Logintrade S.A.

Adres: Braniborska 2 lok. 10, 53-680 Wrocław

NIP: 8942953589 KRS: 0000438056

3 93 62 5 1

Opinie o Logintrade S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Mati

Ktoś wie jak tam wyglądają sprawy z nadgodzinami i płacą za nie ?

Tak4Nie
Justyna
@Mati

Pracuje od kilku lat i za wszystkie godziny przepracowane miałam zapłacone.

Tak8Nie
Mati
@Justyna

A jakie stawki były za nadgodziny?

Tak2Nie
Kamil
@Mati

Dołączam się do pytania. Większość firm płaci za nadgodziny więcej i to im więcej nadgodzin danego dnia tym większa stawka za godzinę.

Chrum
@Mati

Płacą za nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy czyli z tego co pamiętam 150% w tygodniu 200% w weekend.

Tak3Nie
Marta

Ja na tą firmę nie mogę powiedzieć złego słowa. Stawki choć nie najwyższe uważam że są wystarczające.

Julia
Nazwa działu: Produkcja

Moim zdaniem też jest ok. Ekipa stała, co chyba coś oznacza. Zespół młody i dobra atmosfera.

Adam
@Julia

A jaką stawkę miałaś płaconą za nadgodziny ?

Julia
@Adam

Nigdy się nie interesowałam ile dokładnie tam wychodzi, ale na pewno jest więcej.

Jan
Nazwa działu: Finanse

Pracowałem w tej firmie wiele lat i nie mogę powiedzieć nic złego, świetni współpracownicy i świetna atmosfera. Polecam i pozdrawiam wszystkich

Nika
Nazwa działu: Handlowy

Czy ktoś wie gdzie przeprowadza się Logintrade ? Czy to daleko od centrum ?

Tak2Nie
Max
@Nika

Na ulicę Legnicką więc blisko centrum i dojazd dobry.

Tak7Nie
Nazwa działu: IT

Mało profesjonalna firma i może podobać się tylko osobom, które nie mają porównania z innymi pracodawcami. Góra na siłę wpycha się w pracę działów i zmienia logikę pracy nie tam gdzie trzeba, co chwilę zaprowadza zmiany (w większości na gorsze), psując rytm pracy i dokladając jej jeszcze więcej pod pretekstem rozwoju i ulepszeń. Bardzo słabe płace i brak szacunku do pracownika. Kierownictwo niepoważne, luki w kadrach i sygnalizowane problemy łata w bardzo dziwny sposób. Kierownictwo nie rozumie też profilu niektórych stanowisk i umniejsza im zakładając, że byle jaka osoba z ulicy może wykonywać daną pracę (co oczywiście nie jest prawdą i przekłada się zarówno na jakość produktu firmy jak i współpracę w firmie). Większość osób pracuje za trzech, a i tak zbiera ciągłą krytykę. Ludzie spychają pracę nawzajem na siebie, często będąc po prostu do tego zmuszonymi przez sytuację, niekoniecznie ze złośliwości (chociaż ta też się zdarza). Pozorne "awanse" polegają przeważnie na zmianie nazwy stanowiska i dowaleniu dodatkowej pracy zamiast lepszych pieniędzy. Osoby zatrudniane są nie ze względu na umiejętności ale mniejsze wymagania finansowe czy np. długość stażu w poprzedniej pracy, tak żeby było wiadomo, że za szybko nie uciekną... Wartościowi pracownicy, mający szacunek do siebie i mający świadomość co się dzieje w tej firmie stopniowo stamtąd uciekają. Słowem - nie polecam - praca jest frustrująca i możesz robić najlepszą robotę ale nikt tu tego nie doceni, a jeśli zaczniesz się skarżyć to możesz być pewny, że 'pomoc' jaką otrzymasz tylko jeszcze bardziej pogorszy twoje warunki pracy. A, i negatywne komentarze są usuwane więc nawet nie mam gwarancji, że ten się tu pojawi :) Moje sugestie dla Logintrade S.A.: Zacznijcie doceniać swoich pracowników :) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Super luźna atmosfera nie jest najlepsza, szczególnie gdy dochodzi do słuchania wiązanek i nieprzyjemnych komentarzy na swój temat od osoby, która kieruje działem i powinna zachowywać się trochę profesjonalniej.

Tak17Nie13
Kolejny były pracownik
@Były pracownik

Niestety, ale w 100% zgadzam się z podaną wyżej opinią, będąc świadkiem tego typu zachowań. Dodatkowo mogę dorzucić, że dało się odczuć totalny brak zaufania do pracowników, co skutkowało bardzo dużym narzutem "sposobu" wykonywania zadań. Trzeba było dostosować się pod czyjeś widzimisię (nie znało się dnia i godziny, kiedy padnie się ofiarą), nawet jeśli ten ktoś nie miał racji, co powodowało coraz to mniejszą pewność siebie podczas wykonywania swojej pracy. Atmosfera również nie była najlepsza. Popełnienie chociażby najmniejszego błędu doprowadzało do zmieszania z błotem i wyśmiania przy wszystkich współpracownikach przez kierownictwo. Idealny wręcz sposób na rozwiązywanie problemów, nieprawdaż?

