Opinie o Agrobud Hendzel Sp.K. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agrobud Hendzel Sp.K.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agrobud Hendzel Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrobud Hendzel Sp.K. w Koszalin

Nie rozumie, wiele osób kupuje w Agrobudzie mieszkania i domy, ale nikt nie ma siły napisać coś miłego ? Jestem w szoku, bo przecież tyle domów i mieszkań jest wybudowanych przez Hendzla i jakoś wszyscy mieszkają, znam nawet takich co są mega zadowoleni, ale pewnie znajdzie się taki jeden co się mu nie podoba i będzie zaniżał ocenę... ja jestem zadowolona

@pik

na pewno nie twój mocodawca :D ... znalazłeś już robotę, czy jeszcze szukasz ?

Robert

ja tez polecam, pracuję na dobrym sprzęcie, nie muszę się zastanawiać czy coś mi w aucie nie padnie po drodze jak będę jechał na budowę, czas pracy oraz wypłata jak najbardziej mi odpowiada, kierownictwo ok, moim zdaniem warto spróbować, nie sugerować się jedną czy drugą Justynką czy Adą z internetów.

@Robert

Pracowałem w tej firmie prawie rok i nie zauważyłem aby było cokolwiek na bieżąco serwisowane. Zagęszczarki popsute na placu stały tygodniami bo nie było komu zapłacić kilku stówek za część zamienna. Pamiętam jak na budowie beton był wstrzymany na tydzień bo nie było 300zl na szpilki aby koło w pompie przykręcić :) nawet na warsztacie kierownicy się śmiali i rozkładali ręce bo nie mogli nic na własną rękę kupić. Cyrk na kółkach ta firma, nie mówiąc już o wynagrodzeniach dla pracowników które były wypłacane na 5 rat albo w ogóle. Przydział dzienny paliwa był tak pięknie dzielony wśród wszystkich sprzętów i samochodów że kierowcy stali na placu czekając na paliwo w sumie po 3godziny przy 9 godzinnym trybie. Ale no przecież oszczędność bo można było kontrolować czy ktoś gdzieś nie zlewa ze zbiornika :)). Do dzisiaj mi Pan Krzysiu wisi kasę ale już sobie dalem spokój. Niech sobie zachowa na swoje tabletki :)

Na produkcje tych betonowych bloczków może ludzi potrzeba? kiedyś już tu zaglądałem z ciekawości jak po Koszalinie roboty szukałem. Teraz widzę, że piszą o braku balkonów i tym, że trzeba na nie czekać. ciekawie jak teraz płacą za prace przy nich?

Gość Nowy wpis

Gdzie są odbiory mieszkań w Sianowie? Miały być w 1-2 kwartale 2023 roku.Odbiorów nie ma i nie wiadomo kiedy będą.Mamy rok 2024

leon Nowy wpis
@Gość

nadal czekasz na odbiór mieszkania w sianowie? powiedz jak tam się mieszka sąsiedzi , okolica widziałem że cześć mieszkań jest bez balkonów, na które trzeba czekać

Faktycznie cos z odbiorami mieszkań jest nie tak, że się przedłużają? Teraz niedawno ktoś o tym napisał w jednym komentarzu. Czy to w jakikolwiek sposób odzwierciedla się w warunkach pracy? jest więcej do zrobienia przy dokumentacji? Są jakieś nadgodziny i tym podobne?

Kiedyś mignęła mi oferta pracy na produkcje, tak w zasadzie tu trafiłem. teraz jak tak patrzę po tych komentarzach to nie wiem czy w ogóle jakaś robota jest dostępna? Strona firmowa niby działa ale cos tu pisali o jakiejś nieuregulowanej kasie, niby było to dawno. Czy doszło do rozwiązania tych kwestii? I czy ktoś w ogóle pracuje?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Agrobud Hendzel Sp.K.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Mateus
@Marta

Zgadza się. Cała Panorama zamieszkana, nie widzę tu nikogo niezadowolonego, nawet te małe mieszkanka na dole wszystkie zamieszkane.

