Opinie o Aserto Sp. z o.o. sp.k. w Kolbuszowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aserto Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aserto Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aserto Sp. z o.o. sp.k. w Kolbuszowa

Nieważne

Wiele osób prywatnie spoko atmosfera też, niektórzy mocno zadzierają nosa i myślą że są ważniejsi od prezesa. W zależności od działu przełożony może mieć mniej bądź bardziej ludzkie podejście, ale to jak wszędzie. Niestety często bywa tak że raz premia jest innym razem nie, nieważne czy wyrobisz target czy nie. A jak się upomnisz to możesz usłyszeć różne wytłumaczenia. Wiele rzeczy dogadane na przysłowiową "gębę". Czasem jest tak że premia i podwyżki są dla znajomych dyrektora. No chyba że pójdziesz z wypowiedzeniem, wówczas panuje zasada "nikt Ci tyle nie da ile ja obiecam" Ogólnie są pracownicy klasy A i B. Często są zmiany odnośnie wizji za co jest premia a za co jej nie ma. Takie 2,5 na 5

Michaśka Nowy wpis

Hej, z ogłoszenia wiem, że Specjalista ds. Analizy Danych i Integracji w Systemach ERP wcale nie musi mieć wcześniejszego doświadczenia zawodowego by podjąć się pracy na tym stanowisku. Zastanawiam się jak przy tym wygląda po pierwsze sama rozmowa oraz późniejsze wdrożenie. jest tu może ktoś kto byłby w stanie je omówić?

Dzień dobry. Zauważyłem w ofercie dla handlowca ze możliwe jest podpisanie umowa o pracę oraz B2B. jeśli tak to w jaki sposób może wyglądać kwestia urlopów przy drugim z wariantów?

HR ASERTO Nowy wpis

Dzień dobry, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje zapraszam do kontaktu pod podany adres e-mail: rekrutacja@aserto.pl z poważaniem, DZIAŁ HR

Czy dalej jest tak, że tylko angielski „jest w cenie” czy może inne języki również będą uznawane podczas (usunięte przez administratora) w obszarze Zakupów i Logistyki? specjalisty od niego kiedyś przez taki portal szukali, wtedy było napisane, że wymaga się bardzo dobrej znajomości właśnie angielskiego. Chce się dowiedzieć z jakimi klientami się współpracuje i czy niemiecki uznany byłby za atut?

HR ASERTO Nowy wpis

Dziękujemy za zainteresowanie stanowiskiem pracy w naszej firmie oraz za Pana/Pani pytanie dotyczące wymagań językowych w obszarze Zakupów i Logistyki. Chcielibyśmy podkreślić, że w naszej organizacji poszukujemy kandydatów posiadających dobrą znajomość języka angielskiego, która jest kluczowa w efektywnej komunikacji z naszymi klientami na całym świecie. Język angielski jest niezwykle istotny ze względu na naszą globalną działalność i potrzebę skutecznej współpracy z różnymi partnerami biznesowymi. W przypadku stanowiska specjalisty ds. zakupów, umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim może być dodatkowym atutem, zwłaszcza w kontekście relacji z klientami lub dostawcami z obszaru niemieckojęzycznego. Jednakże, podstawowym wymogiem nadal pozostaje dobra znajomość języka angielskiego, ze względu na jego uniwersalność i kluczową rolę w naszej branży. Zachęcamy do przesłania swojego CV, każda aplikacja zostanie rozpatrzona indywidualnie, biorąc pod uwagę zarówno umiejętności językowe, jak i doświadczenie zawodowe kandydata. Z poważaniem, Dział HR

Będą planować przyjęcia w najbliższym czasie? Teraz akurat ofert nie widzę a ciekawi mnie praca na dziale zakupów. Kiedyś dodawane były oferty dla specjalistów od nich. opowiecie mi proszę o atmosferze na dziale? posiadam doświadczenie, mieszkam nawet niedaleko biura i myślę o podesłaniu dokumentów. Odezwa się?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Aserto Sp. z o.o. sp.k. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Zakupów?

Pojawiło się ogłoszenie na specjalistę zakupów, jaka atmosfera w dziale, zarobki ?

Adrian B
@Kandydat

Cześć Pracowałem w ASERTO w zakupach, w ciągu mojej kariery w firmie, miałem wiele okazji do współpracy z innymi działami firmy. Mogę szczerze polecić, była to praca bardzo dynamiczna i wymagająca co pozwalało mi rozwijać swoje umiejętności, fajny młody zespół otwarty na współprace i pomoc. Ja jednak ze względu na moją sytuacje rodzinna i konieczność opuszczenia Polski musiałam zrezygnować nad czym ubolewam.

