Anndora Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Anndora Sp. z o.o.

Zaks

Czy może ktoś coś napisać o warunkach pracy i atmosferze wśród pracowników. Jaki system godzinowy, plany sprzedażowe itp Dlaczego ogłoszenie na specjaliste ds samochodów nowych jest tak często?

Tomasz

Wymienialem boczne lusterko w mazdzie w grudniu 2015 w salonie mazda Andora na Wielickiej w Krakowie .Lusterko wymieniono zaplacilem prawie 800zl. ale zaznaczylem od srodka same lusterko (szklo) ktorego nie wymieniono a pobrano kase za calosc.Odmawiano mi robienia czegokolwiek w tym salonie ale pomyslalem ze to tylko ludzka gadka- i sam sie przekonalem ze oszukuja!!! Wstydzcie sie !!!! Nie Polecam Oszusci!!!!!

TVN

Hahaha wlaśnie przed chwilą telewizja wyemitowała materiał - w którym pokazano, że pracownicy tej firmy udostepnili kontakt na zlodzieja, ktory sprzedał ich klientowi kradziony silnik - sprawa rozwojaowa - kilku aresztowanych, kilkanascie samochodów na policyjnych parkingach. Ja omijałóbym tą firmę tak daleko jak tylko sie da.

Zostaw opinię o Anndora Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anndora Sp. z o.o.