Opinie o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DUHABEX Sp z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DUHABEX Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Kierowca

Witam, nie pracowałem w tej firmie, ale widzę że podejście jest ok. Jeżeli ktoś uczciwie zaprasza do rozmowy i proponuje wspólne rozwiązanie problemu to naprawdę szacunek. Swoją drogą, jeżeli ktoś pracuje w polskim oddziale firmy to nie ma co się dziwić, że ma polską umowę.

pytanie

Czy firma prowadzi transport krajowy? i na jakie zarobki można liczyć?

@pytanie

Dzień dobry. Nie prowadzimy transportu krajowego.

Super

Praca, i mieszkanie 3 tygodnie w ciężarówce - dla desperatów bez rodziny.

@Super

Dziękujemy za Pana osobiste przemyślenia, jednakże nie wiem jak to się ma do tych Pan nazwał desperatów . Skoro przez miesiąc w systemie tzw weekendy w domu to jest Pan na 30 dni może 8 dni w domu , a u nas na 30 dni jest się przeszło 7,5 dnia.

Krzysiek

Czy ktoś z osób, które pracują lub pracowały w tej firmie może coś o niej powiedzieć? Jak płacą, czy spedycja jest ok, czy szukają kogoś obecnie?

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca kat. C+E oraz z podstawowym ADR oferowane przez firmę DUHABEX Sp z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zarząd

Szanowni Państwo, jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników oraz osób nie związanych z naszą firmą. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągnąć wnioski z konstruktywnej i obiektywnej krytyki. Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących urazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby oraz grupy ludzi. zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści nie zgodnie z prawem będą usuwane przez administratora. Przypominamy, że we wszystkich niepojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem biuro@duhabex.pl / office@duhabex.de. Serdecznie pozdrawiamy Grupa Duhabex

Rekrutacja

Szanowny Panie Kierowco, dziękuje Panu za wszystkie uwagi oraz opinie. Firma będzie w ciągłym rozwoju aby coraz lepiej realizować swoje usługi. Życzę dużo zdrowia Panu w tym trudnym czasie. // PS . Pracuje a pracujemy to jest różnica Panie Szanowny. Proszę czytać ze zrozumieniem.

Rekrutacja

Panie .... przeczytaj Pańską wypowiedz z dwóch dni temu. Zarzuca mi Pan ze firma przyjmuje na polskie warunki do pracy w Niemczech itd .... i jeszcze różne inne rzeczy . I proszę przeczytać wypowiedz moja z dzisiaj i wczoraj. Pan tutaj jest nie wie chyba co już Pan ma pisać . Odpowiedziałem na wszystkie pytania i sprostowałem odpowiedzi . Napisze jeszcze raz . Jeżeli ktoś jest zatrudniony w Niemieckim oddziale jest na umówię Niemieckiej // To Pan się ukrywa pod pseudonimem . Kontakt do mnie można znaleść w dziale rekrutacji na naszej stronie internetowej. Pana tutaj każde wywody nie maja potwierdzenie w rzeczywistości ponieważ nigdy nie miał Pan nic wspólnego z tą firmą. To są tylko Pana prywatne opinie. Natomiast nadal nie wiem dlaczego tak Pan postępuje. Jak Panu oferta nie odpowiadała po kontakcie z firma ( z tego co Pan napisał ) to po co Pan wchodzi na forum i dyskutuje że Panu to nie pasuje ? ... Czy to świadczy o tym że nie ma czym się Pan zająć wieczorami ? Ja wnioskuje że tak. Bo jak ja dzwonię o ofertę i mi nie pasuje to szukam kogoś kto mi da lepszą. A Pan będzie forum odwiedzał i pisał tutaj swoje brednie. Powodzenia bo napewno z Panem dyskusja do końca tak będzie wyglądała. Ale cóż .... to jest nagroda za 35 lat uczciwej pracy. Może zajmie się Pan problemami które na dzień dzisiejszy wpływają na gospodarkę całego świata ? Niech Pan coś ciekawego napisze... przynajmniej ja jestem ciekawy ....

