Opinie o Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o w Częstochowa

Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o
counter
2 14 31 5 1
Tonik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Same pytania na forum i żądnych zwrotnych informacji. Czy jest coś że nie korzystacie z forum?

Y Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.
Klient

Witam. Jak wygląda praca w przyzakładowym laboratorium? Jest to praca zmianowa? Jakie zarobki?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 83 dni.

Wiecie czy Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Wojtek Nowy wpis

Jako przedstawiciel można nawet wyciągnąć 17tys. zł na miesiąc wszystko zależy od wyników sprzedaży. Polecam robie tu długo i złego słowa nie powiem :)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 386 dni.

Co jaki okres czasu w Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o można ubiegać się o podwyżkę?

Zainteresowany

Konkurencja chce bardzo dopiec firmie?

banan

zdecydowanie nie polecam ,,,

TakNie

Dawno nie było wypowiedzi na temat Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o, a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

h-ooo

nie polecam

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

TakNie

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o?

Daniel

Czy Hufgard Optolith Bauprodukte ma jakieś potrzeby kadrowe?

Weronika

Z aktualnych ofert pracy wynika @ola1234, że Hufgard Optolith Bauprodukte Polska, zapewnia Ci umowę o pracę, auto, telefon, laptopa oraz gwarancję szkoleń. To standardowe oferty proponowane w ogłoszeniach o pracę, oczywiście, więc dobrze byłoby jakby ktoś z aktualnych pracowników opisał, jak wygląda codzienna praca w firmie.

Weronika

@Przyjaciel zawsze prawdę powie, @Migot, wspominacie o braku szacunku dla pracownika. Co konkretnie macie na myśli? Czy spotkała Was jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony pracodawcy? Czekamy na Waszą opinię.

Tak6Nie

wedf

@Czaro eh no ja tam uważa ze jednak kazde nadgodizny bez względu na wszystko powinny być dodatkowo płacone nie uważacie? no ale wiadomo ze przecież to wszystko zależy od tego w jakiej firmie się pracuje

Czaro

Praca w soboty w tej firmie to norma,(usunięte przez administratora)

Tak7Nie

Szczepi

Witam, złożyłem papiery do Firmy Optolith, czytając waszę opinie jestem troszeczkę zszokowany. Przyjmuję się na stanowisko Operatora Wózkowego, czy ktoś pracował na tym stanowisku i czy mógłby wyrazić swoją opinie? Z góry Dziękuję.

Tak6Nie

kolo

Nie polecam, płace zbliżone do minimalnej,brak podwyżek plac od lat dla zwykłych pracowników,(usunięte przez administratora)

Tak4Nie

szakal

Ktoś wie jak wygląda praca w laboratorium badań betonowych? Wypuścili ostatnio taka ofertę i zastanawiam się czy warto aplikować.

Tak9Nie1

Nick

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o