Opinie o Arriva Polska Sp. z o.o. w Warszawa Wspólna 47/49

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Arriva Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arriva Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arriva Polska Sp. z o.o. w Warszawa Wspólna 47/49

Odradzam

Praca kierowcy komunikacji miejskiej to praca najwyższego ryzyka. W ciągu 10 godzin pokonujesz setki przejść dla pieszych i przejazdów rowerowych dziesiątki skrzyżowań. Co chwila unikasz kolizji i potrąceń wchodzących pieszych, często z telefonami. Biegacze wbiegają na przejścia ze słuchawkami na uszach. Ludzie wbiegają do drzwi po sygnale. Menele piją piwo, bezdomni śmierdzą, dzieciarnia drze się i puszcza muzykę ze smartfonów. Wystarczy mały błąd i idziesz siedzieć. Przeszedłem na fliksa i mam spokój.

Świadomy szybciej niż inni Nowy wpis

Przepracujesz 24 MSC nie oddajesz. Przepracujesz 23 MSC i się zwolnisz, znajdą na ciebie haka, zrobią redukcję etatu i oddajesz całość. ;) a idąc do nich już godzisz się na pracę poniżej średniej płacy kierowcom i to potrafi uśpić czujność. Czytajcie umowy, bo dadzą do przeczytania jedną do zaakceptowania, a potem podstępem do podpisania zupełnie inną. Reklamują się że ich stacje diagnostyczne wypuszcza cię w bezpieczna podróż na wiosnę. A autobusy z niesprawnymi fotelami, klimatyzacjami, hamulcami, skrzyniami biegów, drzwiami i pękniętymi szybami czołowymi lub kopcące wyjeżdżają codziennie z bazy nawet jak kierowcy zgłaszają i są interwencje policji i ryzyko mandatów. Autobus i tak puszczają bo kierowca mandat przyjmie.

Czy Arriva Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zainteresowany Nowy wpis

Witam chciałbym się przebranżowić na kierowcę autobusu jedno co mnie nurtuje topografia miasta na słabym poziomie czy w Arriva/Relobus kierowca ma przypisane trasy czy tak jak w Mza codziennie inna trasa?

Kierowca Warszaw

Jakie jest jest miesięczne wynagrodzenie w Arrivie ? Proszę podać kwotę netto za etat, ewentualnie z nadgodzianmi. Myślę o przeniesiu się ze Stalowej, bo nie chcę tankować i jeździć starymi autobusami

∆ Turbo Ptyś ∆ Nowy wpis
@Kierowca Warszaw

Jak chcesz średnio na rękę za nominał zarabiać o 800zł mniej niż w MZA to śmiało.

Czy po rozmowie w Arriva Polska Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Jaka atmosfera panuje w firmie Arriva Polska Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 14 marca. Czy jest rotacja?

Domino Jachaś

Atmosfera jest super. Niestety gorzej z pieniędzmi, netto za miesiąc około 700-1000zł mniej niż miejskie MZA.

Leknazło

Co do samej firmy oddziału Płochocińska nie ma co nikomu zarzucić bo administracja dobra ludzie, przełożeni wyrozumiali z którymi można się porozumieć ale kasa po podwyżkach śmieszna zero zachęcenia do pracy. Ponadto kolejnym minusem to korki użeranie się z ludźmi i godziny wstawania w środku nocy do pracy a praca po 10 godz .

Odradzam

Uskoczek

Jeżeli o to chodzi to nie są organizowane żadne spotkania pracowników. Firmę polecam na Plochocinskiej bo możesz zaplanować np dzień, weekend wolny na kolejny miesiąc. Firma idzie na rękę tylko mimo grafiku wieczne telefony o przyjście do pracy w dniu wolnym. Zarobki słabe jak na tak odpowiedzialna prace ale chociaż kaska na czas kierownik ok.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Arriva Polska Sp. z o.o.?

Kolorowy

Fakt ale wycisnąć soki to można z owoców kolego. Pójdź gdzie indziej to dopiero zostaniesz poniżony przez pracodawcę o pasażerach uczestnikach ruchu już nie wspomnę. Ciesz się że jesteś na Płochocińskiej bo chociaż masz normalnego kierownika, planistę i dyspozytorów. Tego nie znajdziesz na żadnej innej zajezdni. Polecam

Armani 87

Głupoty co nie którzy piszą i jaki mają cel w wypowiedzi. Nie podoba się to do Ubera lub na Gruchę itp. Odpracowany kurs i praca jest w porządku (Płochocińska) Zarobki bez szału. Social może być Stres ogromy Jestem tutaj tylko z tego powodu że pracuje z normalnymi ludźmi którzy są wyrozumiali dla pracownika. Polecam !!!!!!

Mario

Problemem tej pracy jest chore prawo a nie sama Arriva, które wyciska z kierowców ostatnie soki. Brak przerw na pętlach, czasy wyliczone rozkładów z kosmosu to wina ZTM. Sama firma jest ok. Grafik można załatwić, gorzej jest z taborem bo nie posiadają AC i naprawy blacharskie do 2 koła są na plecach kierowcy.

N....cki

Jestem zadowolony z dodatku inflacyjnego. 1993zł wpadło na konto.