Rekrutacja

Nadal się nie rozumiemy, przede wszystkim firma Duhabex ( powtórzę to jeszcze raz ) zwraca za wszystkie dojazdy, to o jakich tutaj Pan mówi odliczeniach ???? Pan coś wymyślił sobie i próbuje na siłę wciskać ciemnotę // Następnie firma płaci stawki wynikające z płac minimalnych w danym kraju. ( kogo tutaj oszukujemy ) // następnie, jeżeli kierowca zatrudniony jest w niemieckiej spółce jest na umowie Niemieckiej // następnie ... gdyby Pan się choć trochę orientował w przepisach tzw Pakietu mobilnego to by Pan wiedział że nie będzie już znaczenia gdzie Pan będzie zatrudniony ponieważ wszystkie płatności będą się zawierały w płacy zasadniczej. Nasza firmą czeka cierpliwie na zmiany przepisów i jak zawsze będzie się do nich dostosowywać. Na razie nie wiemy jak będzie ostatecznie wyglądać dlatego nie zaproponowano Panu umowy niemieckiej. Następnie, zapewne Pana wskazówki są bardzo cenne. Dziękuję że Pan się tak aktywnie udziela, ale jak już napisałem niczego Pan nie osiągnie tym, choć by nie wiem jakie jeszcze wypociny Pan tutaj będzie pisał. Nie szukam żadnych frajerów, a na pewno nie prezesów takich jak Pan. Proszę samemu założyć firmę i działać, przecież jest to wolny kraj, zna się Pan na tym zapewne bardzo dobrze. Życzę wszystkiego najlepszego w karierze. I wie Pan co w tym jest najlepsze ? Że Pan wie z kim Pan rozmawia, bo biorę za to odpowiedzialność w 100% natomiast Pan się ukrywa pod pseudo i wypisuje co tylko popadnie.

Rekrutacja

Proszę Pana, nikogo tutaj nie manipuluje i nie mam takiego zwyczaju. Jeżeli choć trochę ma Pan o tym pojęcie to profil firmy w zasadzie ma w swoim portfolio ogłoszenia emitowane cały czas. Proszę zapytać o ofertę działu Handlowego lub zadzwonić tam się Pan dowie. Natomiast to Pan tutaj manipuluje i psuje nasza reputacje na rynku która wypracowujemy już parędziesiąt lat. Nie wiem jaki to ma cel ale dla mnie strata czasu. Jeżeli ktoś dzwoni i pyta się szczegóły oferty, to jest udzielana wszelka informacja telefonicznie, ta sama która jest później udziela czy podjęciu pracy, to Państwo decydują czy to pasuje czy nie. Dla każdego normalnie myślącego człowiek wydaje mi się że jeśli mu nie pasują warunki to dziękuje za informacje i szuka takiej firmy gdzie te warunki mu odpowiadają. Takie pisanie tutaj które nie daje nic pozytywnego to wg mnie strata cennego czasu. Nie wiem jak reszta Pańtwa oceni moja wypowiedz ale myśle ze 99% przyzna mi racje. Tak czy inaczej każdy pracodawca dba o dobre swojej firmy, natomiast napewno Pan czy inny hejter nie zmieni niczego co mi czy firmie zaszkodzi ponieważ wg. Badań przeprowadzonych przy rekrutacji 95% kandytatów nie sugeruje się wpisami ( dyskusjami ) które krótko pisząc podobne teraz to Pana czy poprzednika ponieważ uważają ze właśnie jest Pan w tych 5 % którym zawsze nic nie pasuje, a tym przekładają to na wylewanie tego w sieci. Także choć by co Pan tutaj napisać nie będę kontynuować naszej zbędnej dyskusji. Jeżeli kogoś z czytających uraziłem ta wypowiedzią z góry bardzo przeprszam ale nie miała ona tego na celu.

Rekrutacja

Witam. Drogi Panie Kierowco. Chyba są tutaj pewne niedogodności . Po pierwsze, podaje Pan błędne informacje ponieważ firma zwraca za dojazdy do pracy wiec o czym Pan tutaj pisze ? Jakim odliczeniu ? . Gdyby Pan nie zauważył to jak większość zaufanych pracodawców w tym kraju firma posiada profil na portalu aplikuj , który jest cały czas, wykupuje się go np na rok i czy firma potrzebuje czy nie zawsze profil wraz z ogłoszeniem jest widoczny. Po trzecie, sam prowadzę rozmowy rekrutacyjne i nigdy nic nie ukrywam. Firma stoi mocno na nogach. Firma w tym roku zatrudniła 10 kierowców to jak na 300 kierowców to super rotacja. Gratuluje wypowiedzi.

