Opinie o Agrobud Hendzel Sp.K. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agrobud Hendzel Sp.K.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agrobud Hendzel Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrobud Hendzel Sp.K. w Koszalin

Mati

Pracuję w Agrobudzie, i jestem zadowolony. Na start dostałem większą wypłatę niż w poprzedniej firmie.

pik
@Mati

Brawo Ty

Ktoś

Widać, że wszystkie negatywne komentarze usunięte, a ktoś z pracowników lub samo szefostwo robi tu pozytywny marketing. Śmiech na sali, żeby tak (usunięte przez administratora) ludzi, którzy chcą kupić porządne mieszkanie! Kupiłam od tej firmy mieszkanie, które już przy odbiorze było zagrzybiałe. Pracownik Agrobudu po prostu zalał to domestosem i sprawa załatwiona! Jakby to nie siedziało w murach...

Ktoś => Trol :D
@Ktoś

Pokaż gdzie kupiłeś to mieszkanie, podaj adres, pokaż zdjęcia, przecież mogłeś wypowiedzieć umowę, przecież ja też mogę napisać, że kupiłem mieszkanie i nie mam żadnych problemów, jestem zadowolony. Rozumiem oburzenie na negatywne komentarze bo pewnie cała Twoja robota aby oczernić inną firmę poszła na marne. Jednak żeby się tutaj nie uzewnętrzniać, każdy może tutaj pisać różności, może obrażać i oczerniać i przy tym być neutralnym, ale spokojnie, łatwo rozpoznać trola... powodzenia Ktoś

@Ktoś

Kupiłem porządne mieszkanie ... tak tak, też się zapytam gdzie ? w Koszalinie ? Jak Ci się mieszkanie nie podoba to po prostu nie kupujesz albo wypowiadasz umowę, nie oglądałeś wcześniej mieszkania, grzyba nie zauważyłeś, takie głupoty to możesz gadać w podstawówce.

TobiaszS
@Ktoś

Ja się też zapytam... gdzie to mieszkanie bo może sąsiadami jesteśmy ? Ciekaw jestem. Podaj szczegóły, wpadnę na kawę i zobaczę.

Lucifer
@Ktoś

Dajcie spokój przecież to ściemniacz jest, specjalnie szuka portalu żeby napisać opinię negatywną bo kupił mieszkanie i było złe, nie klei się to kupy.

cooś
@Ktoś

ile szefostwo zapłaciło wszystkim tym co to dobre zdanie napisali? a w jaki sposób wymusiło wpis o tych dobrych treściach? xd xd xd

Lucyfer
@cooś

@cooś nic nie trzeba płacić, wystarczy być zadowolonym z tego co się robi i gdzie się pracuje, a skoro jestem zadowolony z pracy to będę pisał, że jestem zadowolony i wyobraź sobie, wiem jak w balona pracownicy robili Hendzla, i to nie Ci na samochodach ale Ci zaufani, na wyższych stanowiskach, dziwisz się, że szefostwo nie będzie miało zaufania do ludzi skoro oni na potęgę potrafili ich okradać :( ... potem czytasz jak ci głupoty wypisują.

Andre

Хороша робота, працюю вже 5 років.

Pracuję w Agrobudzie trochę czasu i nie mam zamiaru się gdzie indziej stąd zabierać. I tym bardziej dziś w tym powalonym świecie cenię sobie zabezpieczenie finansowe, a jak ktoś tu pracuje uczciwie to też będzie zarabiał dobrze.

Kiero
@Andrzej

Gdzieś już pisałem, ale widzę, że moja opinia została usunięta ?? Ja pracuję tutaj 8-9 lat, dzięki firmie mam mieszkanie, także jak trzeba to szefu pomoże, robota jak robota, raze jest lepiej raz jest gorzej, ale miałem okazję zmienić robotę i wróciłem, jest dobre przysłowie, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

Bożena
@Kiero

Można wiedzieć ile mniej więcej zarabiacie, że tak sobie cenicie tę firmę? Macie do tego jakieś premie? :)

Kiero
@Bożena

Słuchaj, na poczatku jak na początku nie było dużo ale dziś jestem w stanie wyciągnąć 6-7tys, jak dal mnie jest ok, oczywiście mówimy o pracy a nie o ściemnianiu :D

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Agrobud Hendzel Sp.K.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Ktoś 2

Panie Ktoś... wszyscy czekają na Twoje zdjęcia, możesz się pochwalić jak to się strasznie miesza w mieszkaniu które kupiłeś z Agrobudu, jak chcesz ja Ci wyślę moje zdjęcia jak ja mieszkam, to że Szef Agrobudu Ci się nie podoba nie jest siedzenie i pisanie kłamstw na forum, znam kilku byłych pracowników z AB, którzy wyrwali z firmy takie pieniądze, że teraz pensjonaty budują ... ech. Podpiszę się jako pracownik Agrobudu, który też kupił mieszkanie za dobre pieniądze. Pozdrowienia z Panoramy

Nie polecam, odradzam pracę w tej firmie, omijajcie szerokim łukiem

Małgorzata

A dlaczego tak uważasz i odradzasz pracę w firmie? Niestety nie podajesz żadnego wyjaśnienia ani argumentów, które mogłyby innym przybliżyć całą sytuację. Wyjaśnij proszę, co przyczyniło się do tego, że masz takie zdanie o firmie?

bbb

Czy to źe nie płaci zusu i ma w księgi wieczyste wpisaeo ponad 500 tys długy z tego tytulu z odsetkami to jest argument?

