Opinie o Czajka-Auto Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Czajka-Auto Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Czajka-Auto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czajka-Auto Sp. z o.o. w Chorzów

Czy Czajka-Auto Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Obserwator Nowy wpis
Klient

Jak zaobserwowałem to u czajki można legalnie pić alkohol i pracować, w kuchni można zobaczyć różne rodzaje alkoholu, i pracowników którzy już koło godz 10.00 ledwo stoją na nogach, ciekawe jak się komuś coś stanie i co w tedy? Ale Prezesi i kierownictwo nic z tym nie robią A wiedzą że tak się dzieje!!!!. Radzę coś z tym zrobić.

Helena Nowy wpis
@Obserwator

No legalnie to raczej nie można :D Nieźle, ale piszesz Ty, że nikt z tym nic nie robi to może Ty?

malina Nowy wpis
Kandydat
@Obserwator

w mojej firmie też był taki konfident .ale szybko sobie z nim poradzili

Pozytywny Tadek Nowy wpis
Klient
@Obserwator

Witam, nie powiem złego słowa o pracownikach firmy ToyotaCzajka . Wielokrotnie bywałem w tej firmie jako klient oraz niejednokrotnie rozmawiałem osobiście z mechanikami nigdy nie wyczułem by byli pod wpływem alkoholu. Wydaje mi się że pan jest z konkurencji i chce pan popsuć opinie tych pracowników , pozdrawiam

Czy w Czajka-Auto Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Czy Czajka-Auto Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

nie narzuca
@Pytanie

Wręcz będziesz miał szczęście, jeśli będziesz w stanie go wybrać.

@nie narzuca

To fakt - każdy pracownik na koniec roku ma jeszcze mnóstwo urlopu do wykorzystania, bo nie ma kiedy. No i nie zapominajmy o bezpłatnych sobotach!

Alicja
@.

Chyba miałeś na myśli, że soboty w Czajka-Auto nie są dodatkowo płatne? A nie że są bezpłatne? Prawda?

@Alicja

Ni mniej, ni więcej to, że Ci za nie nie płacą.

@nie narzuca

Witaj @nie narzuca, czy miałeś jakieś problemy z wykorzystaniem swojego urlopu? Na jakiej umowie współpracujesz z firmą?

Czy Czajka-Auto Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Oczywiście, że nie.

@Były pracownik

A jakieś inne benefity? Bony świąteczne lub dodatki do pensji? Każda firma, nawet niewielka, powinna dbać w jakiś sposób o motywację swoich pracowników, wiecie jak sytuacja wygląda w Czajka-Auto?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Czajka-Auto Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Doradca Serwisowy w autoryzowanym serwisie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Czajka-Auto Sp. z o.o.?

....
@Pytanie

Jak w Biedronce codziennie coś nowego.

@....

Hej:) Powiedz proszę coś więcej. Co masz na myśli pisząc: codziennie coś nowego? Zainteresował mnie ten post, z chęcią dowiem się więcej.

Wiktoria

Cześć, interesuje mnie praca w firmie Czajka-Auto, chciałabym się dowiedzieć, jaka atmosfera panuje w firmie i czy ekipa pracowników jest "stała" (kwestia ewentualnej rotacji)? Z góry dziękuję.

Henry

Może wiecie coś o pracy w firmie? Jakieś wskazówki jak prowadzą rekrutacje?

Pyskacz
@Henry

(usunięte przez administratora) im w (usunięte przez administratora) badna idiotow srajacych na kazdego pracownika obiecanki cacanki a glupiemu radosc

Piotrek

Dobra ekipa.

Monika

@Takitamkolo a Ty jesteś pracownikiem Czajka-Auto? Jeżeli tak, to czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię o pracy w tej firmie? Co na nią wpłynęło? Jeżeli napiszesz bardziej konkretnie, osoby zainteresowane podjęciem w tym miejscu zatrudnienia, będą miały lepsze rozeznanie odnośnie realiów. Każda merytoryczna i prawdziwa opinia jest bardzo cenna.

tajson
@Monika

książke piszesz, ta firma to dno.

Piotrek
@tajson

Pracowałeś tam? Możesz napisać coś więcej? Bo taka wypowiedź kompletnie nic nie wnosi..

Monika

@tajson ale dlaczego konkretnie tak uważasz? Jeżeli piszesz taką opinię, dobrze by było gdybyś ją uzasadnił. W przeciwnym razie, ciężko jest wyciągnąć konstruktywne wnioski. Codziennie wiele osób zagląda na forum Gowork po to, by zdobyć rozeznanie o warunkach na rynku pracy. Merytoryczne wypowiedzi są niezwykle cenne.

Monika

Na stronie internetowej Czajka-Auto znalazłam informację, że firma obecnie poszukuje pracowników w Chorzowie. Trwa rekrutacja na wiele stanowisk: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY FLOTOWEJ DIAGNOSTA SAMOCHODOWY MECHANIK SAMOCHODOWY MAGAZYNIER PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ KIEROWCA - KATEGORIA "C" SPECJALISTA DS. KONTAKTÓW Z KLIENTAMI RECEPCJONISTKA Wszystkie szczegóły odnośnie poszczególnych ofert znajdziecie pod linkiem: https://toyota-czajka.pl/praca Czy ktoś z obecnie zatrudnionych osób podpowie jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Takitamkolo
@Monika

Nie zawracaj sobie głowy tą firmą. Duża ilość ofert powinna Ci dać do myślenia.

Ciekawy

Ciekawy jestem jak taka ilość negatywnych opinii o tej firmie ( zwłaszcza o salonie w Bytomiu ) wpływa na Importera czyli Toyota Motor Poland. Nie przeszkadza im takie traktowanie klientów i pracowników ?

Albert
@Ciekawy

Dobre pytanie, ale jak długo toyota bytom i chorzów wciska ludziom skutecznie samochody tak długo centrala będzie milczała.

Monika

Proszę przybliż nam sytuacje obecnego rozwoju firmy Czajka-Auto w Chorzowie, przedstaw też temat, z jakimi benefitami spotkałeś się u tego pracodawcy. Dopisz proszę dlaczego uważasz, aby ten pracodawca wyzyskiwał swoich pracowników? Twój dłuższy komentarz na forum posłuży pomocą innym.

~były pracownik

ciągła rotacja pracowników nie jest wynikiem "stale rozwijającej się firmy" a raczej traktowania przez "górę" pracowników jak niewolników. słabe zarobki, wyzysk, system kar pieniężnych, brak perspektyw na rozwój i awans. Ogólnie nie polecam.

Marcin

Zła firma słabe zarobki a dodatkowo naciąga sie klientow na koszty fikcyjne az szlag trafia jak sie patrzy od zaplecza na sposoby ktore czajka bytom zaleca na naciąganie. Nie polecam jako serwisu, sprzedawcy a nawet pracodawcy. Jak ktoś lubi harakiri to zapraszam.

Znasz dobrze firmę Czajka-Auto Sp. z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Czajka-Auto Sp. z o.o. - Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czajka-Auto Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Strzelców Bytomskich 66D