Zbulwersowany

(usunięte przez administratora) , LIZUSOSTWO I AWANSE POPRZEZ DONOSY TO CAŁA PRAWDA O FIRMIE ARRIVA W WARSZAWIE MYŚLE ŻE WIĘKSZOŚC SIĘ ZE MNĄ ZGODZI SZKODA ŻE TAKA FIRMA - A TAK ŚLEPY ZARZĄD KTÓRY NIE WIDZI LUB NIE CHCE WIDZIEĆ CO SIĘ TAM DZIEJE POZDRAWIAM

Mario6202
@Zbulwersowany

Cześć. Wszystko o czym piszesz "ociera się" o Stalking, do tego śmiało można dołączyć (usunięte przez administratora) Oba te przypadki ścigane są KK. Domyślam się ????, że kolega ma tu na myśli zajezdnię Płocho. Pojawienie się "nowego" Menager - budzi wątpliwości. Widać gołym okiem jak można zrobić szybką karierę w firmie - nie mając specjalnie przygotowania na wymagane stanowisko.

były driver
@Zbulwersowany

Tak potwierdzam. Sam bylem obrażany przez nadzór ruchu i dyspozytorów. To najgorsze ogniwa tej firmy nadzór ruchu i dyspozytorzy

@Zbulwersowany

Potwierdzam i te sługusy które wmawiają ze walczą o twoja podwyżkę

Nowa

Witam było ogłoszenie o pracę na kiwrowce autobusu d. Kurs zrobisz u nich za darmo i masz pracę. Tylko warunek czynne prawo jazdy kat. B. I czy nie jesteś karany. Jestem zaproszona na rozmowę na ul. ŻWIRKI WIGURY. CZY TO NIE JEST jakaś podpucha? Czy nie będzie jakiś haczyków kruczków? Bo ludzie piszą że firma okrada ludzi? Proszę ludzi o opinię i informacje w mojej sprawie. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Nowa
@Nowa

Ile trwa kurs? Jak to wszystko się odbywa

Moskit
@Nowa

Minimum to z trzy miechy w radzyminie

@Moskit

A ogólna opinia na temat pracy?

Tomi
@Olga

Moim zdaniem szkolenie w Radzyminie było naprawde super, instruktorzy bardzo dobrze wszystko tłumaczą. Co do pracy... to dopiero mój 2 mies. Atmosfera bez zarzutu, fajni ludzie :)

Moskit
@Olga

Co do atmosfery w pracy jestem nieźle zawsze ktoś pomoże oczywiście sa i jednostki którzy raczej nie pomoga ale i nie zaskoczą

Olga

Skąd aż tyle tych luxów?

Nike
@Nowa

Lepiej idź do (usunięte przez administratora). Też robią kurs. I napewno jest lepiej. Ariva to (usunięte przez administratora)

@Nike

A w sumie to możesz porównać czemu tak lepiej?

Tadek
@Nike

A co Ty pleciesz, akurat ja mam porównanie bo pracowałem i w Mobilisie i Arriva. Z dwojga złego zdecydowanie polecam Arrive, ale baze na Płochocinskiej, w Mobilisie zawsze byly niedomowienia, ciagla zmiana grafiku i (usunięte przez administratora) atmosfera. Zarobisz podobnie.

@Tadek

No to w sumie spoko, że ich chwalisz ale w jego wypowiedzi chyba jasno nie padło gdzie według niego warto pójść?

@Tadek

Tylko ta niekorzystną atmosferę z mobilisu tworzą byli pracownicy mobilis, którzy próbują zabłysnąć idiotycznymi pomyslami

OSH84

Wreście normalny zakład pracy (Białołęka) Szacun dla kierownika bo ludzki człowiek mało spotykane. Ogólnie polecam ten zakład jeżeli chcesz pracować z ludźmi z którymi można się porozumieć i są w stanie ciebie wysłuchać .

@OSH84

Kierownik brak pojęcia o prawidłowym zarządzaniu firma transportowa. Chyba że mówisz o premiach za donoszenie i lepszym grafiku

King Szos

Różne wypowiedzi tu widać. Chyba ludzi co nie pracowali w Arriva Pracuje już rok na Płoch…j i jak dotąd jestem zadowolony z pracy. Plusy są na dzień dobry bo ludzie pracujący (umysłowi) są bardzo wyrozumiali w stosunku kierowców. Bardzo są pozytywni i po raz pierwszy spotkałem się z taką kulturą i podejściem do pracownika. Polecam !!!

@King Szos

Miejsce gdzie hipokryzja ma swoje gniazdo

Coccolino

Polecam Płoch..ą normalni ludzie miło się pracuje . Ogromna wyrozumiałość !!! Tak trzymać !!!

Kierowca MZA

Cześć koleżanki i koledzy po fachu. Piszę, ponieważ zastanawia mnie praca w Arrivie na Płochocińskiej na 3/4 etatu - 3 lub 4 dni w tygodniu. Czy jest taka możliwość ? Na jakie zarobki można liczyć w takim przypadku?

Promyccczek 7
@Kierowca MZA

Dziś składasz papiery a jutro już pracujesz .

Chrome dome

Miłe Panie, profesjonalnie rekrutujące kierowców w biurze w Warszawie. Polecam, pracuję w tej firmie już trochę czasu. Pieniądze na czas, nic na lewo. Uczciwa firma. Nie ma co narzekać. Pozdrawiam trzeźwo myślących.

Marzena
@Chrome dome

Super, że profesjonalna rekrutacja jest. A czy można wiedzieć, ile trwa rekrutacja na Kierowcę autobusu? Ile jest etapów i czy jest jakiś okres próbny na start?

Zostaw merytoryczną opinię o Arriva Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Arriva Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arriva Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arriva Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 9 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arriva Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 36 ocen.

Arriva Polska Sp. z o.o.