counter
3 95 70 5 1
Janek Nowy wpis

Jak wygląda dresscode? Pracodawca zapewnia uniform roboczy?

Mati

Ktoś wie jak tam wyglądają sprawy z nadgodzinami i płacą za nie ?

Tak4Nie
Justyna
@Mati

Pracuje od kilku lat i za wszystkie godziny przepracowane miałam zapłacone.

Tak16Nie
Mati
@Justyna

A jakie stawki były za nadgodziny?

Tak2Nie
Kamil
@Mati

Dołączam się do pytania. Większość firm płaci za nadgodziny więcej i to im więcej nadgodzin danego dnia tym większa stawka za godzinę.

Chrum
@Mati

Płacą za nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy czyli z tego co pamiętam 150% w tygodniu 200% w weekend.

Tak14Nie
Małgorzata
@Chrum

A jak często zdarzają się nadgodziny w pracy w Logintrade S.A.? Jestem też bardzo ciekawa, w jakim systemie pracujecie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Chrum Nowy wpis
@Małgorzata

Wydaje mi się że pojawiają się jak klient oczekuje pewnych rzeczy szybciej niż możemy dostarczyć w normalnym trybie pracy lub ogólnie jest za dużo pracy do wykonania. W moim dziale jest to co jakiś czas, czasem co miesiąc są dostępne, czasem są przerwy, w każdym razie są one dla chętnych a nie obowiązkowe. Więc jak ktoś chce sobie dorobić to dzięki nim może swoje wynagrodzenie (wg mnie przeciętne na rynku) podnieść do stawek w moim odczuciu wysokich jak na dane stanowisko. W mojej ocenie jest to spory plus jak ktoś jest pracowity i lubi sobie dorobić. Natomiast nie wiem jak jest w innych działach.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Logintrade S.A.?

Mateusz
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałem w Logintrade SA ponad 3 lata i był to świetny okres :) Każdy pracodawca ma swoje niedociągnięcia, lecz jeżeli szukasz pracy opartej na szczerości z szefostwem to jest to Logintrade. P.s Tak naprawdę tu pracowałem i nie jestem z HR :)

Tak12Nie1
Alina
@Mateusz

Chyba pomyliłeś firmy pisząc tak kłamliwą opinię, albo „góra” „firmy” poprosiła Cię po znajomości o dobrą opinię ;) Szczerość, to ostatnia cecha, którą Logintrade jest w stanie zaoferować. Tam wszystko jest ukrywane i zakłamane. Wszystkie pozytywne opinie pisane są przez „górę” „firmy” pod pseudo nazwami użytkowników. Jedna wielka manipulacja. Niestety najlepszą rzeczą w tej „firmie” jest omijanie jej szerokim łukiem. Brak organizacji, moralności i pomysłu na przyszłość. Pracując tam czułam się jakbym cofnęła się w czasie. Brak rozwoju pracowników i tworzenie stanowisk opartych na nierynkowych standardach. 99% opinii negatywnych na GoWork to czysta prawda, którą „Zarządzający” starają się jak tylko mogą ukryć przed światem. Brak wyjazdów integracyjnych spowodowanych oszczędzaniem, brak komunikacji wewnątrz „firmy”. Zdanie pracowników i sami pracownicy, to ostatnie aspekty, które liczą się dla „góry”, tutaj najważniejsze są pieniądze i zdobywanie ich każdym kosztem. Wewnątrz „firmy” panuje fatalna atmosfera, pracownicy są wypaleni i ich największym awansem może być jedynie wypowiedzenie. Żałuję, że spędziłam w tej organizacji tyle czasu, ale najlepsze co mogę teraz zrobić, to ostrzec potencjalnych kandydatów. Wczytajcie się w opinie i sami wywnioskujcie. Polecam, jeśli ktoś chce się przekonać, że można utworzyć coś na wzór firmy nie mając pomysłu i kompetencji do podejmowania decyzji i efektywnego zarządzania ludźmi. Nie będę publicznie ujawniała gorszych szczegółów, ponieważ nie odczuwam takiej potrzeby, a to co napisałam powyżej, to jedynie wstęp tego dramatu jakim jest praca w tej organizacji. Zdziwię się jak pod moją opinią nie pojawią się zmyślone odpowiedzi śmietanki towarzyskiej pod fałszywymi nazwami.

Tak3Nie2
Mateusz Nowy wpis
@Alina

heh:) Nie pomyliłem. Z Michałem nie widziałem sie 1,5 roku, z Tomkiem zamieniłem parę zdań kilka miesięcy temu,widząc się przypadkowo. Napisałem o swoim poglądzie i o moich relacjach a ja buduję je na szczerości. Tak, jak napisałem wcześniej, w każdej firmie nie jest zawsze och i ach. Natomiast ja wyjazdy integracyjne pamiętam bardzo dobrze i świetnie się na nich bawiłem. Rozumiem Twój żal do pracodawcy, ale z doświadczenia wiem, że tak skrajne opinie, zbudowane są na gniewie i nie wiem, czy na pewno będą tak przydatne innym pracownikom. Może dziwi Cię, że były pracownik wchodzi na GO Worka po to, by docenić, bo powinienem albo zapomnieć, albo zrównywać z ziemią. A Ja jestem wdzięczny Logintrade, że podał mi rękę, wprowadzając do branży IT, bo dzięki temu jestem tu gdzie jetem. Nie zawsze trzeba robić coś interesownie. Mam nadzieję, że znalazłaś fajna pracę, bo nie ma sensu tracić czas na złość :) Trzymaj się Alina :)

Tak12Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 263 dni.

