Opinie o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DUHABEX Sp z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DUHABEX Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

WP

Firmę Duhabex interesuje tylko jak zarobić najwięcej pieniedzy, dla tego od dawna zatrudniają Ukraińców bo byli tańsi od Polaków, a teraz zatrudniają Filipińczyków bo są z kolei tańsi od Polaków i Ukraińców. Polaków została garstka,a za niedługo będzie większość Filipińczyków zatrudnionych w tej firmie jako kierowcy.

Edyta
@WP

Ja właśnie chciałabym współpracować z kimś, kto jest z Ukrainy lub Filipin, bo wiem że Ci ludzie są mega dokładni i przykładają się do swojej pracy. Co to znaczy, że są tańsi? Chyba raczej firma ma jakąś określoną pulę, jaką może zaoferować na danym stanowisku i to już zależy, czy ktoś się na taką kwotę zgadza czy nie. Możesz przynajmniej powiedzieć ile oferują na na stanowisku kierowcy?

Mariusz

Co jest napisane bo zgubiłem wątek. Kwota? Wiesz ile proponują? Polacy jeżdżą za tą samą stawkę co kierowcy innych narodowości czy ci co ich wymieniałeś maja sporo mniej?

@Mariusz

Najgorzej są traktowani w tej firmie Polacy. Pany z Ukrainy już nie chcą za mniej pracować niż Polacy.Na te chwile tania siła robocza są Filipinczycy

Izabela
@WP

Mógłbyś napisać jakieś konkrety? To ile proponują? Praca jest ciężka? Jaka tam atmosfera, nerwowo? Zastanawiam sie w sumie jak wypada w takim razie rotacja?

@Izabela

Atmosfera jest bardzo zła, rotacja bardzo duża a placa nie jest rewelacja za te przepracowane godziny.

@WP

Dzień dobry. Nie mamy pojęcia co za bzdury Państwo tutaj wypisujecie, jeśli Państwo myślą że szkodzą nam tym to napiszemy wprost, Nie przejmujemy się tymi bzdurami naprawdę. Wpis użytkownika np. Izabela o rotacji u nas to proszę zaobserwować że Duhabex od lutego nie prowadzi rekrutacji ponieważ mamy komplet obsad, więc bzdury. Drodzy Państwo, Duhabex jest jedną z wiodących firmy Transportowych w Europie potwierdzona certyfikatami jakości oraz przejrzystych rozliczeń. Nasi wieloletni pracownicy są traktowani z leży tym szacunkiem oraz na zasadach partnerskich. Dokładamy wszelkich starań aby utrzymać relacje oraz poziom firmy na wysokim poziomie. Nie usuwamy żadnych wpisów na tym portalu ponieważ nie podjęliśmy oficjalnej współpracy z portalem GoWork , choć przedstawiciele nam proponowali wiele rozwiązań aby tylko tutaj opinie były pozytywne. Nie wyraziliśmy zgody na to ponieważ tak jak pisaliśmy na początku nie dokładamy starań i naszego czasu pracy aby w jakiś sposób wpływać tutaj na 90% kłamstw i hejtu który nie tylko w naszym przypadku ale u w całej sieci wylewa się coraz więcej. Frustracja z niewiadomych przyczyn wylewana jest na forach w anonimach. Proszę poczytać wszystkie opinie Można znaleźć tutaj parę konstruktywnych opinii gdzie z początkiem założenia tego forum braliśmy te wpisy pod uwagę i wprowadzaliśmy zmiany szczególnie w rozbudowie socjali na bazach. Dlaczego nikt nie napisze o tym ? Prawdopodobnie wynika to z tego że większość osób która uczestniczy w tych dyskusjach nie wie co się dzieje w firmie i jak jest rozbudowywana. Drodzy Państwo dziękujemy za każde wpisy te prawdziwe z których wnioski wyciągamy oraz te z wyrazami hejtu, ponieważ utwierdza to nas w tym że jesteśmy czołowym graczem na rynku oraz w tym że zajmujemy się tym czym powinniśmy. Ktoś kiedyś powiedział że hejt tworzy się u ludzi którzy mniej pracują niż Ci których ten hejt dotyka. Osobiście zgadzam się z tymi słowami. Na koniec życzę Państwu , przede wszystkim naszym pracownikom, dużo spokoju i odpoczynku w nadchodzącym weekendzie . Z wyrazami Szacunku . Przemysław Haber / Członek zarządu Grupy Duhabex Europa Holding