Tomasz
@Marta

Problem polega na tym, że ludzie jak są zadowoleni nie mają czasu ale też potrzeby pisać, że są zadowoleni :( gdy sprzedasz 200-300 mieszkań to nei ma szansy aby wszystkim się podobało, taka jedna niezadowolona obsmaruje Ci firmę na wszystkich forach, jest anonimowa i może rzucać ka*em ... potem wszystko się poprawia ale opinia zostaje :( Dlatego warto szukać też tych którzy mieszkają w zakupionych od Hendzla domach. Ja zanim kupiłem mieszkanie przemieliłem chyba z 30 różnych firm.

Natalia
@Marta

Myślę, że nie ma czego tu komentować, mieszkania nie kupujesz na podstawie opinii na internecie ? Jeżeli ktoś kupuje mieszkanie na podstawie opinie na necie to współczuję :(

@Marta

Gdybym patrzyła na te wszystkie opinie i brała je pod uwagę to bym dziś nie miała mieszkania, jeżeli chcesz coś kupić to idziesz i oglądasz, a tym bardziej że masz zamiar wydać 300tys zł.

Martin
@Marta

Wiesz może z mieszkaniem czy domem jest tak jak piszesz ale z pracą jest inaczej, ludzie się patrzą na opinie i one mogą odstraszyć, jak rozmawaim w pracy to dużo osób sugeruje się internetem, zresztą ja też się sugerowałem a,dziś pracuję ponad 2 lata ... warto czasami samemu pomyśleć

pik

bo to firma tragedia

@pik

Rozwiń proszę ... bo napisać można wszystko, ja uważam, że firma jest ok, ale mogę to rozwinąć, zamówiłem kostkę betonową brukową, po 4 latach jestem nadal zadowolony, możesz przyjechać i sprawdzić :)

pik
@Mariusz

kto Ciebie tam posadził żeby odpisywać

@pik

na pewno nie twój mocodawca :D ... znalazłeś już robotę, czy jeszcze szukasz ?

Robert

@Robert

A kto sprawdza czy kontroluje te auta aby były właśnie sprawne? To pracownicy czy jakiś zewnętrzny serwis?

@Ewa

Przegląd sprawdza :D ... dziwne pytanie

@pracownik

z jakich przyczyn dziwne? Chciałam zorientować się czy macie pracę dla mechanika lub diagnosty na dany moment. :D czyli outsourcing? a co z handlowcami? Są dwie osoby tak jak w kontakcie pokazuje na stronie www czy mam szansę na wakat? jeśli tak to na jakich warunkach? będą przyjęcia?

Mateusz

Współpracuję z Agrobudem od lat, nigdy nie maiłem problemu, beton dostarczony na czas, a wylałem go naprawdę sporo na naszych budowach. Nigdy nie zawiedli mnie z jakością i zawsze mogę liczyć, że będzie dostępny. Oczywiście pracowników, kierowców i ekipę od sprzętu warto tutaj pochwalić, mało takich na rynku. Polecam

Jestem podwykonawcą u Hendzla, rzeczywiście wymagania ma duże, ale dzięki temu przez lata nauczyłem się jak robić coś dobrze, a to doświadczenie zaprocentowało mi innymi zleceniami, z kasą nigdy nie było problemu, płaci, oczywiście po wcześniejszym sprawdzeniu. Nie będzie kłamstwem, że dzięki dużemu udziałowi jego zleceń mam dziś stabilną sytuację. Polecam i Pozdrawiam.

Mariusz

Czytam te opinie i jakoś wydaje mi się, że żyję w innym wszechświecie. Pracowałem w wielu firmach i dopiero u Krzysztofa w Agrobudzie mam stabilną sytuację, nie dość, że sie wyszkoliłem, wielu rzeczy się tutaj nauczyłem to jeszcze dostałem wsparcie. Nie wiem co ludzie mają w głowach i co chcą osiągnąć przez obsmarowywanie drugiego. Ja polecam.