Czy pracodawca Logintrade S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak4Nie2
Marta

Ja na tą firmę nie mogę powiedzieć złego słowa. Stawki choć nie najwyższe uważam że są wystarczające.

Julia
Nazwa działu: Produkcja

Moim zdaniem też jest ok. Ekipa stała, co chyba coś oznacza. Zespół młody i dobra atmosfera.

Tak15Nie
Adam
@Julia

A jaką stawkę miałaś płaconą za nadgodziny ?

Julia
@Adam

Nigdy się nie interesowałam ile dokładnie tam wychodzi, ale na pewno jest więcej.

Jan
Nazwa działu: Finanse

Pracowałem w tej firmie wiele lat i nie mogę powiedzieć nic złego, świetni współpracownicy i świetna atmosfera. Polecam i pozdrawiam wszystkich

Tak16Nie
Nika
Nazwa działu: Handlowy

Czy ktoś wie gdzie przeprowadza się Logintrade ? Czy to daleko od centrum ?

Tak2Nie
Max
@Nika

Na ulicę Legnicką więc blisko centrum i dojazd dobry.

Tak14Nie
Nazwa działu: IT

Mało profesjonalna firma i może podobać się tylko osobom, które nie mają porównania z innymi pracodawcami. Góra na siłę wpycha się w pracę działów i zmienia logikę pracy nie tam gdzie trzeba, co chwilę zaprowadza zmiany (w większości na gorsze), psując rytm pracy i dokladając jej jeszcze więcej pod pretekstem rozwoju i ulepszeń. Bardzo słabe płace i brak szacunku do pracownika. Kierownictwo niepoważne, luki w kadrach i sygnalizowane problemy łata w bardzo dziwny sposób. Kierownictwo nie rozumie też profilu niektórych stanowisk i umniejsza im zakładając, że byle jaka osoba z ulicy może wykonywać daną pracę (co oczywiście nie jest prawdą i przekłada się zarówno na jakość produktu firmy jak i współpracę w firmie). Większość osób pracuje za trzech, a i tak zbiera ciągłą krytykę. Ludzie spychają pracę nawzajem na siebie, często będąc po prostu do tego zmuszonymi przez sytuację, niekoniecznie ze złośliwości (chociaż ta też się zdarza). Pozorne "awanse" polegają przeważnie na zmianie nazwy stanowiska i dowaleniu dodatkowej pracy zamiast lepszych pieniędzy. Osoby zatrudniane są nie ze względu na umiejętności ale mniejsze wymagania finansowe czy np. długość stażu w poprzedniej pracy, tak żeby było wiadomo, że za szybko nie uciekną... Wartościowi pracownicy, mający szacunek do siebie i mający świadomość co się dzieje w tej firmie stopniowo stamtąd uciekają. Słowem - nie polecam - praca jest frustrująca i możesz robić najlepszą robotę ale nikt tu tego nie doceni, a jeśli zaczniesz się skarżyć to możesz być pewny, że 'pomoc' jaką otrzymasz tylko jeszcze bardziej pogorszy twoje warunki pracy. A, i negatywne komentarze są usuwane więc nawet nie mam gwarancji, że ten się tu pojawi :) Moje sugestie dla Logintrade S.A.: Zacznijcie doceniać swoich pracowników :) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Super luźna atmosfera nie jest najlepsza, szczególnie gdy dochodzi do słuchania wiązanek i nieprzyjemnych komentarzy na swój temat od osoby, która kieruje działem i powinna zachowywać się trochę profesjonalniej.

Tak22Nie19
Kolejny były pracownik
@Były pracownik

Niestety, ale w 100% zgadzam się z podaną wyżej opinią, będąc świadkiem tego typu zachowań. Dodatkowo mogę dorzucić, że dało się odczuć totalny brak zaufania do pracowników, co skutkowało bardzo dużym narzutem "sposobu" wykonywania zadań. Trzeba było dostosować się pod czyjeś widzimisię (nie znało się dnia i godziny, kiedy padnie się ofiarą), nawet jeśli ten ktoś nie miał racji, co powodowało coraz to mniejszą pewność siebie podczas wykonywania swojej pracy. Atmosfera również nie była najlepsza. Popełnienie chociażby najmniejszego błędu doprowadzało do zmieszania z błotem i wyśmiania przy wszystkich współpracownikach przez kierownictwo. Idealny wręcz sposób na rozwiązywanie problemów, nieprawdaż?