@Rekrutacja

Witam Bardzo dobry tekst a co ważniejsze zgodny z rzeczywistością. Jestem kierowca w tej firmie i ja akurat dziękuje Ci Przemku za Twoją prace w która się tak angażujesz abyśmy mogli zająć się tylko tym co do nas należy czyli jeżdżeniem a nie myśleniem gdzie tankować gdzie opłaty i wiele wiele innych tematów które są w innych firmach. Szkoda tylko ze inni nie widzą ile pracy i życia prywatnego poświęciliście aby firma teraz tak prosperowała. Dziękuje

P

Nie

Ewelina
@WP

Zgadza się. Ukraińcy już często więcej zarabiają od Polaków. A wiadomo czy firma zamierza bardziej docenić u siebie polskich pracowników dając im lepsze premie na przykład?

Lidia

Zamiast się o pralkę z biurem użerać, napiszcie może lepiej, czy mąż zarobi tyle, ile piszą w ogłoszeniu na kierowcę C+E oraz z podstawowym ADR-em. W ogłoszeniu podano 16 494 zł brutto. Prawda to, że mają najnowsze mercedesy i volva? Lidia z Białegostoku

Tracker

Jak ta firma taka wspaniałą to dlaczego ciągle szukają kierowców byłem na bazie Rotterdam gdzie te luksusy i widziałem te nowe samochody no i często rozmawiam z kierowcami duhabex Polacy to rodzynki na cieście Ukraina i inni Filipiny też szukają lepszej roboty no i ukraincy

Łysy
@Tracker

Jak trafisz na baze Rogam to nie zapomnij zabrać z domu pralki bo inaczej zapomnij że zrobisz pranie

Helena
@Łysy

a jakaś pralnia w pobliżu się znajdzie? no bo jak inaczej byście mogli brać ubrania? firma deklarowała pełne wyposażenie na umowie czy jak się dogadywaliście?

Łysy
@Helena

@Helena Pani zapewne siedzi sobie w ciepłym pomieszczeniu przy biureczku nie mając pojęcia co się dzieje. Przed podpisaniem umowy firma zapewniała jakim to socjalem nie dysponuje ale póżniej okazuje się że to tylko puste słowa. Rozumiem że to sarkazm z tym pełnym wyposażeniem w umowie...to co Pani piszę ale chyba trochę nie wyszło.

@Łysy

Nie do końca rozumiemy Pana wypowiedzi. Mówi Pan o firmie jak najgorzej - chociaż Pan w niej pracuje. Skoro jest zle - nie da się u nas pracować, to co Pana dalej trzyma? Odnośnie socjalu - czy go nie ma? Bo wypowiada się Pan jakby przyjeżdżał na dzikusa bez niczego. Z chęcią posłuchamy jak dla Pana wyglada socjal - są 4 kuchnie, toalety, pralnia - na bazie w Holandii. 3 kuchnie, toalety i również pralki na bazie w Niemczech . Nic nie możemy poradzić na fakt, ze gdy w weekend zjeżdża się dziesiątki kierowców - Pan nie ma opcji skorzystać z pralek - może dla Pana trzebaby zapis na kartki robić jak za (usunięte przez administratora) :) Stałe się rozwijamy, stałe są tworzone nowe rzeczy przez administratorów naszych baz. Z roku na rok dokładamy kolejne - szukamy nowej bazy, abyście mieli jeszcze lepiej. Proszę nam wskazać firmę na zachodzie, która ma chociaż podobne zaplecze na zagranicznych bazach co my - z chęcią z niej weźmiemy przykład :)

zainteresowany
@Rekrutacja

firma LIT ma całkiem satysfakcjonujące zaplecze socjalne na wiekszości swoich baz . myślę że lepszych raczej nie bedziecie mieć, ale waszych nie widziałem ( może poznam ;)) warunki sa rózne tak jak różni sa ci co ich uzywaja zazwyczaj in minus. Jedna z ich baz ( w Oebisfelde) to perelka chyba w całym transporcie- pojedyncze duże pokoje z wifi kilku kierowców na na hotelu, czysta przestronna kuchnia z pelnym wyposażeniem. prysznice pełna kulturka. Przestrzec mogę przed " bazą " mainfright " w Niderlandach ( przy granicy zDE) (usunięte przez administratora)

Helena
@Łysy

to w sumie co akurat w tym przypadku obiecali jeśli o ten socjal chodzi o co wyszło ostatecznie? Pytam, bo widzę tu w wątku, że niektórzy inaczej z nim mieli... czyli od czego to zależy?