Kierowca

W Koszalinie wszyscy straszą, że tu tak źle jest... mi się podoba, lubię to co robię i robię to właśnie tutaj. Polecam pracę w Agrobudzie.

Krystyna
@Kierowca

No to super. Najważniejsze, że Tobie się podoba :) A jak zarobki? Są w porządku?

Kierowca
@Krystyna

Dla mnie zarobki są ok.

Pracuję tutaj 2 rok, praca jak każda, a to nie jest moja pierwsza firma, w której jestem, oczywiście wiadomo, że zmiana była związana z większym wynagrodzeniem, nie narzekam, robię swoje i nikt nie ma do mnie pretensji. Mam nadzieję, że jeszcze tutaj trochę posiedzę :)

pracownica

widać że cały czas jedna i ta sama osoba pisze te pozytywne komentarze, ciekawe czy coś za to ma czy wchodzi w (usunięte przez administratora) prezesowi za poklepanie po pleckach ;) z mojej perspektywy ta firma to (usunięte przez administratora) szczególnie jeśli pracuje się bliżej szefostwa.(usunięte przez administratora)i wyzywają, zawalają robotą którą powinny wykonywać dwie osoby, a nie jedna. zapiernicz nieadekwatny do wynagrodzenia :/

@pracownica

Myślisz, że w innych firmach jest inaczej ? Relacja pracownika z szefostwem wszędzie jest podobna, szef wymaga ty zapierniczasz :D i mówię to z własnego doświadczenia.

Z ciekawości :)
@pracownica

Powiem Ci coś jako pracodawca, jeżeli obsmarowujesz swojego byłego pracodawcę to jaką mam pewność, że nie będziesz s**ła na mnie kiedy odejdziesz, tacy ludzie jak Ty to jest jakaś porażka, nie pasuje Ci robisz wypad, nie każdy pracodawca będzie spełniał Twoje wymagania tak jak Ty możesz nie spełniać wymagań innych. Szukasz dla siebie miejsca super, jeżeli szukasz ideału to powodzenia, jedni są raptusami inni nie, jednym pasuje tak innym nie. Zastanawiam się jeszcze nad tym czy to nie jest pewna forma terapii, wywalisz swoje tutaj i będziesz zadowolona, że ktoś to przeczyta... pamiętaj, możesz tu być anonimowa, ale w ciągu kilku dni ktoś napisze jak masz na imię, wówczas to co piszesz przyklei się do ciebie jak psie (usunięte przez administratora) pod podeszwą buta :(. Tak czy inaczej powodzenia w szukaniu pracy.

@pracownica

jak długo tam pracowałaś ? Mam propozycję pracy w biurze.

Wojtas

Napiszę jeszcze raz, bo pewnie poprzedni komentarz gdzieś pewnie ucieknie w tłoku trolowni Droga administracjo jeżeli to ma być jakiś poważny portal odnośnie pracy to proszę zróbcie porządek z takimi komentarzami, przecież to nic nie wnosi, ani nie można dowiedzieć się czegoś konkretnego, ani nie wiadomo czy to nie jest jakaś akcja, która ma na celu oczernienie firmy, skoro chcecie mieć jakieś znaczenie dla biznesu to proszę udostępniajcie coś co nam pomoże. Tak ... pracuję w Agrobudzie, znajomym polecam robotę, dostałem rabat na mieszkanie jako pracownik firmy, zrobiłem dodatkowe szkolenia i jestem wdzięczny, ale co to zmienia jak czytam, że firma jest beee, przez to i my pracownicy tracimy, bo jakiś burak wypisuje durne komentarze. Były pracownik zawsze będzie miał żal, a gdzie może się pożalić... w internecie, chcecie mieć dobrą pracę, nie czytajcie bzdur na tym forum.

były pracownik 55

uciekać jak najdalej, pieniądze żadne, ludzie nienormalni.

@były pracownik 55

pracowałeś społecznie jak pieniądze żadne ?

