„Pantos Logistics Poland” Sp. z o.o.

Opinie o „Pantos Logistics Poland” Sp. z o.o.

Lodzikami premie zdobywasz. Ale musisz mieć wygląd

zaintereowana

A jak wygada praca/relacje w biurze? jakieś dodatki?bonusy?

HEJKA

HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA CZY TE KOMENTARZE PISAŁ PROFESOR??? POZDRAWIA PRACOWNIK PANTOSA, POZDRAWIAM! JEDNA, WIELKA, PIERDOLONA ŚCIEMA!

Kamson
@HEJKA 23.03.2017, 21:01

Możesz napisać coś więcej? biorę udział w rekrutacji na stanowisko handlowe do tej firmy, wolałbym uniknąć rozczarowania po otrzymaniu oferty i zdecydowaniu się na pracę w jej strukturach. Jak wyglądają relacje z kierownictwem i kultura pracy? CO oznacza w przypadku tej firmy (pojawiąjące się w komentarzach) - koreański styl pracy?

spoko

O wreszcie ktos sie odwazyl skomentowac! :) ja rowniez polecam w 100% - fajna firma. Bardzo sympatyczna kadra manadżerska i pracownicy. Platne nadgodziny - ktorych i tak prawie nie ma. Socjal. Jedyny minus to godziny pracy (8:30-17:00).

zadowolony

W dobie beznadziejnych firm spedycyjnych w ktorych czlowiek jest kompletnie nieszanowany, gdzie dominuje chamstwo i prostactwo Pantos sie zdecydowanie wyroznia. Brak rotacji pracownikow - ludzie pracuja tu po 3-10 lat, pensja zawsze na czas, doskonale zabezpieczenie socjalne, spokoj i kultura jakich nie zazna sie w innych spedycjach.

Firma nie szanuje ludzi niestety. Jedna sitwa i tyle

zakręt
@Pracownik 02.07.2014, 21:11
Firma nie szanuje ludzi niestety. Jedna sitwa i tyle

Straszna organizacja, nie polecam. Zatrudnienie na umowę zlecenie lub na "pracę" ale krótko. Ludzie Zmieniają się jak w kalejdoskopie. Szczucie jeden drugiego i donoszenie na porządku dziennym. W końcu to korporacja- czego się spodziewać. Wyścig szczurów.

Zostaw opinię o „Pantos Logistics Poland” Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Pantos Logistics Poland” Sp. z o.o.