Peritus Rafał Osuch

Chrzanów

Opinie o Peritus Rafał Osuch

karny

ja szukam etatu kierowcy w tej logistyce ale ciekawa jaka kasa

Karol

Firma rzetelna, dobra organizacja, nowy tabor ,który super się spisuje, no i b.dobre zarobki jak na transport. Ogólnie polecam :) Pozdrawiam

Rick
@Karol 29.05.2015 01:00

Jak dlugo jezdzisz tam ? i jak jest na co dzien bo własnie zamierzam tam przyjsc i chciałbym sie cos dowiedziec

Firma bardzo niesolidna. Nie dbają o kierowców a wręcz oskarżają o kradzież paliwa i działanie na szkode firmy. Zaczynasz pracować i już jesteś wrogiem. Pracowałem tam prawie dwa lata i straciłem tylko zdrowie. Nie polecam nikomu

Zostaw opinię o Peritus Rafał Osuch - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Peritus Rafał Osuch