Opinie o Edokumenty Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Edokumenty Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edokumenty Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edokumenty Sp. z o.o. w Bytom

Wanda Nowy wpis

Z zawodu jestem programistą, znalazłam kilka ofert pracy na stronie firmy Edokumenty. Właśnie aplikowałam na stanowisko Programisty Aplikacji Mobilnych. Jakie "widełki" powinnam podać na rozmowie kwalifikacyjnej?

Wątek o pracy w firmie Edokumenty Sp. z o.o. w mieście Bytom nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na aktualne sprawozdania.

Zostaw merytoryczną opinię o Edokumenty Sp. z o.o. - Bytom

Firma Edokumenty Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Młodszy Specjalista ds. kluczowych klientów / Junior Key Account Manager - Wrzesień 2021
  • Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń SQL - Wrzesień 2021

Czy pracujesz w firmie Edokumenty Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Edokumenty Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.