Opinie o Stowarzyszenie Psów i Kotów Rasowych Petrus w Niemcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stowarzyszenie Psów i Kotów Rasowych Petrus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stowarzyszenie Psów i Kotów Rasowych Petrus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Psów i Kotów Rasowych Petrus w Niemcz

Sebastian Nowy wpis

Czy w siedzibie firmy jest ktoś zawsze dostępny, w razie chęci zgłoszenia hodowli? Czy może pod podanym w rejestrze adresem mieści się biuro wirtualne? Bo na samej stronie jest tylko telefon i email.

Właściciel psa

Kupiliśmy pieska z hodowli która należy do stowarzyszenia Petrus. Umowy w jakim byli pieski to tragedia...w małym pokoju zagrożą podzielona na 3 części i w każdej była suczka z szczeniakami... Wygląda ta to że hodowca iż płodzi tylko dla kasy. Umowy kupna sprzedaży nie dała a tylko o odbiór pieska. A rodowód to śmiechu wart, całe zero, tylko na pokaz że jest,bo jak powiedział sprzedawca że związek kynologiczny jego wyznaję no w oddziale tak dawno nie śmiali się. Nie polecam szczególnie tam gdzie sprzedaje Cavaliera King Charles spaniel

Czarna123 Nowy wpis
@Właściciel psa

Czy piesek był kupiony koło Piotrkowa? Bo ja też kupiłam z tamtych okolic.

czy stowarzyszenie zatrudnia lekarza weterynarii? Jeśli tak to z chęcią złożę cv, bo właśnie szukam czegoś w zawodzie. Ile godzin tygodniowo trzeba tu przepracować? Można wiedzieć jaka jest stawka i czy obowiązują dyżury nocne?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Stowarzyszenie Psów i Kotów Rasowych Petrus? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Stowarzyszenie Psów i Kotów Rasowych Petrus.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Mam pieska z tego stowarzyszenia- maltańczyka od Pani Magdy serdecznie polecam.

Mopsiara

W lipcu zeszłego roku kupiłam cudownego szczeniaka mopsa z hodowli pod patronatem Stowarzyszenia Petrus. Warunki w jakich wychowują się szczenięta super. Rodzice do wglądu na miejscu. Hodowca,a konkretniej Pani hodowczyni pomocna,konkretna i zaangażowana w wychowanie miotu ❤ psiak beż wad genetycznych,po kompleksowych badaniach,z DNA włącznie. Ojciec szczeniaka rodowodowy,bardzo dostojny ???? z czystym sumieniem mogę polecić hodowle Stowarzyszenia Petrus.

Rezon

Kupiłam maltańczyka .Piesek cudowny.Ale warunki w jakich przebywał tragiczne.Prosze przyjrzeć się p.Piotrowi Świderskiemu Grubno-Stolno.Jego córce i ogródkom działkowym ,gdzie w zimnie siedzą suczki i szczeniaczki.

Marzena
@Rezon

Sugerujesz, że warunki, w jakich trzymane są zwierzęta z hodowli Petrus nie są dla nich odpowiednie, bardzo dziękuję za podzielenie się tą informacją, bo jest szalenie istotna. Mogłabyś opisać je nieco szerzej? Jest taka możliwość? Jeżeli tak, to bardzo proszę, żebyś to zrobiła. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Asia
@Rezon

Mamy sunie od Pana Piotra, zakupiona była rok temu. Psy przebywały w dobrych warunkach. Nasza sunia jest zdrowa nie ma żadnych chorób. Osobiście mogę polecić

@Rezon

Proszę o kontakt. Jestem sąsiadem. Pieski są na działce lecz mają swój domek ocieplony. Proszę Pana zaraz zawiadamiam tego pana i podejmie dalsze kroki w stosunki do Pana opinii. Więc proszę to przemyśleć.

Zakupiłam szpica z hodowli od Pana z Grubna, rzeczywiście warunki straszne, pies tak śmierdział, że smród był w całym domu. Szpic miał być miniaturowy, a rośnie i rośnie, ma już 45cm. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie polecam!

Małgorzata
@654321

Witam. Właśnie mam u tego pana zarezerwowana suczke. Jest malutka. A pani Pana piesek ile ma miesięcy. Moja ma być miniaturka. Proszę wysłać chociaż zdjęcie

Kami

Witam serdecznie ,wlasnie jestem od tygodnia szczesliwa posiadaczka Yorkshire Terriera ,zakupionego z Stowrzyszenia Petrus , piesek zadbany ,zdrowy ,bardzo madry wszystko rozumie ,niczego sie nie boi ,sika na mate , grzeczny ,czysciutki pachnacy , oprocz tego dostalismy wspaniala wyprawke dla pieska , dziekujemy z calego serca za wszystko .nie wiem ze Dane chronione sa ale pozdrawiam pania Dorotke ,jeszcze raz dziekujemy

Alicja

Niestety nie mam zbyt dobrej opinii . Hodowle dwie odwiedziłam w tym stowarzyszeniu. Okolice Chełmna oraz okolice wabrzezna. Tragedia i tu i tam. Psy klatkowe. Wystraszone. Omijajcie hodowlę z PETRUS szczególnie patrzcie na warunki. Pieski czyli rodzice małego którego chcecie kypic nie może być dzika w domu musi znać dom A nie siedzieć wystraszone. Kto jest prezesem tego PETRUS że nie bada warunków swoich hodowców. Skandal.

aza231

Byłam u hodowcy, mogłam zobaczyć inne suki i szczeniaki innej rasy. Warunki miały domowe. Szczeniak zsocjalizowany, nauczony załatwiania na matę, bez żadnych lęków- samochody, ludzie i petardy nie stanowią żadnego problemu, przyzwyczajony do jazdy samochodem. Hodowlę Lala Sweet Puppies mogę polecić z czystym sumieniem. Lubię atmosferę w Stowarzyszenie Psów i Kotów Rasowych Petrus za: Dzwoniła by sprawdzić, czy hodowca ma zarejestrowany miot. Kontakt bardzo miły.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Psów i Kotów Rasowych Petrus - Niemcz

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Psów i Kotów Rasowych Petrus?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Psów i Kotów Rasowych Petrus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Psów i Kotów Rasowych Petrus?

Stowarzyszenie Psów i Kotów Rasowych Petrus
  • Władysława Reymonta 16