Opinie o JMS but-s w Konstantynów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JMS but-s. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w JMS but-s o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JMS but-s w Konstantynów Łódzki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w JMS but-s odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

zastraszony

Nie mam umiejętności ani wiedzy na temat uzdrawiania firmy, natomiast Ty ze swoimi propozycjami stworzyłeś plan ratunkowy dla But-s dlatego uważam że się marnujesz. Emocje swoje tez trzymam na wodzy i nie komentuję zachowania innych na forach. trzeba mieć cywilną odwagę i mówić ludziom co się o nich myśli prosto w oczy a nie pod pseudonimem. Szkoda , że nie wyraziłeś swoich opinii odchodząc z pracy może miałbyś lub maiłabyś swój udział w czymś lepszym?

@zastraszony

Postawa właściciela firmy i jego zainteresowanie innymi opiniami niż jego własne zniechęciły mnie do próby przekazania moich przemyśleń. A miałem taki zamiar.

były pracownik Nowy wpis
@zastraszony

Doceniam Twoją lojalność wobec właściciela. Mam nadzieję, że zadziałało to też odwrotnie. Twoje nadzieje nie spełniły się. Wcale mnie to nie cieszy, a raczej zasmuca. Szkoda jest tylko dobrych pracowników, którzy zostali (usunięte przez administratora) przy wypłatach podczas upadłości. Moje wpisy pozbawione są emocji. Nie odczuwam żadnych pretensji, może tylko lekki żal, ale nie miał on żadnego wpływu na moją ocenę firmy, pracowników. Zapamiętałem dobre chwile, złe zapomniałem. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że zmuszony do zmiany pracy podjąłem jedną z lepszych decyzji w życiu. Have a nice days.

zastraszony

a ja jestem innego zdania, bardzo długo już pracuję w JMS dawny but-s, pamiętam lata świetności tej firmy i powiem szczerze, że czekam na powrót dobrych czasów. Na rynku obuwniczym jest kryzys nie tylko w naszej firmie, zalewają nas tanie chińskie buty. Nerwowa atmosfera udziela się wszystkim i czasami nie panujemy nad emocjami, brak zamówień, mniejsza produkcja. Odniosę się do Pani AM , najbardziej kompetentna osoba w branży jaką znam, olbrzymia wiedza i doświadczenie, owszem wymagająca ale bez tego wszystko by się rozlazło a tak jakoś jeszcze istniejemy i mamy pracę . pozdrawiam i z nadzieją czekam na lepsze juto, zapewne nadejdzie.......

@zastraszony

Czy to lepsze jutro już nadeszło?

Sceptyk Nowy wpis
@zastraszony

Czy to lepsze jutro już nadeszło?

Jak wygląda ścieżka awansu w JMS but-s?

były pracownik Nowy wpis

http://www.krs-online.com.pl/msig-5640-902.html Spółka zmieniła właściciela i rodzaj działalności, zatem ścieżka awansu urwała się. Szkoda, bo nie musiało to się tak zakończyć.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie JMS but-s? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Maja

@polak88 forum nie jest dobrym miejscem do zamieszczania linków do ogłoszeń. Jeśli masz jakieś wiadomości z wiarygodnego źródła, dotyczące sytuacji w firmie JMS but-s, napisz o tym proszę w komentarzu. Ja nie znalazłam nigdzie informacji potwierdzającej upadłość firmy.

Ktoś
@Maja

Nie ma upadłości ale jest w likwidacji.

Kiedyś tam pracowałem
@Maja

Sklepu internetowego nie ma,budynki na sprzedaż,to już koniec

Maja

@były pracownik czy możesz napisać coś więcej o tym jak się pracuje w JMS but-s i o warunkach zatrudnienia? Od dawna nie pojawiły się tu żadne konkretne informacje na ten temat, a osoby rozważające wysłanie tam swojego cv, z pewnością chciałyby dowiedzieć się jak wyglądają realia. Od dawna nie jesteś pracownikiem tej firmy?

@Maja

Nie pracuję tam od kilkunastu lat. Słyszałem, że JMS ogłosił upadłość.

Wiki

Czy tak dobrze pracuje się wam w firmie, że nikomu nie chce się pisać?

mieszkam blisko

Co tam w but-sie chyba przestuj? na parkingu obok firmy widzę pustki od kilku dni

Grzesiek

Jak to się stało, że firma zmieniła nazwę?

Maja

@Były pracownik jak dawno pracowałeś w firmie? Co było powodem Twojego odejścia? Chętnie dowiemy się również jak obecnie wygląda praca w firmie. @Polak88na jakim stanowisku pracowałeś w firmie? Co sprawiło, że tak szybko z pracy zrezygnowałeś?

