Opinie o Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o w Częstochowa

Magdalena

Długo nie pracowałam ale bardzo fajni ludzie a przede wszystkim fajny Prezes. Pieniądze na dobrym poziomie. Przede wszystkim bardzo dobra jakość produktów- nie ma wstydu sprzedając je.

Były PH
@Magdalena

Fajny prezes???? Chyba sobie żartujesz???? (usunięte przez administratora) i tyle w temacie. A to dlaczego krótko pracowałaś? Jakby było fajnie to chyba zagrzalabys miejsce trochę dłużej. Fajni to może i są ale co niektórzy ludzi tam pracujący ale tez jest ich już coraz mniej, jakoś dziwnie się wykruszają. Przypadek??????

Blanka Nowy wpis

Szukają pracowników produkcji. Napiszcie ile złotych wynoszą stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki? Jeśli jest coś dodatkowo za uprawnienia na wózki i wciągarki to też się chętnie dowiem. Mężu musi zmienić pracę, bo ta co ma, to najgorszemu wrogowi nie życzymy...

Pracownik Nowy wpis
@Blanka

Najniższa krajowa, (usunięte przez administratora) na 3 zmiany, premia za wyniki??? … to nie ta firma. Zwykły wózkowy ani fizol na nic nie może liczyć. Za wyniki premie to tylko prezes, dyrektorzy i PH biorą. A na sezon zimowy wypad na urlop a jak się skończy to na bezpłatny albo zwalniają. Tak wyglądają realia w tej firmie. Szukają bo nikt tam nie chce pracować. Tam ciągle są przyjęcia.

Magdalena

Były PH Nowy wpis
@Magdalena

Ile można zarobić w tej firmie pracując na stanowisku przedstawiciela handlowego? O zarobkach w tym miejscu dawniej pisano, że są blisko najniższej krajowej, a w ostatnim komentarzu wspomniano, że pieniądze na dobrym poziomie. Ktoś może podać widełki wynagrodzenia, co do PH? :) Poza tym, jak często szukają kogoś na to stanowisko? I jakie wymagania trzeba spełnić, aby mieć w ogóle szansę się tu dostać? Dajcie znać

Były PH Nowy wpis

Non stopem zmieniają i wypowiedzenie dostajesz z dnia na dzień w zależności od humoru prezesa, a ten na pierwszy rzut oka miły ale tylko na pierwszy rzut oka, zakłamany człowiek jakich mało co innego obiecuje a co innego robi. Szkoda czasu na ta firmę a jest naprawdę duzo innych z lepszym podejściem do pracowników i mówię to z własnego doświadczenia

Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o poszukuje kandydatów na stanowisko Sekretarka / Sekretarz. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Laborant / Laborantka w firmie Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno

Jak wygląda kwestia awansu w Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Mechanik?

Nie ma takich stanowisk w tej firmie

Zaskakujące, że do takich pomyłek dochodzi. Może dla jasności warto wypisać jakie tak naprawdę są tu stanowiska do obsadzenia?

Czy Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

J

Tylko UM.

John Rambo

Zeby tam pracowac trzeba miec jaja ... Branza budowlana wiec sie nadzwigasz i ubrudzisz ... Teraz sie pozmienialo Prezes sie wzial za porzadki

Tonik

Same pytania na forum i żądnych zwrotnych informacji. Czy jest coś że nie korzystacie z forum?

Y

Witam. Jak wygląda praca w przyzakładowym laboratorium? Jest to praca zmianowa? Jakie zarobki?

Wojtek

Jako przedstawiciel można nawet wyciągnąć 17tys. zł na miesiąc wszystko zależy od wyników sprzedaży. Polecam robie tu długo i złego słowa nie powiem :)

Konkurencja chce bardzo dopiec firmie?

banan

zdecydowanie nie polecam ,,,

h-ooo

nie polecam

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Daniel

Czy Hufgard Optolith Bauprodukte ma jakieś potrzeby kadrowe?

Weronika

Z aktualnych ofert pracy wynika @ola1234, że Hufgard Optolith Bauprodukte Polska, zapewnia Ci umowę o pracę, auto, telefon, laptopa oraz gwarancję szkoleń. To standardowe oferty proponowane w ogłoszeniach o pracę, oczywiście, więc dobrze byłoby jakby ktoś z aktualnych pracowników opisał, jak wygląda codzienna praca w firmie.

Weronika

@Przyjaciel zawsze prawdę powie, @Migot, wspominacie o braku szacunku dla pracownika. Co konkretnie macie na myśli? Czy spotkała Was jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony pracodawcy? Czekamy na Waszą opinię.

wedf

@Czaro eh no ja tam uważa ze jednak kazde nadgodizny bez względu na wszystko powinny być dodatkowo płacone nie uważacie? no ale wiadomo ze przecież to wszystko zależy od tego w jakiej firmie się pracuje

Czaro

Praca w soboty w tej firmie to norma,(usunięte przez administratora)

Szczepi

Witam, złożyłem papiery do Firmy Optolith, czytając waszę opinie jestem troszeczkę zszokowany. Przyjmuję się na stanowisko Operatora Wózkowego, czy ktoś pracował na tym stanowisku i czy mógłby wyrazić swoją opinie? Z góry Dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o - Częstochowa

• Jak się pracuje w Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o