Nikt
@Rekrutacja

Dziwne, że z zapleczem socjalnym w żadnej formie nie mają problemu pracownicy biurowi. Kawusia z expresu, wszystko czyste i pachnące. Zachodzę w głowę jak to się dzieje !!! Budując bazę inwestor nie przewiduje zatrudnienia kierowców i później musi w pośpiechu dostawiać śmierdzące, ciasne i niefunkcjonalne baraki ?! A może tak pracownicy biurowi, będą dla odmiany korzystać z tych baraków, a kierowcom w ramach dobrej i przyjaznej współpracy udostępnią swoje socjalne apartamenty ?!

Tomasz

Szczerze tragedia ani szef premii nie daje spedytorzy to tylko umieją na pisać nie da się z tobą pracować, mówisz jemu ze są zakazy wjazdu ale on ci odpowie ja nic na mapie nie widzę No śmieszne... Ciuchow nie dostajesz firmowych jeden plus kasa na czas na koncie ale co z tego na świta żadnych dodakow ani nic

Izabela
@Tomasz

A firma, chociaż daje zarobić? Da się z nimi negocjować wynagrodzenie np. po jakimś stażu pracy? Dba o was przy tej inflacji? Czy pisząc o braku dodatków masz na myśli też brak premii oraz podwyżek? Mój tata chce aplikować... zastanawiam się, czy jeśli trafi na spoko spedytora to praca byłaby ok? Co uważasz?

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca kat. C+E oraz z podstawowym ADR oferowane przez firmę DUHABEX Sp z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
EDMUNDO AREOLA JR

I apply as a trailer/container driver in duhabex transport because I know that this company is very good and help my family and my kids have a good future in life I will work as hard as I am here in duhabex I hope and pray that this company will be success and be the biggest company in whole Europe....

Alvin Sta Iglesia

To be honest in my 7 year's in this company I received my monthly wages in advance and Director is very kind definitely.

Alvin Sta Iglesia

To be honest, in my 7 year's in this company I received my monthly wages in advance and our Director is very kind definitely

Alvin Patindol

Hi sir and ma'am from duhabex. I wanted to express my feelings about this duhabex company that I am working with as of now. I am soo happy and glad to be a part of the team. I did applied here as a driver because I heard from the reliable that duhabex company is in need of Filipino driver. And I ask them about the company rules and the companies love to their drivers. All the feedbacks that I get was all positive. Soo I applied and be hired. Now that I am here in the company my gladness is overwhelming and I can say that this is the company that I will work until retirement age. And I also would like to take this opportunity to thank God and company duhabex for giving me the chance to be a part of duhabex family.

Alvin Patindol

Rekrutacja

Dzień dobry. Skoro Pan pracował 10 lat w firmie, to co Pan opisał tutaj wg nas oraz 90% forumowiczów nie ma pokrycia z rzeczywistością. Nie będziemy się wdawać w dyskusję z Panem absolutnie. Każdy ma prawo napisać co myśli, szanujemy to. Zachodzi tylko jedno pytanie dlaczego tutaj Pan pracował 10 lat ? Jeżeli nie jest tak jak piszemy, okradamy, jeździmy niezgodnie z przepisami ? Myślę że nikt nie chce być okradany i chce jeździć zgodnie z przepisami. Dziękujemy Panu za 10 lat pracy. Mam nadzieje że kolejny Pana pracodawca spełni Pana oczekiwania w 100%.

Rekrutacja

Hmmm… bardzo ciekawy wpis. Musi mieć Pan naprawdę ciężko w życiu, skoro pracował Pan 10 lat w firmie, która Pana oszukiwała, niewypłacalna i była najgorsza. Tyle ofert pracy na rynku dla kierowców, a Pan tyle czasu męczył się w (usunięte przez administratora) transie”. Bardzo tez ciekawi nas temat płatności, bo skoro pracował Pan tyle lat w firmie to powinien Pan mieć 1200 arkuszy rozliczenia - mógłby się Pan z nimi podzielić? Chętnie z innymi forumowiczami poznamy ten system w którym niby firma Pana oczekiwała. A skoro oszukiwaliśmy - to mamy nadzieje, że skieruje Pan sprawę do sądu, co? Bo przecież (usunięte przez administratora) trzeba tępić - tak samo jak fałszywe opinie. Wiec… Chętnie się tam z Panem zobaczymy ;) Pozdrawiamy.