Wojtas
@były pracownik 55

znowu, zero konkretów, jedynie jakieś trzaski, droga administracjo jeżeli to ma być jakiś poważny portal odnośnie pracy to proszę zróbcie porządek z takimi komentarzami, przecież to nic nie wnosi, ani nie można dowiedzieć się czegoś konkretnego, ani nie wiadomo czy to nie jest jakaś akcja, która ma na celu oczernienie firmy, skoro chcecie mieć jakieś znaczenie dla biznesu to proszę udostępniajcie coś co nam pomoże. Tak ... pracuję w Agrobudzie, znajomym polecam robotę, dostałem rabat na mieszkanie jako pracownik firmy, zrobiłem dodatkowe szkolenia i jestem wdzięczny, ale co to zmienia jak czytam, że firma jest beee, przez to i my pracownicy tracimy, bo jakiś burak wypisuje durne komentarze. Były pracownik zawsze będzie miał żal, a gdzie może się pożalić... w internecie, chcecie mieć dobrą pracę, nie czytajcie bzdur na tym forum.

MM

Pracuję w już parę lat, i czytam te komentarze, to aż mi się słabo robi. Nigdy nie maiłem sytuacji, żeby nie zapłacono mi wypłaty, nigdy też nie było sytuacji, żebym został potraktowany nieuczciwie, oczywiście, że są wymagania, wymagania takie jak ... dbanie o sprzęt, którym się jeździ, czy z którego się korzysta. Nie rozumiem wywalania swoich frustracji, nie podoba ci się ta praca znajdź sobie inną i najwięcej problemów jak widzę u nas robią cwaniacy, potem idzie taki i opowiada bzdury, że firma upada czy nie płaci. Zawiść i głupota ludzka nie zna granic.

Magda

Jest jakieś przeszkolenie z posiadanych pojazdów dla nowego pracownika?

janeek
@Magda

Czy to prawda że teraz wysłał z żoną córki na ferie za 1 200.00 zł TO NIE POMYLKA za dobę do uksusowych domków góralskicj? A ptacowników za najniższa krajowa zatrudniaja?

@janeek

Jakiś problem z tym masz, wymyśl coś swojego i zacznij zarabiać to będziesz też sobie jeździła na wakacje za 1200, Pani Dulska się odezwała ... przykre

Witold
@tomas

Często takie ploty lecą w firmie? Bo jak tak to atmosfera chyba mogłaby być lepsza?

@Witold

Na 120 pracowników zawsze znajdzie się ktoś, komu nie dogodzisz, atmosfera jak w pracy, tam gdzie ludzie tam konflikty i przyjaźnie.

@tomas

Ale to bywały jakieś grubsze akcje czy jednak szefostwo nad tym panuje?

@Agata

jakie grubsze akcje ... normalna praca, normalni ludzie, jedni uczciwie pracują inni ściemniają.

Chyba się coś ludziom pomyliło, to jest forum o pracy a nie o mieszkaniach... Nie wiem jak jest poza biurem, ale w biurze pracowałam kilka lat temu i łagodnie mówiąc nie polecam. Z największych drobnostek są afery, krzyki i wyzwiska. Pan prezes K. to chyba powinien się na jakieś leczenie udać, bo porozmawiać to on normalnie nie umie, choćby nie miał racji będzie się na ciebie darł aż ci udowodni, że rację ma ;) Płacą ci najniższą krajową i traktują jak własność. Ogromna ilość obowiązków, ogromny stres i presja. Jest wiele miejsc w Koszalinie, gdzie zarobki te same, a można oszczędzić nerwów i nie być poniżanym. Radzę się zastanowić :))

jak długo pracowałaś w Agrobudzie i kiedy ? Napisałaś, że pracowałaś kilka lat temu, znam w zasadzie wszystkich z biuro i to już kilka lat, znam sytuacje i możliwe, że wiem dlaczego już nie pracujesz... jeżeli rozwiniesz temat to możemy spokojnie porozmawiać na forum dlaczego zostałaś zwolniona... zapraszam

mateo

a może to ta Pani co z mężem pracowała, którą szef traktował jak rodzinę a Oni sobie biznesy robili obok kosztem firmy, kazdy pracownik, który z firmy odchodzi jest święty, a każdy szef to cham i (usunięte przez administratora) i krzyczy i wykorzystuje :D