Pracuję u Hendzla już ponad 4 lata, jestem zadowolony, to że Tobie coś nie wyszło to nie znaczy że każdy będzie miał źle ... ja jestem zadowolony, polecam !

Andre

Ja też jestem zadowolony, pracuję tutaj 6 lat, prawda jest taka, że jak coś robimy to zawsze znajdzie się jeden czy dwóch, którzy co 5 minut idą sobie zapalić, czasami czuję się jakbym pracował za nich tylko pensji większej nie dostawał :( skąd tacy ludzie się biorą ?

Też pracownik

Taki niezadowolony wszędzie się znajdzie :D ... ja pracuję, jestem zadowolony

Kolo

Tam co chwala he dzia to sa podstawieni to jest hahment

@Kolo

Ty jesteś Arturku podstawiony :D ... przecież nadajesz z tego samego IP jak Ktoś, musisz bardziej się kamuflować Trolu

Jestem po pierwszym oglądaniu domu, jest super, ale wiadomo, aby się upewnić pojechaliśmy ze znajomym budowlańcem, na szczęście nie znalazł nic niepokojącego, jest super, jak się będziemy wprowadzali to jeszcze napiszę :)

WW

Bardzo dobry kontakt z klientem. Pani cierpliwie wszystko mi wyjaśniała i odpowiadała na pytania, których miałam dużo. Teraz jestem bardzo zadowolona z mojego nowego mieszkania.

Patryk

Nie wszystko było zgodne z zamówieniem, ale udało się wyjaśnić. Podoba mi się podejście do klienta. Wrócę tu z kolejnym zamówieniem.

Jestem zadowolona i polecam usługi. Pomogli mi w wyborze niedużego domu, który okazał się super rozwiązaniem po długim mieszkaniu w bloku. Mogłam liczyć na poradę od początku do końca trwania inwestycji. Jestem zadowolona z jakości wykonania i z obsługi.

Tomasz

Solidny wykonawca. Profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo. Nie znam się zupełnie na budowlance i miałem obawy przed tak dużą inwestycją, jak dom. Tu wszystko mi wyjaśniano i pokazywano rozwiązania od początku do końca inwestycji. Jestem bardzo zadowolony z wyboru i polecam każdemu.

Jestem zadowolony z wykonawcy. Wszystko zgodnie z umową. Dobra jakość i atrakcyjna cena. Polecam zdecydowanie.

Wulf

Pod żadnym pozorem nie kupujcie pojazdów od agro jeśli nie chcecie żeby pieniądze poszły w błoto same przekręty problemy i poukrywane wady

Man tga
@Wulf

Dokładnie. Samochód total złom wrzucone 30 tys w naprawę. Końca nie widać.

@Man tga

Powiedz mi proszę, rozumiem, że kupiłeś nowy samochód ? Czy jak szukałeś taniego i sądziłeś ,że będzie super ?

MarcinM

Ja jestem zadowolony z pracy w Agrobud, i jakoś pracuję tutaj z ludźmi, którzy siedzą w jednym miejscu po 10 lat, na kasę też nie narzekam. Zastanawiam się czasem czy to nie konkurencja robi tutaj zamieszanie aby pokazać jaki to Agrobut jest zły i jaki Hendzel jest niedobry ... ale co ja tam wiem, dopiero 2 lata tu jestem.

Darek

Ja tam jestem zadowolony, to że trzeba zasuwać... sorry wszędzie trzeba dziś (usunięte przez administratora) aby coś mieć, szef potrafi być oschły ale jak coś jest dobrze zrobione to i potrafi docenić, nie wiem może trafiłem na lepszy czas.

Stefan

Tylko, że to forum jest stworzone dla pracowników żeby mieli gdzie podzielić się opinią o pracodawcy!

(usunięte przez administratora) Podwykonawcy mają nie opłacone faktury z przed 2 miesięcy i więcej. A co najlepsze szefuńcio kupuje coraz to nowe samochody do swojej kolekcji.

Witam, i ostrzegam Krzysztof Hendzel (usunięte przez administratora) nie placi na czas, jeszcze specjalnie wymysla wymówki jakich tak naprwade nie ma!!!!! strzezcie sie tego (usunięte przez administratora)

Małgorzata
@Anonim

Też mnie ciekawi, to o co pytał Marcin. Firma Agrobud jest wypłacalna? Czy w ogóle nie otrzymałeś kasy?

@anonim czy dostałeś już wypłacone na czas ? Czy nadal jest z tym problem?

Panczo

Uwaga na Koszalinski AGROBUD firma (usunięte przez administratora) faktur oraz swoim pracownikom!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agrobud Hendzel Sp.K. - Koszalin

• Jak się pracuje w Agrobud Hendzel Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Agrobud Hendzel Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrobud Hendzel Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agrobud Hendzel Sp.K.
4.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Szczecińska 42
    75-137 Koszalin