Opinie o Solidaris Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Solidaris Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solidaris Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solidaris Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Problem

Firma nie wypłaca wynagrodzeń po zwolnieniu. Dzwoniąc odsyłają z okienka do okienka i nikt nic nie wie podają nr żeby dostać informacje które nie istnieją. A pytanie o awansy to firma chyba nie zna takiego słowa. Firma to porażka.

Wiesz coś o zarobkach w firmie Solidaris Sp. z o.o. oraz o charakterze pracy? Twój komentarz i opinia mają znaczenie!

Jak jest z pakietem medycznym w Solidaris Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Polecam, firma dba o pracownika.

KR Nowy wpis
Klient

Witam, w celu odzyskania należności zapraszam osoby poszkodowane do kontaktu tel 571. 398. 852.

Jak jest z pakietem medycznym w Solidaris Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

peace
@Pytanie

Pakiet medyczny? jaki pakiet medyczny??!?! tam nie ma takich rzeczy. :) nie istnieje coś takiego jak pakiet socjalny.

Robert
@Pytanie

Tutaj nie ma ubezpieczenia dodatkowego grupowego

@Pytanie

W Solidaris nie ma czegoś takiego jak ubezpieczenie grupowe. Właściciele z jakiś, znanych tylko im powodów, nie zgadzają sie na to. Dodatkowych benefitów również brak. Surowa podstawa plus premia zależna od widzimisię właścicieli. Zatrudniają obecnie samych "świeżaków" a doświadczeni pracownicy odchodzą do innych firm gdzie na starcie otrzymują więcej i lepsze traktowanie. O czymś ten stan rzeczy świadczy.

@Były pracownik

Potwierdzam zatrudniają swiezaków a potem straszą karami i sądem przy zwolnieniu za coś za co nic nie wykonują i nie kierują na żadne kursy a potem każą za nie płacić przy zwalnianiu sie bez prawnie straszą a potem nic nie robią w tym kierunku jednym słowem firma bez polecenia

Były kierowca Nowy wpis
@Były pracownik

Proszę o priv

Kierowca Nowy wpis
@Robert

Już jest

byly kierowca
@admin

Pracowalem tam ponad rok temu na plandece. Wtedy zarobki w systemie "jak pasuje spedycji" czyli teoretycznie od pn. do pt., a w praktyce od poniedzialku do soboty, albo od niedzieli do soboty i co 3-4 weekend w trasie - 6500-7000zł. Z tym, ze jeden zarabial mniej, a drugi wiecej, w zaleznosci od widzimisię szefostwa. Czasu na odpoczynek nie ma w ogole, wszystko na granicy przepisów - minimalne pauzy, maksymalny czas jazdy i terminy awizacji ustalane na styk to norma na plandece w tej firmie. Zdarzaly sie tez "delikatne" sugestie dyspozytorów, ktore naklanialy do łamania przepisów o czasie pracy kierowcy. Slyszalem, ze teraz jest jeszcze gorzej. Lepiej odpuscic sobie w ogóle tą firme, chyba ze ktoś ma nóż na gardle.

Wilk
@byly kierowca

Po to masz ustalony czas pracy i jazdy zeby go wykorzystywać a jeżeli się spodziewałeś siedzenia za kółkiem na parkingu i brania za to pieniedzy to nawet lepiej ze tutaj nie pracujesz

Kierowca Nowy wpis
@admin

Firma nie płaci w terminie wynagrodzenia

Czy w Solidaris Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Kierowca Międzynarodowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

To śmieszny typ,kabaret nie rozmowa,prezes to typowy dzieciak.

Pytania

Czy jest G...j...em??

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Natalia

Firma działa w branży usług transportowych. Spółka powstała w 2003 roku. Nie znalazłam informajci o ofertach pracy. Co jaki czas można spodziewać się rekrutacji, i z ilu etapów składa się rozmowa kwalifikacyjna?

Polecam, firma dba o pracownika.