Aneta
@mateo

Hmm widze że masz inne zdanie na temat szefa i firmy, moze sie wypowiesz? :D

@Aneta

Inne zdanie, moje zdanie nikogo tu nie będzie obchodziło, tym bardziej, że jest ono tak samo wiarygodne jak te wasze plucia i oczerniania, nie podpiszesz się ani mailem ani nazwiskiem i będziesz pisała wszystko co popadnie, jesteś tutaj niewiarygodna. Praca Ci się nie podoba, spoko, przecież teraz wszędzie można coś znaleźć i jest wielu lepszych pracodawców, no ale i gorszych też nie jest mniej... nie masz siły powiedzieć zdania do szefa, twój problem? Potem siedzisz poszkodowana i w myślach układasz sobie jak byś mu dowaliła :(, ale przecież lepiej jest napisać na internecie, wylać fekalia bo przecież On nie będzie wiedział kto to jest, a Ty będziesz miała spokój na żołądku bo wywalisz swoje frustracje :D ... od taka prawda

@mateo

Mnie w sumie obchodzi, bo lepiej przeczytać czyjeś konstruktywne stwierdzenie poparte argumentami, a widząc Twoje podejście wydajesz się być wiarygodny. Jesteś w stanie coś o szefie napisać?

@Agata

Ja tam z Panem Hendzlem nie mam problemu, oczywiście staram się robić swoje... płaci kasę :) to jest ważne

@mateo

Haha, no tak, głównie to o pieniążki tu chodzi, a skoro z tym problemu nie ma to na plus. Czyli według Ciebie jest to stabilne miejsce, żeby zostać sobie spokojnie na dłużej? ;) Bo widzę, że aktualnie tu jesteś, jak długo?

@Agata

Długo tu pracuję... ja czuję się spokojnie jeżeli chodzi o pracę i finanse.

qwerty

wszyscy normalni już dawno stamtąd uciekli, dobrze że ta firma jest już stracona, za to jak ludzi traktują i traktowali

Normalnie nie wierzę :D
@qwerty

Kolejny komentarz typu, jak mi tam jest źle ale 0 szczegółów, jeżeli chcesz coś wnieść do dyskusji to napisz jak bardzo zostałeś skrzywdzony ... :D

Magdalena

Od 23 marca czekam na swoje 46 tysięcy, ani pieniędzy ani kontaktu. Panie w biurze zasłaniają się rotacja pracowników i nie wiedza nawet gdzie są jakie dokumenty, a góra ma wywalone…

Franciszek
@Magdalena

Spora kwota. Za co firma zalega, jeśli można wiedzieć? Z tą rotacją, to może być prawda, podobno warunki pracy nie są zbyt korzystne, a prezes, jest dość apodyktyczny. Może to z nim należałoby się w tej sprawie skontaktować?

Niezweryfikowany

Ogólnie tutaj można wszystko napisać, pracujesz, nie pracujesz, kupujesz czy nie, nie mozna nic zweryfikować, nie zostawiasz maila itd... możesz zatrudnić klakierów i pisać głupoty :(, tak naprawdę nie dowiesz się tutaj niczego, trzeba rozmawiać, trzeba szukać no i trzeba popracować i teraz nawet jak napiszę, że pracuję u Hendzla to co to zmieni ??? Przecież jestem niezweryfikowanym gostkiem piszącym jakąś ogólną opinię ... :(

Zostaw merytoryczną opinię o Agrobud Hendzel Sp.K. - Koszalin

• Jak się pracuje w Agrobud Hendzel Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Agrobud Hendzel Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrobud Hendzel Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agrobud Hendzel Sp.K.
4.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Szczecińska 42
    75-137 Koszalin