Opinie o Agrobud Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agrobud Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agrobud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrobud Sp. z o.o. w Koszalin

Robert Nowy wpis

ja tez polecam, pracuję na dobrym sprzęcie, nie muszę się zastanawiać czy coś mi w aucie nie padnie po drodze jak będę jechał na budowę, czas pracy oraz wypłata jak najbardziej mi odpowiada, kierownictwo ok, moim zdaniem warto spróbować, nie sugerować się jedną czy drugą Justynką czy Adą z internetów.

Mariusz Nowy wpis

Czytam te opinie i jakoś wydaje mi się, że żyję w innym wszechświecie. Pracowałem w wielu firmach i dopiero u Krzysztofa w Agrobudzie mam stabilną sytuację, nie dość, że sie wyszkoliłem, wielu rzeczy się tutaj nauczyłem to jeszcze dostałem wsparcie. Nie wiem co ludzie mają w głowach i co chcą osiągnąć przez obsmarowywanie drugiego. Ja polecam.

Ja Nowy wpis

Matko przecież każdy z Koszalina wie, że od agrobidu jak najdalej !Wyplaty nie są nie tylko na czas ale przeważnie ich w ogóle pracownicy nie dostaja .Szef pomiata innymi jak śmieciami i nie rozumie, że nie wystarczy zmienić formy ogłoszenia o zatrudnieniu i nie podawać nazwy , skasować komentarze ,a już się zjawia nowe niewinny i nie mające pojęcia ofiary,on sam musi się zmienić i szanować pracownika to musi zmienić!!!!Jesli on nie zmieni podejścia do swojej firmy i pracowników nikt nie będzie chcial tam pracować.Jestem osobą poszukującą pracy nigdy z firmą nie miałam doczynienia i nigdy nie poszłabym tam pracować bo nie stać mnie pracować za darmo przecież każdy z Koszalina wie co tam się dzieje a tych co nie wiedzą przestrzegam.

Wojtas Nowy wpis

Napiszę jeszcze raz, bo pewnie poprzedni komentarz gdzieś pewnie ucieknie w tłoku trolowni Droga administracjo jeżeli to ma być jakiś poważny portal odnośnie pracy to proszę zróbcie porządek z takimi komentarzami, przecież to nic nie wnosi, ani nie można dowiedzieć się czegoś konkretnego, ani nie wiadomo czy to nie jest jakaś akcja, która ma na celu oczernienie firmy, skoro chcecie mieć jakieś znaczenie dla biznesu to proszę udostępniajcie coś co nam pomoże. Tak ... pracuję w Agrobudzie, znajomym polecam robotę, dostałem rabat na mieszkanie jako pracownik firmy, zrobiłem dodatkowe szkolenia i jestem wdzięczny, ale co to zmienia jak czytam, że firma jest beee, przez to i my pracownicy tracimy, bo jakiś burak wypisuje durne komentarze. Były pracownik zawsze będzie miał żal, a gdzie może się pożalić... w internecie, chcecie mieć dobrą pracę, nie czytajcie bzdur na tym forum.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Agrobud Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Widzę, że wszystkie opinie z ostatnich kilku lat zostały usunięte... Ostrzegam więc wszystkich, którzy się wahają - praca jest ciężka, jest jej dużo, a większość zarabia najniższą (ci co piszą inaczej harują po 300 godzin). A pracodawcy, no cóż... Jak ktoś umie mieć wywalone i ma silną psychikę to sobie poradzi, ale wszystkim, którzy mają jakiekolwiek oczekiwania, lubią nie być traktowani jak ostatnie śmiecie - odradzam!

Kolega śledzi portal i już wie że wszystkie opinie zostały usunięte :D ... dziś to wymagania są kosmiczne ale pracować się nie chce, przecież jak masz taki potencjał to szukasz sobie pracy na swoim poziomie. Pan były pracownik nie wytrzymał psychicznie bo go traktowali jak (rozumie) (usunięte przez administratora) i harował po 300 godzin. To teraz, ja coś napiszę, pracuję w Agrobudzie jako kierowca ponad 7 lat, i widziałem takich cyrkowców, którzy potrafili gadać że pracują po 300 godzin, w tą pracę wliczali sobie 100 godzin przerwy :D, jeżeli jesteś uczciwy i pracujesz sumiennie to nikt się nie będzie ciebie czepiał, a koledze życzę znalezienia lepszej pracy

Były pracowniku (znam Twoje imię) czy to ty wypisujesz takie głupoty, myślisz, że jak będziesz opowiadał wszędzie takie bajki to ktoś to kupi? 300 godzin ... jeszcze mi się nie udało zrobić w Agrobudzie ale widocznie taki mistrz jak ty jest tylko jeden :D

Tomasz

Pracuję w Agrobudzie i jako kierowca jestem zadowolony, jeżeli ktoś szuka stabilnej pracy to spokojnie polecam, jeżeli ktoś chce robić sobie żarty z pracy to tutaj nie jest jego miejsce. Można dobrze zarobić, i można dogadać się z szefostwem. Polecam

MArcin

W Agrobudzie pracuję już 4 lata, dzięki temu mogłem kupić mieszkanie, także w Agrobudzie :), w innej pracy na bank nie byłoby mnie na to stać, polecam, praca jak praca, ciśnienie czasami jest, ale kompensowane to jest dobrą wypłatą. Nie narzekam.

Justyna
@MArcin

No to zdaje się że zarobki wysokie. Ciekawe ile na start... :) Bo zakładam że miewałeś podwyżki?

dd
@MArcin

wiekszej bzdury nie slyszałem ale pajac jesteś

andrzej
@dd

Tego co ty wyprawiałeś Marcinku w Agrobudzie nikt nie przebije :D ... smaruj dalej, pewnie wszyscy będą Ci brawo bili :)

Marktos

ciekawe ile płacą tym pajacom co tu piszą pozytywne opinie, a może za darmo sie pucują :D

adam

Przepraszam za mój wpis, firma zapłaciła, po czasie, ale to także i moja wina ... przepraszam, opinia nie ucieka i potrafi zrobić dużo krzywdy, niestety nie mogę jej tutaj usunąć, a teraz bym chciał

Agata
@adam

za co przepraszasz? fakty takie że zapłacili po terminie, a Ty masz nauczkę żeby nie wylewać żali w internecie.

adam

Ostrzegam firma nie płaci !

Tomasz
@adam

Pracowałem w Agrobudzie kilka lat, wydawało mi się, że w innym miejscu będę miał "więcej" ... więcej spokoju i więcej w portfelu, może spokoju to mam więcej ale finansowo, sorry, Hendzel płacił mi lepiej.

Ellosa

Ostrzegam firma nie płaci !

Zostaw merytoryczną opinię o Agrobud Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Agrobud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agrobud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrobud Sp. z o.o.?

Agrobud Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Połczyńska 66
    75-816 Koszalin