Tak16Nie14
Logintrade

Bardzo dziękujemy za komentarz, do którego postanowiliśmy się odnieść. W ostatnim czasie wprowadzaliśmy bardzo istotne zmiany związane z poprawą jakości produktu oferowanego naszym klientom. Realizacja tych działań wymagała zmiany podejścia do wykonywania zadań na części stanowisk. Zmiany wprowadzaliśmy wspólnie z zespołami, których dotyczyły. Staraliśmy się zadbać o komunikację i właściwe zrozumienie problemu. Rozumiemy jednocześnie, że wprowadzone rozwiązania nie wszystkim się spodobały. Nie zgadzamy się z przedstawioną opinią nadmiernego obciążenia, a także brakiem koncentracji na umiejętnościach, czego najlepszym dowodem są rekrutacje wewnętrzne stwarzające możliwość rozwoju naszych pracowników. Wszystkie awanse pionowe są równoznaczne z wyższym wynagrodzeniem. Duża część stanowisk technicznych ma zaprojektowane jasne ścieżki rozwoju zawodowego. Tym bardziej uważamy powyższą opinię za krzywdzącą i wprowadzającą w błąd.

Tak16Nie18
fff

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca od środka w firmie login trade? tj chodzi mi o stanowisko programisty, jak wygląda współpraca, proces projektowania itd?

xyz

Firma się rozwija a chaos robi się coraz bardziej uporządkowany, choć jeszcze jest trochę do przepracowania ale wierzę że jest to do ogarnięcia. Stawki są bliskie średnich rynkowych ( wg mnie odrobinę poniżej ale nie można narzekać ). Atmosfera jest generalnie dobra. Widać postęp. Pracy nie brakuje, są nowi klienci i jest potencjał na rozrost. Firmę oceniam pozytywnie.

Tak24Nie1
xyru
@xyz

stawki niskie :) poniżej średnich rynkowych to dno :)

Tak2Nie1

Nika
@xyz

Moja najlepsza dotychczasowa praca. Sporo szkoleń i bardzo fajny zespół. Wynagrodzenie moim zdaniem ok.

Tak27Nie2
Lidia

@Xena, przez dwa lata współpracy, na pewno wyrobiłaś sobie opinię na temat Logintrade jako pracodawcy. Czy mogłabyś się na tym forum podzielić z innymi użytkownikami swoimi wszystkimi spostrzeżeniami związanych z tą firmą? Jakie obowiązki wykonujesz i w oparciu o jakie warunki zatrudnienia?

TakNie1

Lidia

@JaX, ważne, że mogłeś liczyć na wsparcie merytoryczne współpracowników. Jakie stanowisko obejmowałeś w Logintrade S.A.? W jaki sposób pracodawca ten doceniał wyniki osiągane przez Ciebie w pracy?

anonymous
@Lidia

można liczyc :)

Tak21Nie
Xena
@Lidia

Pracuję w Logintrade od 2 lat. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie innych osób.

Tak24Nie1
Lidia

@Byku, a może mógłbyś jednak napisać co sądzisz o Logintrade jako pracodawcy? Już teraz widać, że Twoja opinia o tej firmie nie jest najlepsza. Czy mógłbyś powiedzieć co bezpośrednio na to wpływa? Warto zamieszczać na tym forum merytoryczne wpisy o Logintrade jako pracodawcy dla osób, które poszukują o niej informacji.

TakNie

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Logintrade S.A. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Byku
@Administrator

Dziwna firma, kto pójdzie to zobaczy.

Tak6Nie1

Asik85

Rekrutacja na stanowisko testera chyba jest jeszcze otwarta. Wczoraj widziałam ogłoszenie na jednym z portali rekrutacyjnych. Ja mam inne pytanie. Imprezy takie jak przedstawione na FB to często dla pracowników są ?

Tak6Nie

Rafii
@Asik85

Luknij na profil www.facebook.com/ltpolska/

Tak9Nie
Pidz

Szkoda czasu na tą firmę. Podejście amatorskie, metoda spychologi na innych zadań. Kiedy prosisz o pomoc słyszysz, poradź sobie sam. Polecam zamiast objadać się przy biurku zająć się pracownikami. (usunięte przez administratora)

Tak7Nie

JaX
@Pidz

Mam zupełnie inną opinię. Zawsze mogłem liczyć na pomoc, a współpraca z innymi osobami jest bardzo dobra.

Tak21Nie4
Lidia

@Pidz, Twoja opinia o Logintrade S.A. nie jest pozytywna. W jakim charakterze współpracowałaś z tą firmą? Przedstawiłbyś swoje całe doświadczenie z Logintrade S.A.? Twoja relacja będzie cenna dla osób zainteresowanych staraniem się o pracę w tej firmie.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Logintrade S.A. - Wrocław

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Logintrade S.A.
3/5 Na podstawie 95 ocen.