@Adrian B

Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tej pracy? Co należało do twoich obowiązków?

Pokazała mi się dostępna oferta dla specjalisty ds. techniki liniowej. Ciekawią mnie przy tym bieżące oceny odnośnie pracy. czy jest tu może ktoś kto już pełni te funkcje i się wypowie? czy warto próbować?

Spośród aktualnie wystawionych ofert na takim portalu widzę, że tylko koordynator ma wprost wpisane widełki płacowe. zastanawiam się nad powodem. Do tego czemu ich rozbieżność wynosi 4,000 zł? z czego wynika? czy ktoś kto pracował się odniesie?

Mateusz

Niestety nie mogę polecic tej firmy pod kątem składania swojego CV. Zostałem zaproszony na rozmowę, po której Pani odpowiedzialna za rekrutację miała dać znać, niestety słowa nie dotrzymała. Nie sposób ominąć też tego, że na odpowiedź czekałem dwa tygodnie :) Bo tyle miało zająć zakończenie etapu rekrutacji. Jeżeli tak traktujecie kandydatów, to nie warto aplikować na wasze oferty

@Mateusz

A o rozmowie nic nie piszesz. Co tam się działo? Był moment na wyrażenie oczekiwań finansowych? Czy tylko powiedzieli Ci ile mogą płacić? Napisz coś więcej...

HR Aserto
@Mateusz

Dziękujemy za podzielenie się opinią dotyczącą Twojego doświadczenia rekrutacyjnego w naszej firmie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogły się pojawić podczas tego procesu. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, i zależy nam na tym, aby każdy kandydat miał pozytywne wrażenia z współpracy z nami. Chcielibyśmy Cię także zapewnić, że jako firma stale się rozwijamy i inwestujemy w doskonalenie naszych praktyk. Obecnie intensywnie pracujemy nad doskonaleniem naszych procesów rekrutacyjnych, aby skrócić czas odpowiedzi i zwiększyć przejrzystość komunikacji. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziesz miał okazję ponownie rozważyć aplikację w naszej firmie, a jeśli zdecydujesz się to zrobić, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Ci znacznie lepsze doświadczenie rekrutacyjne.

Na jakie benefity można liczyć w firmie Aserto Sp. z o.o. sp.k.?

Inga

Czyli w bieżącym okresie jakie są zasady co do premiowania? Widziałam te opnie dotycząca zmienności, chce wiec się upewnić, zwłaszcza ze spec od logistyki jest teraz potrzebny. Dodatkowo prócz kasy interesuje mnie rzecz jasna rozwój. z perspektywy tego stanowiska na jaki można sobie pozwolić?

Nieważne

Natalia

Doczekałam się, jest praca jako Specjalista ds. Kalkulacji i Analiz Danych i to dla 2 osób. Szkoda, że tutaj nikt na nic nie reaguje, bo podpytałabym o stawkę. @Kandydat, a Ty może się gdzieś indziej dowiedziałeś jak się tam pracuje? Skąd wiesz, że szukają Handlowca, skoro nie ma takich ofert?

Pomocnik
@Natalia

Witaj Natalia, Mogę coś doradzić ;) Wyślij swoje cv - biuro@aserto.pl

Dzień dobry, chciałem zapytać jak wygląda praca w Aserto na stanowisku Handlowca? Jakie warunki płacowe (jaka podstawa netto i jakie premie od sprzedaży/zysku), ile wymaganych spotkań dziennie, jak wygląda raportowanie pracy, jakimi samochodami się jeździ, jaka jest kadra zarządzająca? Z góry dziękuję za wszelakie odpowiedzi

Natalia

Na ich stronie jest zaproszenie do składania aplikacji na nn stanowiska, a poza stroną ogłoszeń brak, jeśli nie liczyć inżyniera wsparcia sprzedaży sprzed roku. Ktoś z firmy nakreśli mi możliwość pracy w administracji firmy? Sekretariat, kadry itp. Ile płacą w biurze?

Zostaw merytoryczną opinię o Aserto Sp. z o.o. sp.k. - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w Aserto Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Aserto Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Aserto Sp. z o.o. sp.k.
  • Al. Wincentego Witosa 9B