Melomania Beata Steiner

NIP: 7831031840 REGON: 364477409

Melomania Beata Steiner

Opinie o Melomania Beata Steiner

User

Pani (usunięte przez administratora) jest pracodawca ktory w pelni zasluguje na 6 gwiazdek! Bardzo wyrozumiala osoba, zawsze sprawiedliwa. Mozna porozmawiac na kazdy temat. Liczy sie z pracownikiem.

x10
@User 11.10.2018 22:07

Wyrozumiałość, sprawiedliwość, uczciwość, prawdomówność... Tylko pogratulować, że się ta pani nawróciła, gdyż wszystkim dzięki temu będzie się żyło lepiej.

Nadal czekamy na aktualne info, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Melomania Beata Steiner w miejscowości Poznań nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw opinię o Melomania Beata Steiner - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Melomania Beata Steiner