Anndora Sp. z o.o.
counter
4 8 15 5 1
Dominika

Dawno na forum nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracy w Anndora Sp. z o.o. - czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników firmy mógłby się wypowiedzieć na temat tego pracodawcy? Jakie warunki oferuje, czy stwarza możliwości rozwoju, czy awanse są realne? Może aktualnie prowadzone są jakieś ciekawe rekrutacje?

Bulbazaur Nowy wpis
@Dominika

Jeżeli masz ochotę tracić czas i kłócić się o wypłacanie pensji, oraz warunki zatrudnienia,czy zakres. To staraj się o zatrudnienie dokładnie w Anndorze, bądź innym salonie z tego ,,rodzinnego interesu".

Tak4Nie1
Kamil Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma w obecnej sytuacji będzie w ogóle chciała rekrutować?

Karol

Czy firma ta oferuje stałe miejsce zatrudnienia, czy raczej jest rotacja pracowników ?

Bulbazaur Nowy wpis
@Karol

Rotacja Karolu, niestety ale awansu tam nie dostaniesz,a prędzej nerwicy postępowej.

Tak2Nie
TeaTime

Firma rodzinna - i raczej też taka jest kompetencja ludzi na wyższych stanowiskach. Właściciele powinni prowadzić osiedlowa żabkę w nowym targu a nie salony samochodowe . Ucinanie pensji notoryczne pod tytułem za dużo zarabiacie itp. pozbywanie się dobrych pracowników ciągła rotacja ogólnie żenada. Omijać szerokim łukiem. W tym miejscu poczucie stabilności nie istnieje.

Tak9Nie1
Dominika Nowy wpis
@TeaTime

Ucinają z podstawy wynagrodzenia? Czy nie przyznają premii, czy jeszcze jakiś inny sposób mają? sprecyzuj proszę.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dinozaur

Ten serwis należy omijać wielkim łukiem biorą pieniądze a nie wykonują tego za co mieli zapłacone o reklamacji można zapomie ponieważ dyrekcja robi wszystko aby bronić swoich pracowników kręcąc i cyganiąc bez ograniczeń.

Nick

Nie płacą w terminie, oszukują na premiach a wymagają umiejętności pracy na kilku stanowiskach. Pracodawca olewa pracowników, pracownicy olewają pracę i pracują byle jak. Zdecydowanie nie polecam. Lubię atmosferę w Anndora Sp. z o.o. za: Pracownicy mają w nosie konsekwencje swojej pracy przez co bywa zabawnie.

Tak10Nie
Poldek

Czy jest powód, że zupełnie nie zaglądacie na forum? Warto starać się o pracę?

Tak1Nie

Kamil Bobula

Polecam serwis

Tak5Nie
Tomasz

Wymienialem boczne lusterko w mazdzie w grudniu 2015 w salonie mazda Andora na Wielickiej w Krakowie .Lusterko wymieniono zaplacilem prawie 800zl. ale zaznaczylem od srodka same lusterko (szklo) ktorego nie wymieniono a pobrano kase za calosc.Odmawiano mi robienia czegokolwiek w tym salonie ale pomyslalem ze to tylko ludzka gadka- i sam sie przekonalem ze oszukuja!!! Wstydzcie sie !!!! Nie Polecam Oszusci!!!!!

Tak10Nie

Smolar
@Tomasz

Na całość lusterka ( przynajmniej jak ja wymieniałem ) składa się cały korpus lusterka + szkło lusterka i tylna obudowa lusterka. I u mnie wystarczyło tylko wymienić sam korpus bo obudowa i szkło było całe .

Zaks

Czy może ktoś coś napisać o warunkach pracy i atmosferze wśród pracowników. Jaki system godzinowy, plany sprzedażowe itp Dlaczego ogłoszenie na specjaliste ds samochodów nowych jest tak często?

TVN

Hahaha wlaśnie przed chwilą telewizja wyemitowała materiał - w którym pokazano, że pracownicy tej firmy udostepnili kontakt na zlodzieja, ktory sprzedał ich klientowi kradziony silnik - sprawa rozwojaowa - kilku aresztowanych, kilkanascie samochodów na policyjnych parkingach. Ja omijałóbym tą firmę tak daleko jak tylko sie da.

Tak14Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Anndora Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Anndora Sp. z o.o.