Opinie o Neo Ink Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Neo Ink Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Neo Ink Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neo Ink Sp. z o.o. w Łódź

Julian Nowy wpis

W biurze rządzi gruba leniwa księgowa, która na wszystko narzeka. Narzeka, że musi wstać z lady, po 5 kawę narzeka na produkcje, że świnie. Kierownik nie ma sprawczego zdania, nie potrafi delegować zespołem. Niech na kierowniczych stanowiskach będą w końcu ludzie, którzy mają charakter i "jaja", a nie oddają je takiej babeczce, która się nie mieści w fotelu. Pozdr

ByłyPracownik Nowy wpis
@Julian

Potwierdzam. Bardzo niemiła i nerwowa atmosfera. Osoby na kierowniczych stanowiskach bez wiedzy i umiejętności kierowania. Brak premii i płatnych nadgodzin, a jakiejkolwiek podwyrzce można pomarzyć. Praca ciężka nerwowa i brudna planowanie produkcji nie istnieje. Trzymać sie jak najdalej

Produkcja Nowy wpis
@ByłyPracownik

Potwierdzam. Bardzo duże zaniedbania w firmie i brak profesjonalizmu, o rzetelnym planowaniu nie ma co wspominać. Kierownictwo bez mocy sprawczej, a w laboratorium i biurze panują kółka wzajemnej adoracji. Są firmy w okolicy gdzie za podobne stawki pracuje się w znacznie lepszych warunkach....

Meggi Nowy wpis

Uwazam ze firma neo ink jest rzetelna, godziny nadliczbowe są oczywiście płatne według mojej wiedzy.Całkowicie uwazam ze to pomówienie konkurencyjnej firmy. Polecam szef jest w porzodku i traktuje wszystkich na równi,niemalże rodzinnie z dużym szacunkiem i poważaniem.

worker

Witam, Firma Neo Ink cały czas się rozwija. Praca jest trochę specyficzna- produkcja farb i lakierów (w większości przypadków na bazie wody więc nie śmierdzi :)), dzięki tej specyfice istnieje możliwość długotrwałej współpracy. Firma zatrudnia bezpośrednio na umowę o pracę a nie bawi się w agencje, umowy śmieciowe na okres próbny itp. Warto aplikować jeżeli ktoś chce mieć pewność stałego zatrudnienia a nie czekać z niecierpliwością na przedłużenie umowy. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Neo Ink Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Neo Ink Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neo Ink Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Neo Ink Sp. z o.o.
  • Liściasta 17