Były nie zainteresowany
@Rekrutacja

A może firma przedstawi dowody na to że to co pisze ten był kierowca jest kłamstwem, bo to co napisał jest bardzo życiowe i w porównaniu do waszym komentarzu (który tylko atakuje, grozi i niema żadnej wartości merytorycznej) to opinia jest bardzo rzeczowa i merytoryczna.

@Były nie zainteresowany

Nie ma problemu - jak tylko zainteresowany zgadza się na podanie Imienia i Nazwiska - przedstawimy wyciąg rozliczeniowy :) Na jakie pytania życzy Pan sobie odpowiedzi?

Były NIE zainteresowany
@Rekrutacja

Nie ładnie usuwać moją wiadomość ale powtórzę jeszcze raz, gdyby firma chciała wyjaśnić w swojej ocenie "kłamliwe" informacje odniosła by się do wszystkich zarzutów, a że tego nie robi to dużo wyjaśnia. Nie trzeba publikować danych osobowych żeby udostępnić "wyciąg rozliczeniowy", oprócz tego możecie udostępnić treść umowy jaką dostaje do podpisania każdy kierowca w firmie.

@Były NIE zainteresowany

Nikt Pana komentarza nie usunął :) Jak możemy udostępnić publicznie umowę poufności firmową? Każda firma miałaby do niej dostęp. Poza tym - my nie jesteśmy anonimowi - za to Pan owszem, dlatego gra cwaniaka. Proszę się przedstawić i wtedy publicznie możemy udostępnić wszystkie Pana rozliczenia nawet z datami przelewów, jeśli takie życzenie z Pana strony będzie :) Drugą ważną kwestią jest problem, o którym już pisaliśmy wcześniej - skoro firma Pana (usunięte przez administratora) dlaczego Pan nie kieruje sprawy do sądu? Coś chyba nie tak?

Mariusz

Sprawdzałeś w ZUS że składki były odprowadzane od niższej kwoty? Przez całe 10 lat? Czemu wcześniej nie próbowałeś tego wyjaśnić, bo to jednak robi różnice przy obliczaniu emerytury, nie? Ile miałeś wpisane na umowie?

@Były NIE zainteresowany

Zaskakujące jest to że zawsze ludzie którzy mniej pracują i mniej osiągneli zawsze będą krytykować i pomawiać tych którzy robią dużo . Pytanie czy ktoś kto osiągnął dużo i jest zajęty pracą miałby czas na hejt tych którzy nic nie robią ? / śmieszne są te wylewania tutaj, aż tak ludzie nisko upadają , wasza psychika wola tylko o ratunek . Nic dziwnego ze czasy są coraz gorsze , widać to nawet na zwykłych forach. Tragedia . Jednak spotkałem ludzi z tej firmy w Niemczech na terminalu , pracują jeden 6 lat Polak drugi Ukrainiec 3 lata , i nie powiedzieli złego słowa . Ja spróbuje, jestem umówiony w przyszła środę w Trzebini . Pozdrawiam.

Adrian Sajulga

I'd been working here for more than 6yrs, Company takes good care of the drivers, all the people in the office, planners, including mr ryba, especially Thomasz and Paulina Urbinski takes good care for us in the bases. Salary is great . I will stay here till retirement. Duhabex is Highly recommend for me it's a 5 stars.

dugi_86

Pracuję w firmie od niedawna. Atmosfera jest przyjazna, kierowcy pomocni, spedytorzy nie utrudniają życia. Polecam!!!

Kierowca

Witam, w ofercie pracy jest informacja że firma oferuje kierowcy "Samochód (osobowy, SUV) do celów prywatnych", czy to prawda że kierowca dostaje samochód od firmy, czy to "złote jabłko na kiju" które nie istnieje?

@Kierowca

Dzień dobry. Tak, to program lojalnościowy dla Pracowników z dłuższym stażem w firmie.

@Rekrutacja

To czemu jest to wpisane bez tej istotnej informacji w ofercie pracy dla nowych pracowników bez stażu pracy?

