Komandor Kraków S.A.

Kraków

Opinie o Komandor Kraków S.A.

roberk

Czytałem sporo na temat firmy bo miałem nadzieję , ze uda się tutaj załapać do pracy.W tej chwili jednak nie do końca jestem do nich przekonany ze względów finansowych. Idealnej pracy @karol i tak nie znajdziesz bo prędzej czy później coś zacznie Ci przeszkadzać

też były

(usunięte przez administratora)i dobra energia? Chyba kpisz? (usunięte przez administratora). i dobre ściemnianie to by się zgadzało. Przypomnę że to on promował (usunięte przez administratora) i to za jego przyzwoleniem pan (usunięte przez administratora) robił w firmie co chciał bo pan prezes bywał w Krakowie baaardzo rzadko. To on wychwalał panią (usunięte przez administratora)która nie robiła absolutnie nic poza braniem pensji i załatwianiem prywatnych biznesów w godzinach pracy firmowym samochodem. Dorzucę jeszcze panią (usunięte przez administratora), którą też była ulubienicą(usunięte przez administratora). Ja wiem że części załogi wydawał się równym chłopem bo wpadał raz na jakiś czas, uścisnął rękę no i fajne imprezy organizował, ale jeśli macie co do niego wątpliwości to poczytajcie trochę opinii o Komandorze Śląsk...

były

aaaaa ...Zapomniałem dodać że ten nieszczęśnik(usunięte przez administratora) tam jeszcze pracuje więc jak ktoś się będzie tam wybierał do pracy to niech się poważnie zastanowi bo szkoda nerwów na współprace z tym czymś . Pozdrawiam

marek

Pogratulować (usunięte przez administratora) wyłożenia firmy. Oby mieli teraz podobne problemy jak pracownicy i wylądowali na bruku

rozżalony

I nadszedł koniec.............................................

marek

Chyba powoli zbliża się koniec tej firmy. Brak zleceń, załogę wysyła się na przymusowe urlopy i coraz częściej słychać, że mają kłopoty z uzbieraniem kasy na wypłaty.

Piotrek

(usunięte przez administratora)Z tak niekompetentną kadrą zarządzającą nie miałem do tej pory do czynienia. Pan i Pani Prezes w firmie bywają rzadko i nie mają pojęcia co się w firmie dzieje. Na co dzień firmą rządzi (usunięte przez administratora) osoba trzeba to powiedzieć wprost (usunięte przez administratora). Osoby, które mają odwagę choć trochę się przeciwstawić sytuacji jaka panuje w firmie są zwalniane pod byle pretekstem. Wszystkim szukającym pracy radzę się trzymać jak najdalej od firmy Komandor Kraków SA

Zostaw opinię o Komandor Kraków S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komandor Kraków S.A.