Opinie o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DUHABEX Sp z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DUHABEX Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Mario_Europa

Kto w Duhabex pracuje temu Becks'a nie brakuje !!!! Dobrze płatna praca z fajnymi ludźmi !!!

Cześć pracuje w firmie kilka lat wszystko ok fajni ludzie praca ułożona pieniądze na czas auta nowe. Mogę polecić każdemu kto chce popracować

Franciszek

Firma Duhabex na plus w każdym aspekcie.

PM

Witam. Jestem w firmie 6 msc. Praca poukładana, wynagrodzenie się zgadza także wszystko wporzadku! Polecam jeśli chce ktoś się chce sprawdzić za kòłkiem!!!

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca kat. C+E oraz z podstawowym ADR oferowane przez firmę DUHABEX Sp z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Franciszek

Pracuję już ponad pięć lat jako kierowca na kontenerach. W mojej opinii firma Duhabex co do organizacji pracy i wynagrodzeń działa perfekcyjnie. Jak komuś nie chce się pracować to zawsze znajdzie minusy, tylko zawsze powinno się pamiętać jak zostałeś przyjęty do pracy i w jakiej atmosferze. Ja zawsze spotkałem się kulturą i w biurze i w dyrekcji.

Tim

Nie pracuję w Duhabex od dawna, ale szybko zorientowałem się, że pracują tu fajni specjaliści, którzy dobrze znają się na swojej pracy

Driver

Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm.

Den

Dobra firma.w prace tut juz 6 lat.na kontenerach,oplaty wczasno.nowi auta,weekedy na bazach.bardzo zadowolony.

Waldi

Jak masz chęci to jest ok.Praca jest to trzeba ją zrobić a w zamian pieniążki na czas.Nowy tabor.Panie w biurze miłe.Ze spedytorami też idzie się dogadać chć czasami podnoszą ciśnienie,ale jak wszędzie w takiej pracy.Pracuję już dwa lata i na razie jest ok.

Sławek K. *****

Profesjonalna, bardzo dobra firma. Wynagrodzenie zawsze w terminie. Jasny i przejrzysty system pracy. Tabor firmy to same nowe samochody. Miła i przyjazna atmosfera, kontakt ze spedytorami i biurem bez zarzutów. Super, polecam????

Michał_95

Jasne i przejrzyste warunki ! Prosta poukłada praca . Miła atmosfera ! Polecam

Michał_95
@Michał_95

Prosta poukładana * praca .

Zbyszek

Polecam firmę Duhabex.Jest Suuuuuper????

Oleh Krab

to najlepsza firma w jakiej pracowałam, cudowne dziewczyny w biurze, które zawsze służą pomocą w każdej kwestii, fajni logistycy znający się na swojej pracy. Cieszę się, że pracuję w Duhabex z tak fajnym zespołem!!! Dziękujemy za Twoją pracę))

DN

Pracuje tu od niedawna i z czystym smutniej poleca ta firmę. Kasa co miesiąc mi się zgadza, można się dogadać co do wolnego, No i praca jest poukładana.

Yury BY

Duże dobra firma

MARIO

Firma profesjonalna. Wynagrodzenia na czas. Miła atmosfera. Nowoczesne samochody. Polecam.

Kierowca Bombowca.

Firma poukładana, tabor max 2 letni, czas pracy święty. Zarobki uzaleznione od systemu pracy i doświadczenia. Kolejny ważny aspekt to postoje na płatnych parkingach. Nikt nigdy mi nie powiedział dlaczego stałeś na autohof lub serwisie. Jeśli masz chęci do pracy i odrobinę wyczucia w branży znajdziesz tutaj miejsce dla siebie.

Andrzej Nikolaenko

Bardzo zadowolony z pracy. Miły personel i kierownictwo)

Jacek Woźniak.

Jako pracownik, który pracyje już 12 lat w tej firmie, obiektywnie stwierdzam iż jest to najlepsza firma jaką znam, rodzinna atmosfera, brak jakichkolwiek sytuacji konfliktowych, spokój, dyrekcja szanująca i doceniająca dobrego pracownika. Polecam.

Lata w firmie lecą, a nic się nie zmienia. Wszystko w jak najlepszym porządku. Podejście, pomoc , wynagrodzenie zawsze na czas. Mogę szczerze polecić nowym kierowcom. ???? Są chęci do pracy, smialo!

Zostaw merytoryczną opinię o DUHABEX Sp z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w DUHABEX Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DUHABEX Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUHABEX Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 91 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DUHABEX Sp z o.o.
4.3/5 Na podstawie 97 ocen.

DUHABEX Sp z o.o.