RKM

Jeśli są tu jakieś pozytywne opinie to tylko dlatego, że napisały je osoby chętne na gadżety z firmy. Firma którą krótko można nazwać (usunięte przez administratora) Trans"!!!! Nie wypłacaĵą pieniędzy. Na każdym wyjeździe brakuje kasy za wykonaną pracę. Na każdy temat w zależności w jakiej sytuacji zapytasz, usłyszysz inną odpowiedź. Polska spedycja to ludzie zbędni do pracy kierowcy. Nic nie wiedzą, w niczym nie pomogą. Potrafią tylko wkleić wiadomość ze spedycji zachodniej w translator i przesłać to do Ciebie. Niektórzy z nich bez kultury, traktują Cię jak przedmiot. Jest to (usunięte przez administratora) gdzie masz z góry narzucone gdzie masz być i co robić, bo nawet w wolne weekendy na pseudobazach często spędzasz na walizkach. Wspomniane bazy to nic innego jak wynajęte place z postawionymi kontenerami z prysznicem. Spanie w autach. Wszelkie możliwe koszty zrzucone na pracownika. Nic nie ugotujesz jak własnej butli nie podłaczysz. Zdecydowanie nie polecam, chyba że ktoś lubi jak go (usunięte przez administratora) i znieważają.

George Dreza

Cheers everyone Duhabex SP ZOO/ Duhabex Gmbh is a Very Good company and Employer, I'd been working here for several years and I don't have plan to change company. Salary is competitive and Trucks are all new.

Demmax

Dobre towarzystwo, fajni ludzie. Jest kilka drobnych mankamentów, ale są one niewielkie.

Nikitin Serhii

Hello, I'm with Duhabex 5 years. I'm so happy to be a part of frendly Duhabex family. Have to say that all trucks are new, bases are comfertable!!! That is my drem team!!!

Cezary

Mam pytanie czy w regulaminie bazy Goch czy gdziekolwiek indziej jest coś napisane jak się zjeżdża w piątek na na bazę na weekend to po przekroczeniu bramy trzeba się zatrzymać i zaczekać na jaśnie panią hrabiankę która zapyta o której ruszasz i o której byś nie ruszał nic innego nie odpowie jak stawaj po kolei więc nic to nie wnosi do niczego. Jak na bazie był Mateusz czy Dawid w zastępstwie to takie rzeczy się nie działy. Czyli wychodzi na to że państwo Urbińscy sobie to wymyślili aby pokazać swoją władze i wyższość.

Urbiński
@Cezary

Drogi kolego, nie musisz wszystkiego rozumieć i raczej nie zrozumiesz po co potrzebujemy godzinę twojego wyjazdu. Najwidoczniej zatrzymanie i podanie godz jest dla Ciebie dużym wysiłkiem bo trzeba policzyć przed weekendem o której w pon ruszasz.

Stary Driver

Pracuje tutaj trochę i widzę, że kierowcy za kawałek ciucha są wstanie zrobić wszystko. Pamiętajcie jesteście tylko numerem w tej firmie. Prawdziwi pracownicy są w Trzebini spójrzcie na nagranie 6 grudnia to są pracownicy wszyscy co dostali Mikołaja czy któryś z kierowców dostał cokolwiek ? Nie !!! chodzi o gest szacunek do pracownika zasadę a tu sami hipokryci, którzy nie mają swojej godności i żadnych wartości. Jest jedna zasada można tylko mówić jak dobrze jest w firmie nawet jak jest żle a problemy są zamiatane pod dywan.

Bradzki

First of all i want you to great a pleasant merry christmas, im a 2nd pilipino driver seen i been here from Saudi Arabia then Flight to Poland, and i was feel my imagenation waw im here in europe this is my dream to work and find a good company and a kindness boss with a good heart , and now i can see also a falling snow this things is only i saw in the movie before i was young age, then when im arrived at the front of the company of DUHABEX in Trzebinia i will step up going to office then i say hi.. good afternoon to all you, Im feel petty at that moment this first time in my life the employees of Duhabex are waited at me then they are hogs me shakehands all of them are very hospitality and nice then they say welcome in Duhabex, im say yes im very happy to be being apart on this company thank you very much , then after the next days i meet the big boss and he say " dzien dobry " with smile. After 30mins come to my office ( the boss was have samething to tell at me) he is also very hospitality and kind, understanding,supportive Boss.. Im morethan 7years of working at Duhabex untill present,*oppenion - "( just take care of your poeple and dont changes what you are, and for me DUHABEX is my best company )" Im feelling good here this company.. IloveDuhabex???????????? Callme '????Bradzki' merry christmas and happy holiday2022-2023 ????????????????????

