzą słuchy, że zmiany już wkrótce! Na razie musi się wdrożyć;)

ola

cos wiadomo o zmianach w tej firmie. czy szefostwo sie pozmienialo? czy wciaz lepiej sie od firmy trzymacc z daleka nic do niej probowac sie dostac? nie chce pracowac w firmmie w ktorej jest taka atmosfera, a o rozmowu mozna sobie pomarzy (usunięte przez administratora) jezeli ktos by mogl mi udzielic informacji bylabym wdzieczna

zbigniew

masz racje kolego,jeszcze troche to bedzie tam pracowac 5 osob

ślepy

bezsensu w tej firmie pracowac,(usunięte przez administratora)

luna

Podzielam zdanie Poznaniaka,,,komandor to masakra

Zostaw opinię o Komandor Wielkopolska S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komandor Wielkopolska S.A.