Logintrade S.A.

Opinie o Logintrade S.A.

fff

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca od środka w firmie login trade? tj chodzi mi o stanowisko programisty, jak wygląda współpraca, proces projektowania itd?

xyz

Firma się rozwija a chaos robi się coraz bardziej uporządkowany, choć jeszcze jest trochę do przepracowania ale wierzę że jest to do ogarnięcia. Stawki są bliskie średnich rynkowych ( wg mnie odrobinę poniżej ale nie można narzekać ). Atmosfera jest generalnie dobra. Widać postęp. Pracy nie brakuje, są nowi klienci i jest potencjał na rozrost. Firmę oceniam pozytywnie.

xyru
@xyz 06.06.2018 10:01

stawki niskie :) poniżej średnich rynkowych to dno :)

Nika
@xyz 06.06.2018 10:01

Moja najlepsza dotychczasowa praca. Sporo szkoleń i bardzo fajny zespół. Wynagrodzenie moim zdaniem ok.

Lidia

@Xena, przez dwa lata współpracy, na pewno wyrobiłaś sobie opinię na temat Logintrade jako pracodawcy. Czy mogłabyś się na tym forum podzielić z innymi użytkownikami swoimi wszystkimi spostrzeżeniami związanych z tą firmą? Jakie obowiązki wykonujesz i w oparciu o jakie warunki zatrudnienia?

Lidia

@JaX, ważne, że mogłeś liczyć na wsparcie merytoryczne współpracowników. Jakie stanowisko obejmowałeś w Logintrade S.A.? W jaki sposób pracodawca ten doceniał wyniki osiągane przez Ciebie w pracy?

anonymous
@Lidia 25.03.2018 14:08

można liczyc :)

Xena
@Lidia 25.03.2018 14:08

Pracuję w Logintrade od 2 lat. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie innych osób.

Lidia

@Byku, a może mógłbyś jednak napisać co sądzisz o Logintrade jako pracodawcy? Już teraz widać, że Twoja opinia o tej firmie nie jest najlepsza. Czy mógłbyś powiedzieć co bezpośrednio na to wpływa? Warto zamieszczać na tym forum merytoryczne wpisy o Logintrade jako pracodawcy dla osób, które poszukują o niej informacji.

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Logintrade S.A. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Byku
@Administrator 25.04.2018 12:22

Dziwna firma, kto pójdzie to zobaczy.

Asik85

Rekrutacja na stanowisko testera chyba jest jeszcze otwarta. Wczoraj widziałam ogłoszenie na jednym z portali rekrutacyjnych. Ja mam inne pytanie. Imprezy takie jak przedstawione na FB to często dla pracowników są ?

Rafii
@Asik85 07.02.2018 21:03

Luknij na profil www.facebook.com/ltpolska/

Pidz

Szkoda czasu na tą firmę. Podejście amatorskie, metoda spychologi na innych zadań. Kiedy prosisz o pomoc słyszysz, poradź sobie sam. Polecam zamiast objadać się przy biurku zająć się pracownikami. (usunięte przez administratora)

JaX
@Pidz 06.02.2018 22:58

Mam zupełnie inną opinię. Zawsze mogłem liczyć na pomoc, a współpraca z innymi osobami jest bardzo dobra.

Lidia

@Pidz, Twoja opinia o Logintrade S.A. nie jest pozytywna. W jakim charakterze współpracowałaś z tą firmą? Przedstawiłbyś swoje całe doświadczenie z Logintrade S.A.? Twoja relacja będzie cenna dla osób zainteresowanych staraniem się o pracę w tej firmie.

Natii

Czy rekrutacja na stanowisko testera jest jeszcze aktualna ?

Daniel

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i dziwię się krytyce jej???

