Opinie o Biuro Styl Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Biuro Styl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biuro Styl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze
Stolarze Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Styl Sp. z o.o. w Poznań

Ola

Profesjonalna firma której warto zaufać!

K. T. Kamińscy

Jest ok i nie mamy co narzekać. Wszystko zrobione w terminie. Jesteśmy zadowoleni :)

Kreto

Praca mi odpowiada, wszystko jest zgodnie z tym na co się umawiałem przy podpisywaniu umowy.

Yogi

Wiele jest firm które zalegają z wypłatą, a tutaj nie ma tego problemu. A co do samej pracy to ja nie spotkałem się z tym żeby ktoś musiał robić za 2 czy 3 osoby

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Biuro Styl Sp. z o.o. na stanowisko Dam prace? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Nero

Stabilna praca, umowa o pracę, ludzie z którymi da się w każdej kwestii dogadać. Od samego początku wszystko jasno określone, nie ma niespodzianek jeśli chodzi o obowiązki.

madridista

Dobrze jest. Nie będę cukierkowac nie wiadomo jak, ale jest dobrze. Stabilna praca, dobre warunki umowy, zero problemów.

Dermik

Płacą na czas, a to dla mnie najważniejsze, bo w poprzedniej robocie były opóźnienia w wypłatach

Karol

Cieszę się że na nich trafiłem. Świetna współpraca od ponad roku. Bardzo dobry kontakt.

Cemar

Jeśli chodzi o dziedzinę, w której specjalizuje się ta firma, to nie ma sobie równych, bardzo miła obsługa, niskie i przystępne cenny, serdecznie polecam

Poldek

Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Wypłata na czas. Wszystkie niezbędne rzeczy do pracy dostajesz.

Dobra firma do współpracy

Janek

Jest sporo pozytywów jak widzę. Ogólnie jak oceniacie pracę? Możecie powiedzieć coś więcej? Czy ktoś startował a jednak się nie dostał albo za drugim czy trzecim razem? Jak wygląda sytuacja z kasą? Są nadgodziny?

Młody
@Janek

Dobra praca, od początku wszystko jasne przez co nie było jakichś niedomówień, z kasą zero problemów

mastero
@Janek

Troche sie martwilem jak to bedzie przez te covidy, ale na szczescie spoko, kasa pewna, nie zwalniaja, a to najważniejsze

Młody

Jest dobrze póki co, leci kolejny rok i raczej nie zamierzam się stąd ruszać.

Good

Firma jak najbardziej na plus, oferują dobrą robotę, warunki współpracy jasne i konkretne

Picor

Praca jest jak najbardziej w porządku. Szczególnie nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o zarobki. Jak komuś zależy na dobrze płatnej, uczciwej pracy to jak najbardziej polecam. Wszystko zależy od twoich chęci, możliwości i tego co chcesz osiągnąć tutaj. Praca również rozwojowa.

pawcio

Polecam tą firmę. Przede wszystkim nie ma problemu z kontaktem i wypłata.

Martis

Jak masz fach w ręku to będziesz wiedział co robić. Dobra robota

Miłek

Na tle konkurencji to na warunki i finanse nie ma co gderać, bo jest dobrze. Kasa lepsza niż ogólnie płaci się w tej branży

Ortiz

Ogarniają dobrą pracę w dobrych warunkach, polecam

Adriana

Rzetelna firma i kompetentni pracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Styl Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biuro Styl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Styl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Styl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 125 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biuro Styl Sp. z o.o.
  • Dziadoszańska 10