Szogun
Kandydat

Z wynagrodzeniem szału nie ma. Co prawda robota od nd-pt/pn-sb. Podobno premia za ekonomiczna jazdę banał! Jeżdżę w podwójnej jeden jedzie ekonomicznie drugi nie (kasa ta sama) lub wręcz przeciwnie. Co do dyspozytorow nie ma co się czepiać. Dobrze z nimi żyjesz to raczej się dogadacie. Na umowie masz kierowca- mechanik (śmiech na sali). Koło wymieniasz sam, jeżeli coś poważniejszego w aucie czekasz na serwis który jedzie z bazy. Potem przyjeżdżają i szukanie części przez kolejne parę godzin. Postojówki w autach nie ma. Lepiej ma pies bo o nich jest mowa żeby nie zamykać w aucie. A kierowcy niech siedzą i zdychają.

Jakie są warunki zatrudnienia w Solidaris Sp. z o.o.?

On
Klient

Ja sie pytam, tylko jedno jezeli firma jest taka zla i nie wyplaca wynagrodzen, to co wy tam robicie? Przeciez sa sady, jest inspekcja pracy, na co wy jeszcze czekacie?

Problem

Były kierowca
 Rekomendacja
@Kierowca

To prawda, miałem to samo. Nie dostałem wynagrodzenia za ostatni miesiąc pracy przy zwolnieniu.

Kierowca

Nie polecam firmy Solidaris. Pieniądza może i dobre ale warunki beznadziejne każą płacić za coś za co nawet nic nie wykonali również (usunięte przez administratora) z urlopami. Drugi raz tego błędu bym nie popełnił.

adas

Jak patrze po tych szoferach ze starozrybow co beczkami w solidaris jezdza to zadna szanujaca sie firma takich półtora siofera by nie przyjeła

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Solidaris Sp. z o.o.?

Zdzich
@Pytanie

Pracuj w każdej firmie tylko nie Solidaris chyba ze chcesz byc traktowany jak (usunięte przez administratora) Co innego na umowie co innego na konto. Spedycja tragedia. Kadry nic nie wiedzą i nic im sie nie chce.

Władek

To forum jest miejscem gdzie pracownicy mają możliwość zamieścić swoją opinię o pracy a klienci swoje uwagi powinni kierować do firmy!

Ola

Kierowca totalny (usunięte przez administratora) porażka, podczas dzisiejszej blokady w miejscowości Lubsza ten d...l stanął samochodem w poprzek drogi blokując oba pasy i uniemożliwiając ruch twierdząc ze jesli on stoi to osobówka nie ma prawa wymijać. Prosiłam o wycofanie i umożliwienie przejazdu gdyż w pobliżu jest przedszkole jednak ten (usunięte przez administratora) nie reagował. Samo(usunięte przez administratora)A co gdyby musiała przejechać karetka??? Włącz myślenie buraku bo kiedys ty mozesz potrzebować pomocy w karetka nie dojedzie na czas przez takich d....i jak ty.

Ula

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Nikoś

Każdy jest niewinny i poszkodowany. Niestety na forum nie piszecie nic o swojej pracy!!

M134

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kierowca jest tylko dodatkiem do auta, nastawienie tylko na (wy)zysk. Nieuczciwie wyplacane pensje, niewazne ile dni sie przepracuje to w wyplacie nie widac roznicy. Nie polecam!

Irena

Pod koniec marca Solidaris organizował ogólnopolską konferencję szkoleniową, dotyczącą tematyki bezpieczeństwa transportu w teorii i praktyce. Czy na forum jest ktoś kto był na tej konferencji i może coś o niej opowiedzieć? Jak wypadła firma? Firma aktywnie poszukuje pracowników (W tej chwili: spedytor, kierowca wywrotki i kierowca międzynarodowy - link http://solidaris.pl/?cat=57 ), dlatego opinie każdej obecnie zatrudnionej osoby będą na wagę złota. Jak oceniacie tego pracodawcę? Dobrze się pracuje? Czy polecilibyście go komuś z rodziny?

Zostaw merytoryczną opinię o Solidaris Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Solidaris Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kolejowa 23