Logintrade S.A.
pracodawca

Wielkie otwarcie nowego IT space!

jemioł

@bye widzę, że już nie ma takiej oferty pracy, a może się zatrudniłeś? Jak warunki? Ja właśnie się zastanawiam, czy oferta pracy dla Senior PHP Developer - Symfony, Zend, Kohana [Wrocław] jest nadal aktualna? Widzę, że jest aktywna już od pewnego czasu....

bye

Hej, a zarobki dla specjalisty ds. obsługi klienta jakie są?

coś

Myślę, że na spokojnie można liczyć na zarobki adekwatne do powierzanych obowiązków @oal, zwłaszcza, że i tak są pewnie jakieś socjale, czyż nie? Dzięki

oal

właśnie nie wiem jak u nich z pracą jest jako Trener - Konsultant, bo jest faktycznie oferta, ale podali wynagrodzenia no i nie wiem jak u nich można zarobić jednak.

oal

@hihe jak atmosfera jest dobra to chyba to jest najwazniejsze, tak mi się wydaje. A teraz zastanwiam się jak wygląda zatrudnienie jako specjalista ds, obsługi klienta, bo kusza premiami.

hihe

Polecam pracę w tej firmie, bardzo dobra atmosfera, nie doświadczyłem małej ilości miejsca do pracy (?). Zespół zgrany, szefostwo szybko reaguje na ewentualne sugestie i uwagi. Można powiedzieć, że atmosfera jest dość rodzinna.

fghj

Każda organizacja ma swoje plusy i minusy i nie znalazł się jeszcze taki który dogodziłby wszystkim. LT jeśli chodzi o bonusy to jak najbardziej stara się dbać o pracowników - premie na Święta oraz multisport. W planach pakiet zdrowotny i język angielski dla wszystkich. A co do "ekipy" to jest bardzo zgrana, a każdy nowy pracownik ma okazję poznać firmę m.in. na regularnie organizowanych wyjściach integracyjnych.

Leopold

To widzę, że nic się nie zmieniło. Logintrade - takie małe polskie korpo ;)

Nia

Hej, no nikt nie kasuje komendarzy, no coś Ty, oszales? @byla ja dzwoniłem jakiś czas temu czy nie mają naboru, czy jest jakaś oferta poprosili żeby wysłać cv i jak będzie to zadzwonią, podobnonieźle płacą

byta

może jak tak na szybko @filip potrzebujesz informacji o Logintrade to najprościej bedzie do nich zadzwonić i zapytać o to co chcesz wiedzieć? :) myślę, że to dobry pomysł. A jeszcze lepiej byłoby gdybyś jak się dowiesz konkretów to umieścił je tu, na pewno w pszyszlości pomogą komuś kto będzie myślał nad pracę w logintrade

jotpeg

@borgi Może i komentarze rzeczywiście są mocno ograniczone, ale co poradzić skoro starsi pracownicy się nie wypowiadają.. może są zbyt zapracowani w LT

Gidertww

Jest parę konstruktywnych wypowiedzi, a reszta to wypowiedzi na kilka zdań, mój faworyt - jest pizza day jest OK - poniżej krytyki...

Borgi

" Czuć pracę zespołową, a nie jak wcześniej granie na siebie" - proszę o rozwinięcie kwestii "grania na siebie", bo ton wypowiedzi sugeruje, że komentarz dodany przez osobę nową - nie znającą wielu zagadnień, po komentarzach widać, że najwięcej do powiedzenia mają osoby(osoba) pracująca kilka miesięcy, obiektywizmem to nie powiewa...wręcz przeciwnie, działa na minus.

Wordi

Z poprzedniego socialu to chyba sami zrezygnowaliśmy dla mulitsportów.

Yorgi

Karty multisport są w zastępstwie dla poprzedniego socjalu(czytaj dofinansowania na kanapkę oraz pizzaday)-którego już oczywiście nie ma, więc już trochę nie koloryzujcie, bo jak czyta to osoba z poza firmy to widzi chyba tutaj eldorado, a jak każdy wie jest w firmie trochę lizusów(3-4)...nie zmienia to faktu, że są również plusy, bo są firmy, gdzie nie ma całkowicie nic. Podejście szefostwa jest OK - zdarzają się spięcia, zdarzają się konflikty w związku z niedoprecyzowaniem poleceń, w skali 1-10 firmę można moim zdaniem ocenić na 5-6, dziękuję, nikogo nie pozdrawiam!

Gorgi

A od połowy lutego mamy karty multisport. Moim zdaniem jest bardzo ok. Głównie dzięki fajnemu zespołowi.

Morka

Od lipca 2013 r. ekipa w dziale handlowym jest stała. Umawianie spotkań było zmiany w lipcu 2013, ale teraz od 6 miesięcy też ekipa jest stała.

dżenna22q

Jeżeli mówimy o dziale handlowym..handlowców zmieniali często, bo się nie sprawdzali w wizji "szefów", osoby pozyskujące spotkania.. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Logintrade S.A. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logintrade S.A.