Bradzki(rdemegillojr)
@Bradzki

.2022 15:45 Hi! Ma'am/sir I am ELMER G PATACSIL a new member of Duhabex a truck trailer driver,ever since I came to this company,every one accepted me,all of the staff with open arms,The company was accommodating me.And all the staff/ despatcher and all drivers were friendly and helping each other as one team of this company, ILOVEDUHABEX***** 1odpowiedzudostępnij Henry Belano 12.12.2022 13:00 hello sir,ma'm good morning,What i can say is that company that i have joined is the best and the most well managed.Duhabex is the number one for me.it is good to deal with the drivers and my other colleagues because of this company,work i have started to fulfill my dreams like when I was able to educate my children because of my company I was hired thank you very much duhabex live!!merry christmass and happy new year to all duhabex emplyees especially our vice president of the company and boss haber and his wife.. 1odpowiedzudostępnij Teddy Dagdagan 12.12.2022 11:26 1. Duhabex have acquired skills that enable us to provide high quality service to our customers. 2.. The trucks have a good appearance . Duhabex ensure costumer satisfaction Duhabex have a good management. The owner of Duhabex and admin officers are kind-hearted and approachable. odpowiedzudostępnij Jan franz 11.12.2022 19:52 I join Duhabex since August, 2019 until now. My expedition no other than LTC as a container delivery... My own opinion. I work in container since I join Duhabex. Working in container is not easy. By the combination of planner and driver the works makes perfect. You always follow your planner to make easy work. I'm under with my lovely planner Mam Agniezska I can say is a very good planner for me. We have no any problem about our works... Another opinion.. It's an honor to works in Duhabex. In behalf to Duhabex management and the office employees there so very accommodating to their drivers. I love working at Duhabex and I contineuos my effort and give the best I can do. To appreciate my doing its an honor for me, so as long as I'm healthy I'll stay here to work.thank you on your very good company for giving me a chance to give a better future of my family..i love Duhabex.. odpowiedzudostępnij Aro 11.12.2022 15:10 Bardzo dobra firma odpowiedzudostępnij Valentin 11.12.2022 13:07 Pracuje w firmie2 lata jestem zadowolony , praca poukładana i wypłata na czas. Polecam odpowiedzudostępnij Dodaj merytoryczną opinię «Previous1(current)239»Next Bradzki 14.12.2022 09:13 First of all i want you to great a pleasant merry christmas, im a 2nd pilipino driver seen i been here from Saudi Arabia then Flight to Poland, and i was feel my imagenation waw im here in europe this is my dream to work and find a good company and a kindness boss with a good heart , and now i can see also a falling snow this things is only i saw in the movie before i was young age, then when im arrived at the front of the company of DUHABEX in Trzebinia i will step up going to office then i say hi.. good afternoon to all you, Im feel petty at that moment this first time in my life the employees of Duhabex are waited at me then they are hogs me shakehands all of them are very hospitality and nice then they say welcome in Duhabex, im say yes im very happy to be being apart on this company thank you very much , then after the next days i meet the big boss and he say " dzien dobry " with smile. After 30mins come to my office ( the boss was have samething to tell at me) he is also very hospitality and kind, understanding,supportive Boss.. Im morethan 7years of working at Duhabex untill present,*oppenion - "( just take care of your poeple and dont changes what you are, and for me DUHABEX is my best company )" Im feelling good here this company.iloveDuhabex, merry christmas and happy holiday2022-2023

Bradzki(rdemegillojr)
@Bradzki

Bradzki 14.12.2022 09:13 First of all i want you to great a pleasant merry christmas, im a 2nd pilipino driver seen i been here from Saudi Arabia then Flight to Poland, and i was feel my imagenation waw im here in europe this is my dream to work and find a good company and a kindness boss with a good heart , and now i can see also a falling snow this things is only i saw in the movie before i was young age, then when im arrived at the front of the company of DUHABEX in Trzebinia i will step up going to office then i say hi.. good afternoon to all you, Im feel petty at that moment this first time in my life the employees of Duhabex are waited at me then they are hogs me shakehands all of them are very hospitality and nice then they say welcome in Duhabex, im say yes im very happy to be being apart on this company thank you very much , then after the next days i meet the big boss and he say " dzien dobry " with smile. After 30mins come to my office ( the boss was have samething to tell at me) he is also very hospitality and kind, understanding,supportive Boss.. Im morethan 7years of working at Duhabex untill present,*oppenion - "( just take care of your poeple and dont changes what you are, and for me DUHABEX is my best company )" Im feelling good here this company.. IloveDuhabex Merry christmas

Zostaw merytoryczną opinię o DUHABEX Sp z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w DUHABEX Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DUHABEX Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUHABEX Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 91 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DUHABEX Sp z o.o.
4.3/5 Na podstawie 97 ocen.

DUHABEX Sp z o.o.