Suzak

Mi nie jest żal nikogo kto tutaj pracuje. Mamy zwroty za dojazdy i niemiecką pensje 2300 E netto. Kolega nawet tutaj nie pracował i ludziom ciemnotę wciska. Jeździł weekendami, miej te 6500 i być w domu 2 dni w tygodniu. Następnie, kolejny dowód że Pan tutaj nigdy nie pracował choć by z tego względu że firma oficjalnie podała że z czasem wejścia pakietu mobilnego każdy kierowca pójdzie na warunki niemieckie pracować, a Pan chyba tylko chce wprowadzić zamieszanie przez wprowadzenie dezorientacji forumowiczów. Następnie nie wiem co kolega myśli umowy śmieciowe PL. czy 9400 zł czy 2300 E to różnica 100 zł. Jaka to śmieciowa umowa ? Jeżeli firma jest 30 lat na rynku to kolego już dawno by ją zamknęli gdyby mieli śmieciowe umowy. Ja polecam tą firmę, szef ok, natomiast nie zawsze wszystkich trzeba lubić. Wywiązują się z umowy, płacą w terminie. Jak do tej pory najlepsza firma w jakiej pracowałem. Nie ma porównania do jakości pracy u Holendra. Pozdrawiam Kolegów i koleżankę z pracy.

@Suzak

Nie będę się z toba kłócić jeśli 2300 na 1 grupie to jest wg ciebie ok zarobek na niemieckiej umowie a jakie masz podstawowe uposażenie ?nie mam pytań .fakt nie pracowałem bo na wstępnej rozmowie jakiś dłuższy czas temu jak usłyszałem 7 tys na 3 tyg tak to nie żart to mi się odechciało do tego busem na 2 koniec Niemiec. Jeszcze co tylko podrzucę że jest gro firm w pl co zjeżdżają chłopaki w piątki a poniedziałki wyjeżdżają ;) i nie koczują 21 dni bo się z tego śmiejesz ale niektórzy cenią bardziej życie niż firmę. Nie mam nic więcej do dodania bo uważam że jesteś przerobiony już przez te robotę pozdro dla kumatych

@Kawasyki

Kawasyk... Ty nie masz i nigdy nie miałeś nic wspólnego z tą firmą, kompletnie nie masz pojęcia o szczegółach, jak byś pracował to byś takich głupot tutaj nie pisał, wiec wszystkim tylko uświadamiasz że nie masz co robić wiec hejtujesz w sieci.

@Suzak

Za system 3/1 zaproponowano mi 7 tys i nie cisnijn ludziom kitu! Koniec tematu bo szkoda gadki

Firma Super pod każdym względem. Płaca na czas, wysokie zarobki, praca konkretne km, dobra atmosfera, najlepsze bazy w niemczech i Holandii, realne wymagania i zawsze możliwość do znalezienia kompromisu

Suzak

Ty naprawdę nie masz co robić i hejt to twoje jedyne hobby ...

@Suzak

Jest mi cię bardzo żal że musisz tak publicznie kłamać żeby się dowartościowywać i nie okłamuje tu wszystkich obecnie nie przyjmujecie na se umowę w na umowie de najniższa w rozliczeniu dojazd do firmy to se nic nie odliczysz i kasa taka jak w pl to powiedz mi jakie ty masz korzyści? To się nazywa dumping socjalny j psucie rynku. Za 7 tys zł w budzie i busem do domu! Pisz ludziom jak jest naprawdę a nie wprowadzaj nikogo na minę . To się nazywa bycie niewolnikiem i nikogo tu nie oczernian tylko przytaczam fakty żeby nikt na minę nie wdep. Chcesz tam pracować twoja sprawa nie zmuszam cię do odejścia ale takie sprawy się po imieniu nazywa bi to jest nie do pomyślenia. Panowie lepiej sobie pracę od pon do pt poszukać z wyjazdami na południe i zarobicie 6500 tys co wekend będziecie w domu niżeli tkwić i robić niemiecka robotę za pl kasę siedząc 21 dni w budzie proste!

Suzak

Kawasyku.... w desperacji jesteś ? Czy w piątek o 19 już podchmielony ? Jest dobry portal tam ci pomogą ... dobrylekarz.pl ;) // a podobno opinie maja być treściwe i obiektywne a ten portal chwali się ze tu hejtu nie ma z wielka kampania słynnego aktora. Kawasyk pewnie ma dużo wolnego czasu i wie jak sie kasę prawdziwa zarabia. Takie pytanie jeszcze . Skoro tak Pan tutaj obiektywnie wypowiada to dlaczego ja pracuje na niemieckiej umowie w tej firmie ? Coś jest nie tak z tym obiektywizmem. Po za tym czy ktoś Pana zmusza żeby Pan tam pracował ? ... Nie wiem co siedzi w takich ludziach chyba tylko tyle ze jak wyżej napisałem albo desperacja albo człowiek ma pretensje do firmy ze nie wyszło mu co nie co w życiu i winnych szuka. Pracujesz tam gdzie chcesz jak Ci się nie podoba to po co tracisz swój cenny czas i łazisz po forum byle by coś napisać lub żale wylać do ludzi którzy wchodzą tutaj dla konkretnego powodu. Nasz ustawodawca daje pracownikowi w każdym wypadku umowę próbna przy której masz trochę inne prawa m.in. Jak Ci się nie podoba zawsze możesz ja zerwać. I na zakończenie nie obrażaj nikogo kto w tej firmie pracuje bo już sam tym wskazujesz ze twoja opinia już jest do odrzucenia.

