Profit Fresh

Alwernia

Opinie o Profit Fresh

Obserwator

Tu było wiele negatywnych wpisów ale zostały usunięte.Podejrzewam, ze ten wpis też nie ukaże się a pozytyw to pewnie ktoś wypisuje z biura Profit-Fresh. A rekrutacja ?myślę, że tu nie ma żadnej rekrutacji a wiadomo kto rządzi i jak to wszystko wygląda.

Iza

@R410 to dobra wiadomość, że cenisz sobie pracę w Profit Fresh. Z Twojego wpisu wynika, że żeby zostać docenionym przez tego pracodawcę, to należy od początku pokazać się z dobrej strony. Możesz powiedzieć jak trafiłeś na tę firmę i jak wyglądał w niej proces rekrutacyjny?

Krycho

Podwójna obsada jest ?

R410

Początki u nich nie są najłatwiejsze, a to trasa z d#$% a to aku w iveco wredne, ale jak wytrzymasz dwa miesiące i dasz się poznać to i na lepszą furę wskoczysz i kaske trochę większą ugrasz, i trasy się jakoś lepiej układają , jestem 5 miesiąc, jest ok

Dziobak

Polecam dograna robota , pracuję drugi rok i mogę powiedzieć że jest stabilizacja , ja lubię konkrety i mogę powiedzieć że to co się ustali z prezesem to jest przestrzegane w 100% w jedną stronę i w drugą . Jak ktoś poważnie myśli o robocie i ma doświadczenie w transporcie to niema na coczekać,. Nowe fury dobrali .

młody23

jak sytuacja w firmie??? jak zarobki??? jaki system i jakie kierunki???

kierman

Z 7sie nie schodzi kolego

paw

Witam . jak tam zarobki w tym roku ?

Agnieszka W.

Jest spoko, polecam.

sanitariusz ku-ku

Firma w porzo i piękne panie spedytorki kurna!

Wacek

sezon na kółka na Hiszpanię się zbliża trzeba zająć miejsce bo od października nie będzie szansy.

realista
@Wacek 14.09.2016 15:05

na co nie ma szansy??? hihi wozy stojo pod płotem kolego... a od stycznia pozegnamy kolegow z ua to dopiero bedzie...

Wacek

sanitariusz ku-ku

Zarobki są kurna w porzo!

sanitariusz ku-ku

Zarobki są w porzo kurna!

sanitariusz ku-ku

Firma w porzo i piękne panie spedytorki!

Piotr

Witam, pracuję ponad rok w proficie jest OK , wiem że teraz potrzebują kierowców ze względu okresu urlopowego stoi im kilka fur , dobrali 5 szt DAF jest szansa siąść na nowy sprzęt POLECAM !!!

pomocny

masz tu na gowork.pl, u góry naciśnij "Oferty pracy". No i innych znanych portalach (blokują nazwy tutaj), też znajdziesz jak wpiszesz w wyszukiwarce.

Szybki

Pracuje w tej firmie 2 miesiące i jak na razie jest ok. Kasa na czas co mnie cieszy bo poprzedni pracodawca spóźniał się z wypłatą jak się zwolniłem to mnie okradł. Powiem tak jak się zapier...a to pieniądze są.

kierowca

szofery jak szukacie roboty w koło komina to polecam Bo mają robotę na Czechy i Węgry w kółkach. co drugi dzień w domku babusie po dupie poklepiecie i na nowo. Szeryf ma układy i coraz więcej tej roboty mają. Zaś kumpel jeździ na Hiszpanie w kółkach i też sobie chwali, podobno sezon się zaczął jak co roku od Listopada Do Lipca , a ja wolę w koło komina.

zawodowy

Jak jest traktorzysta to pewne że nie zarobi, jak widzę nieraz jak na bazie się jakiś taki podpina to bym mu nawet ursusa z broną nie dał do pola. Ja jeżdżę 3 lata w Proficie (12 lat ogólnie za kierownicą), żadnej stłuczki nie miałem, paliwa i drogi pilnuję, koła się kręcą, spedytorzy czasem nawet za dużo roboty by dawali, więc za więcej wolnego bym się nie obraził, ale da się dogadać. Kasa taka jak ustalono i wtedy jak ustalono. Prawda taka że złe opinie będą pisać Ci co partaczą robotę i od wszystkiego mają pretensje, a Ci co chcą i kręcą kilometry to zarabiają i w d@#$ mają resztę.

DUET

Jeździmy w podwójnej obsadzie na Hiszpanie kółka się kręcą cały czas a to dopiero sezon się zaczyna na cytrusy , kilometry uciekają to i kasa ok. POLECAM ! , WIEM ŻE DOBRALI 2 NOWE DAFY w tym tygodniu, tak więc jest szansa się załapać.

kierman
@DUET 08.10.2015 20:45

Jak jeżdzice za wypłate 1 kierowcy (razem) to jak macie nie jeżdzic... czysty PROFIT dla firmy:)

Su

Pracuje, owszem, ale nadal zonaty..

szofer

Co tu dużo mówić pracuje ponad 8 lat, jak chcesz jeździć i umiesz jeździć (a nie stety nie wszyscy potrafią) to zarobisz, nie narzekam, kasa na czas jak ustalone, i tyle co ustalone, jak się uda to i czasem coś ekstra wpadnie. Do tego jak masz paliwo i kilometry ok, to nawet jak Ci się noga gdzieś pośliźnie to idzie się dogadać. Osobiście polecam.

borbor

eee... to widzę zarobki jeszcze gorsze niż u mnie. Ja u siebie spokojnie jeżdżę 3 tygodnie i mam 4,5 do ręki ale i tak mi już nie starcza na potrzeby. Dlatego zacząłem poszukiwać nowego pracodawcy, ale widzę, że na C+E raczej tutaj nie ma się co łapać. No chyba, że profit pomyśli o jakiś sensowniejszych warunkach.

rumak

chłopaki....a przyjmą tam bez doświadczenia????, na przyuczenie????

gey

A Piotr G.tam jeszcze pracuje?

