Opinie o DUHABEX Sp z o.o.

Jastrząb

Czy warto, zawsze warto, mają szeroki zakres wyboru rodzaju pracy, plandeki, kontenery... dla każdego coś miłego, na plandekach jeździłem na Włochy, Szwajcarię, UK, Niemcy raz wpadła Hiszpania, na kontenerach też ok :-) więc co kto chce to ma ;-) Pozdro

Julita

@Kierowca - obrażanie innych użytkowników czy osób zatrudnionych w firmie jest niezgodne z regulaminem korzystania z forum. Warto dzielić się opinią o pracodawcy, jednak zachowując merytoryczny charakter wypowiedzi i jej kulturalny ton.

Julita

Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia z DUHABEX Sp z o.o.? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane? W sieci pojawiło się kilka ofert skierowanych do kierowców - czy warto aplikować?

Szukasz pracy?

Przemek

Może Pan się podpisze ? / W jedną stronę to fajnie pisać bo się zostaje anonimowym ale pomówienia są karane więc proszę pisać.

Niks

Z tego co wiem, to Kierowca kat. C+E oraz z podstawowym ADR się przyda z całą pewnością, są ogłoszenia coraz nowsze i niezłą kasę za to dają z tego co wiem

Przemek

Do tańczący : witam serdecznie, kasa się zawsze zgadza, 27,5 dnia i ani 0,5 dnia więcej ani mniej, nie trzeba dojeżdżać się rozliczać do Trzebini. Podstawa najniższa. Do gazela finansowa : Witaj, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że takie osiągnięcia nie są byle czym i wynikają nie tylko z rozwoju firmy ale całokształtu, Duhabex dostał 3x Diamenty Forbes / a każde diamenty to co najmniej 30% rozwoju firmy w stosunku do poprzedniego roku. Więc trudno jest dostać wyróżnienia gdyby firma wyzyskiwała pracowników oraz łamała przepisy, trzeba zdrowo pomyśleć, dodam że Duhabex jeździ 90% tylko po zachodzie więc każde łamanie przepisów tam jest 1000% droższe niż łamanie przepisów PL. Jaką firmę stać by było na to? Maniek : Witaj, masz rację że zwracają za dojazd do firmy. Fans : zgodzę się że są pracodawcy którzy płacą więcej, natomiast tutaj jest tyle ile c proponują zawsze na czas, bez obciążeń , weksli itp. Myślę że trochę przybliżyłem temat. Pozdrawiam

gazella finansowa :)

majkel just fajf heh a widzisz tutaj kogoś na tym forum kto narzeka ? bo ja nie, teraz każda firma na ścianie ma te diamenty w oprawce gazelle biznesu i jest w gazecie forbes, jeżeli nie masz nic konkretnego na temat firmy do powiedzenia a jak widać za wiele nie napisałeś także poczytaj forbesika, P.D., tańczący z czaplami napisał kilka konkretnych pytań, lepiej byś odpowiedział piesku pana biurwowy by zachęcić kilku nowych ewentualnych przyszłych a nie forbesami pana swego sławisz :)

Cichy

Witam. Podstawa 1800. Nie ma problemu z tacho, 2100km tygodniowo. Zawsze jest 4/1. Nie przeciągają. Całość na konto idzie. Papiery dosyłasz do firmy nie musisz jeździć. Średnia pensja 7200 na konto.

tańczący z czaplami ;)

Hej Koledzy, jak sytuacja w Duhabexie, ile wynosi podstawa netto ( na rękę), czy tacho czyste? diety się zgadzają tak jak oferują w ogłoszeniu o pracę?, czy system 4/1 jest u nich przestrzegany?, czy po 4 tyg pracy jest namawianie na następny lub bardziej nie mile typu ala tani szantaż? czy umówiona kasa się zgadza? i czy jest w całości na koncie w umówionym terminie a i sprawa istotna czy papiery się wysyła do firmy i czeka na wynagrodzenie na konto czy trzeba jeżdzić za każdym razem po 4 tyg pracy do firmy do Trzebinii by się z nimi rozliczać? np ja jestem z okolic dolnego śląska i ogłoszenie o pracę także jest dla osób z tego regionu a nie wyobrażam sobie za każdym razem po 4 tyg pracy jeszcze zasuwać i tracić czas aby się rozliczać do jakiejś trzebinii na górny śląsk albo po kase pod stołem za ala diety bo to jest zwykłe zacofanie proszę o konkretną opinię pozdrawiam

m

w punktacji w skali od 1-10 . daje -5 .

Zostaw opinię o DUHABEX Sp z o.o. - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DUHABEX Sp z o.o.