@Suzak

Nie opowiadaj bajeczek sam wiesz o co chodzi życie widzę byś oddał za firmę :D chyba z biura jesteś albo ten z tych co lubią na pączki chodzić do kadr. Tak wgl to moja sprawa czy pije alkohol czy nie nie twój interes smarku i ci się z życia nie będę tłumaczyć ;) pasujecie rynek pracy bądźcie dalej niewolnikami i pracujcie za pl kasę pozdro :)

Kawasyki

Śmieszni jesteście pracujecie na śmieciowej umowie w pl i robicie robotę z de za pieniądze i socjal z pl siedząc 21 w budzie. Każdy szanujący się kierowca woli sam dojechać do Niemiec i 21 przesiedzieć za normalną kasę i nie chce mi się słuchać bajek że zarabia sie tyle co w pl w de. Firma dla mnie to (usunięte przez administratora) i dumping socjalny ale dopóki będą jeździć PKS-iarze co popsuły ten rynek i ani nie ani be po niemiecku takie firmy będą istnieć. Jeden z drugim stoi na parkingu żebrze papierosy i 20 lat po zachodzie jeździ śmiać mi się chce i przez tyle lat ani słowa po niemiecku się nie nauczył i tylko narzekać

K1mbo

Ooo to chyba ten który właśnie wyleciał w sumie można się odgrywać za zwolnienie na forum . Tutaj wszystko można pisać bez konsekwencji

Finansjerooo

Praca jest ok kasa też spoko ale pani która zarządza baza na Gochu to jakaś porażka. Ja krótko pracuje ale tej baby to już widzę że nie da się tolerować a szkoda bo firmie renomę psuję a to dopiero początek mojej przygody z firmą i z ww. Panią.

@Finansjerooo

Cześć, pracuje trochę dłużej niż ty i nigdy z tą Panią nie miałem żadnego problemu, a na Gochu jestem bardzo często. Jak dla mnie jedna z lepszych baz, bo jest cisza, auta są ładowane stacjami. Jest czysto, a jak niektórzy nie potrafią się zachować i nie są wstanie trzymać reguł i zasad tam panujących to niech nie opisują fałszywych faktów w necie.

Morsu

Dokladnie zgadzam sie z kolega na bazie jest czysto, cicho. Dla mnie osobiscie przyjechac i wypoczac to podstawa po calym tygodniu pracy. Tak wiec prosze nie opowiadac glupot.

Greg

Proszę o info aktualnych kierowców jak sytuacja w Duhabexie? Podobno nawet z Filipin są kierowcy. Proszę o informacje czy 3/1 przestrzegane jest i jak wygląda robota, czy kontynent czy trzeba na GB oraz ile srednio zał/rozł? Dzieki

K1mb0
@Greg

Witam. Duhabex zatrudnia kierowców z różnych krajów. 3/1 system to 20,5 dnia pracy i 7,5 dnia wolnego. Każde systemy są przestrzegane. Zarobki za 3/1 są mniej więcej 6500 - 7000 zł netto. Informacje są także udzielane telefoniczne więc trzeba zadzwonić i się dowiedzieć szczegółów. Pozdrawiam

Gosc
@K1mb0

21,5 na 7,5 do7000zł żenada,

K1mbo
@Gosc

Ten wpis jest z 02.2019 . Od tego czasu się zmieniły wynagrodzenia . Proszę dopytać w firmie .

K1mb0

Słynny Czarek już po pracował ;) 2 tygodnie ... a dlaczego słynny to już wszyscy wiedzą. Pozdro

Czarek

Pewnie dobrze się pracuje i dlatego nikt od dawna nie korzystał z forum?

Zostaw merytoryczną opinię o DUHABEX Sp z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w DUHABEX Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DUHABEX Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUHABEX Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 91 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DUHABEX Sp z o.o.
4.3/5 Na podstawie 97 ocen.

DUHABEX Sp z o.o.