Twarda-Sztuka

Jak jest w tej firmie. Nie jest żle. Pracuje od pewnego czasu w tej firmie,bo jak samemu sie nie przekonasz to sie nigdy nie dowiesz. Zarobki 5000zł na umowie o prace niby na rozmowie banialuki kierownik opowiada,ze 3 hiszpanie mozna roic co 2 miesiac,ale to miedzy bajki od razu mozecie wsadzic.A ile w domu? po kazdym kursie wasze 2 dni i nic wiecej. Niby jest szansa,ze tak jak mowil jak wrocicie w czwartek to tak w poniedzialek dopiero wyjedziecie,ale mi jeszcze sie to nie przytrafilo. Jezeli cos uszkodzicie lusterko czy cos innego to pokrywacie z wlasnej kieszeni. Praca nie jest cieżka. Najczęsciej jest 1 zaladunek i lecicie od razu do hiszpanii. Czasami raz na 3 wyjazdy macie do Francji,a z tamtad do hiszpanii. A z hiszpanii zawsze mialem ladunki do polski. Ogolnie nie jest trudna praca i jeżdzicie w pojedynczych obsadach.No i faktem jest,ze wiekszosc aut to juz euro 6 Wiec moja ocena firmy jest pozytywna tylko zarobki mogly by byc ciut wieksze tak z 6000zł to czlowiek juz by nie szukal innej firmy,a tak mysle o wyjezdzie do Niemiec lub Anglii bo dla mnie 5000 to za malo. Pozdrawiam wszystkich.

obecny kierowca

pracuję w tej firmie od ośmiu lat i mogę potwierdzić że kasa na czas, 95 % samochodów to euro 6 , szefostwo wysyła na szkolenia z ekonomicznej jazdy sam odbyłem je w zeszłym roku. Jak ktoś szuka pracy na długi okres to polecam bo niestety na sukces trzeba pracować długo.

robert kaplica

ja jestem od dwudziestu lat kierofcą ale nie słyszałem jeszcze o tej firmie, a pracuję czynnie cały czas. jakie oferują warunki doświadczonym drajverom? chodzi mi o to że jak do nich złożę papiery żebym byle jakiej skserowanej umowy jak wszyscy nie dostał ale zeby to były szanująca mnie godne warunki pracy, da się tam?

nnnnnnn

Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników w firmie? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma swoim pracownikom? Jaki jest pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników w firmie? czy atmosfera jest w porządku mozna liczyc na wsparcie wspópracowników i pracodawcy? z góry dziekuje za odpowedz

Prezes...

hehehh nie wiem kto to pisze te opinie heheeh ale ktos soebie robi niezła reklame...;p hehe

uczciwy

Panowie kierowcy trzeba się trzymać razem z szefem bo jak szef ma to i pracownik zarobi. ja staram się sumienie wykonywać swoją prace miałem kilka szkód na początku z mojej winy ale się dogadałem i pracuje nadal i myślę że nie zmienię tak szybko tej firmy, a mam do czego porównywać. pozdrawiam wszystkich prawdziwych kierowców...

driver

potwierdzam jest ok , dobierają nowe zestawy low deck na kółka pod samochodówkę.

nowy były

poprawiło się , mykam w kółkach na Anglie robota dograna , nowy sprzęt dostałem , umówiona kasa na czas, oto mi chodziło POLECAM.

były oszukany

jak się nie umie liczyć to faktycznie jest ok....

przerzutowiec

nie jest żle , zasuwam po uni 5 na 1 nówką furą i jest ok, KASA NA CZAS TO NAJWAŻNIEJSZE, POZDRAWIAM

kierowca

Ja pracuje w tej firmie ponad sześć lat i nie narzekam , kasa na czas , nowy sprzęt jazda zgodnie z czasem pracy, znam nawet takich co wracali po trzy razy i wszędzie miało być kolorowo a wracali na kolanach.

?

Znam tą firmę dobrze i z doświadczenia wiem że kierowcy którzy przyjmują się do pracy nie wytrzymują dłużej jak 3 miesiące. (usunięte przez administratora)

kierowca

Kierowco szukasz pracy? Odradzam firmę Profit Fresh z pod Alwerni. (usunięte przez administratora)Ta firma ma bardzo złą opinię u kierowców.

inny kolega

Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w w firmie Profit Fresh z pod Alwerni niech najpierw porozmawia z kierowcami którzy tam jeżdżą lub jeździli. Porażka to mało powiedziane. Wystarczy poczytać opinie kierowców i wnioski nasuwają się same. Chcesz pracować dla idei to polecam Profit Fresh.

kierowca

Nie mogę zrozumieć kierowców którzy narzekają na firmę Profit Fresh i nadal tam pracują.(usunięte przez administratora)

kolega

A miałem przyjść do tej firmy ale po tym co piszecie to chyba sobie odpuszczę. Napiszcie więcej ifno na temat tej firmy, jaki system pracy i jak płaca na prawdę!! bo nie chce mi sie jechać 200 km aby podziękować komuś kto będzie chciał mnie (usunięte przez administratora)

leszek

ja
@leszek 19.04.2013 21:47
Pracowałem 3 miesiące nikt mnie za nic nie obciążył; i pracowałbym dalej gdyby nie nowa oferta pracy....pozdr...

To poco szukałeś innej pracy jak tu już miałeś. Puknij się w czoło.

Zostaw opinię o Profit Fresh - Alwernia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profit Fresh