Firma Handlowa Ferst Artur Kryniger

Libiąż

Opinie o Firma Handlowa Ferst Artur Kryniger

Robert

Sądząc po tak długiej ciszy na forum to w firmie jest bardzo dobrze. Warto starać się o pracę, podpowiedzcie mi coś!!

ania

dzisiaj posiadanie strony internetowej to można powiedzieć standard @amma, nie chodzi tylko o wizerunek, ale dużo łatwiej tez pozyskać klientów kiedy istnieje się w sieci

wrrrr

Firma to porażka, okradają wszystkich pracowników!!!!

medus

Omijajcie z daleka o wszystko tylko problemy nie wyplaca w terminie ustala glupe zasady a ty robisz ponad sily(usunięte przez administratora) Pracodawca ma gdzies kierowcow liczy tylko kase

kriss

Pracuje 3 lata i jestem zadowolony,terminowe płatności

maxi

Ja jestem bardzo zadowolony,płatne w terminie nie ma problemów z tym pracodawcą

Eliasz

krzyś - 2013-03-04 14:01:49 [usunięte przez moderatora] Wystrzegajcie się tej firmy. Nie polecam.Dosłownie tydzien temu wróciłem z trasy bez kasy !!! oszukany !!!

krzyś

[usunięte przez moderatora] Wystrzegajcie się tej firmy. Nie polecam.

kierowcy!!!nie dajcie sie zmamic chyba ze chcecie byc wykorzystywani za psie pieniadze, dybiecie w trasie a pozniej tylko zabieraja wam kase z wyplaty. [usunięte przez moderatora]

MAŁY

Ferst to należy omijać szerokim łukiem

FERSTI

Firam FERST to jedna wielka LIPA!!!! NIE POLECAM

Zostaw opinię o Firma Handlowa Ferst Artur Kryniger - Libiąż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa Ferst Artur Kryniger