Polak88

Przepracowałem tam ok 2tyg,za 1h policzyli mi ,, na rękę'' 7,49zł porażka totalna

polieko

Wyroby mają dobrej jakosci, ale wiecie czy mają teraz jakieś oferty pracy? Dzięki

Lesya

Jestem zainteresowany pracą w fabryce obuwia BUT-S .. powinien iść daleko?

yoo

Dla pracujących...Róbcie nadgodziny za 1700 zl mc.Wyszło nowe Porsze Cayenne.Stary pewnie będzie chciał sobie kupić

on

tam sie nie pracuje i to wszystko

AGA

Ja niestety jeszcze pracuje w tym obozie, ale jest nas coraz mniej.Co piątek wylatuje po parę osób.Warunki pracy koszmarne, pensje jeszcze gorsze. Pracujemy po godzinach i w soboty i nikt nawet dziękuje nie powie a co dopiero zeby zapłacić- lepiej straszyć dalszymi zwolnieniami.KOSZMAR. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM

były pracownik BUT-S

yoo... Mam do Ciebie prośbę. Nie obrażaj osób, z którymi się nie zgadzasz. To nie prowadzi ani do lepszego traktowania jeszcze pracujących, ani do zmiany osoby obrażanej. "ZASTRASZONY" JEST I TAK BARDZIEJ POZYTYWNĄ POSTACIĄ W TEJ FIRMIE. Kłóćmy i różnijmy się kulturalnie. Ta strona jest przede wszystkim dla nowych, ewentualnych pracowników. Dajmy im jasny i prosty obraz firmy, aby mogli podjąć jedyną słuszną decyzję.

byly pracownik

po 10 latach pracy w tym zakladzie potwierdzam negatywne opinie ...byl okres kiedy sie chcialo tam pracowac...teraz to juz zwykly (usunięte przez administratora) z pania AM NA CZELE .pracowalo sie po kilkanascie godzin ale wiedzialo sie za co atmosfera kolezenska ...teraz nie placa za nadgodziny za soboty wiedza ja zabrac z premi zeby oczy zamydlic ...a atmosfera koszarna zaklad ktory zyje tylko plotkami ...omijajcie go z daleka

SONIA

Wszystkie negatywne opinie sa prawdziwe .Tez pracowałam w tej firmie,te niektóre baby okropne ,a ci faceci to tacy sami ,chamowaci w stosunku do siebie.Nadgodziny nie płacą , .Do pracy wchodzi sie przez palarnie ,na stołówkę przez palarnie to tak jak by kazdy palił a gdzie BHP?// ŻENADA

exbutesowiec

Ludzie, którzy pracują tam od dekad nie widzą, że opowiadanie bajek o małej ilości zamówień DZIAŁA!!! - BRAK jakichkolwiek przestojów, zmuszanie pracowników do zostawania po godzinach... ze wzgl na "nie wyrabianie się" - taki ogrom pracy oznacza duże wpływy pieniędzy dla firmy - Produkowane buty w firmie jms istnieją pod kilkoma nazwami firm (różne loga np. na wschód to EXTRA dodatkowe pieniądze) - NOWE samochody dla działu handlowego - kasa była? - a ten odwieczny BRAK niezbędnych, działających maszyn, (nie tylko odkupowanie starych, lub niesprawdzających się w innych zakładach np Gin..R...i za grosze) bądź choćby wykorzystanie nowych technologii obecnych od wielu lat w innych zakładach.... - NIE przyjmowanie reklamacji i utrata może stałego klienta - skóry gatunku "zet" za zbyt dużą kasę - słabe jakościowo materiały, oszczędzanie na elementach ozdobnych - tandetne... Klienci to widzą CENY z kosmosu a OBUWIE niestety często na jeden sezon. Tak...i to właśnie ze wzgl na ten ciężki rynek my Polacy - Chińczycy pracujmy po 10 - 12 h plus soboty (bardzo często nieodpłatne - zdarzyło mi się wiele razy w butsie...) i nie narzekajmy przecież tak powinno być...podstawa plus parę groszy w każdym miesiącu inna marna kwota...w zależności od "widzi mi się" pani wszechwiedzącej a.m. (a jej genialność wynika z poniżania innych i nie pozwalania na podejmowanie słusznych, racjonalnych decyzji należących do zadań pracownika....my tylko później musimy odpowiadać dlaczego taka decyzja padła.. ale przecież nie możesz zrzucić na panią a.m. za to ona lubi podrzucać kłody pod nogi) współczuję mocno tym, którzy nie odważyli się poznać inne miejsca pracy poza firmą jms. pozdrawiam i życzę dużo zdrowia (bo jak wiecie zwolnień lekarskich się nie przynosi...)

Zostaw merytoryczną opinię o JMS but-s - Konstantynów Łódzki

JMS but-s
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Tylna 4c lok. 1
    90-348 Konstantynów Łódzki