Tak11Nie8
Logintrade

Bardzo dziękujemy za komentarz, do którego postanowiliśmy się odnieść. W ostatnim czasie wprowadzaliśmy bardzo istotne zmiany związane z poprawą jakości produktu oferowanego naszym klientom. Realizacja tych działań wymagała zmiany podejścia do wykonywania zadań na części stanowisk. Zmiany wprowadzaliśmy wspólnie z zespołami, których dotyczyły. Staraliśmy się zadbać o komunikację i właściwe zrozumienie problemu. Rozumiemy jednocześnie, że wprowadzone rozwiązania nie wszystkim się spodobały. Nie zgadzamy się z przedstawioną opinią nadmiernego obciążenia, a także brakiem koncentracji na umiejętnościach, czego najlepszym dowodem są rekrutacje wewnętrzne stwarzające możliwość rozwoju naszych pracowników. Wszystkie awanse pionowe są równoznaczne z wyższym wynagrodzeniem. Duża część stanowisk technicznych ma zaprojektowane jasne ścieżki rozwoju zawodowego. Tym bardziej uważamy powyższą opinię za krzywdzącą i wprowadzającą w błąd.

Tak7Nie12
fff

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca od środka w firmie login trade? tj chodzi mi o stanowisko programisty, jak wygląda współpraca, proces projektowania itd?

xyz

Firma się rozwija a chaos robi się coraz bardziej uporządkowany, choć jeszcze jest trochę do przepracowania ale wierzę że jest to do ogarnięcia. Stawki są bliskie średnich rynkowych ( wg mnie odrobinę poniżej ale nie można narzekać ). Atmosfera jest generalnie dobra. Widać postęp. Pracy nie brakuje, są nowi klienci i jest potencjał na rozrost. Firmę oceniam pozytywnie.

Tak18Nie

xyru
@xyz

stawki niskie :) poniżej średnich rynkowych to dno :)

TakNie1

Nika
@xyz

Moja najlepsza dotychczasowa praca. Sporo szkoleń i bardzo fajny zespół. Wynagrodzenie moim zdaniem ok.

Tak20Nie1

Lidia

@Xena, przez dwa lata współpracy, na pewno wyrobiłaś sobie opinię na temat Logintrade jako pracodawcy. Czy mogłabyś się na tym forum podzielić z innymi użytkownikami swoimi wszystkimi spostrzeżeniami związanych z tą firmą? Jakie obowiązki wykonujesz i w oparciu o jakie warunki zatrudnienia?

TakNie1

Lidia

@JaX, ważne, że mogłeś liczyć na wsparcie merytoryczne współpracowników. Jakie stanowisko obejmowałeś w Logintrade S.A.? W jaki sposób pracodawca ten doceniał wyniki osiągane przez Ciebie w pracy?

anonymous
@Lidia

można liczyc :)

Tak17Nie
Xena
@Lidia

Pracuję w Logintrade od 2 lat. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie innych osób.

Tak17Nie

Lidia

@Byku, a może mógłbyś jednak napisać co sądzisz o Logintrade jako pracodawcy? Już teraz widać, że Twoja opinia o tej firmie nie jest najlepsza. Czy mógłbyś powiedzieć co bezpośrednio na to wpływa? Warto zamieszczać na tym forum merytoryczne wpisy o Logintrade jako pracodawcy dla osób, które poszukują o niej informacji.

TakNie

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Logintrade S.A. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Byku
@Administrator

Dziwna firma, kto pójdzie to zobaczy.

Asik85

Rekrutacja na stanowisko testera chyba jest jeszcze otwarta. Wczoraj widziałam ogłoszenie na jednym z portali rekrutacyjnych. Ja mam inne pytanie. Imprezy takie jak przedstawione na FB to często dla pracowników są ?

Rafii
@Asik85

Luknij na profil www.facebook.com/ltpolska/

Tak9Nie

Pidz

Szkoda czasu na tą firmę. Podejście amatorskie, metoda spychologi na innych zadań. Kiedy prosisz o pomoc słyszysz, poradź sobie sam. Polecam zamiast objadać się przy biurku zająć się pracownikami. (usunięte przez administratora)

JaX
@Pidz

Mam zupełnie inną opinię. Zawsze mogłem liczyć na pomoc, a współpraca z innymi osobami jest bardzo dobra.

Tak15Nie3

Lidia

@Pidz, Twoja opinia o Logintrade S.A. nie jest pozytywna. W jakim charakterze współpracowałaś z tą firmą? Przedstawiłbyś swoje całe doświadczenie z Logintrade S.A.? Twoja relacja będzie cenna dla osób zainteresowanych staraniem się o pracę w tej firmie.

Natii

Czy rekrutacja na stanowisko testera jest jeszcze aktualna ?

Daniel

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i dziwię się krytyce jej???

Tak4Nie1

Pracodawca

Aktualność

Wielkie otwarcie nowego IT space!

jemioł

@bye widzę, że już nie ma takiej oferty pracy, a może się zatrudniłeś? Jak warunki? Ja właśnie się zastanawiam, czy oferta pracy dla Senior PHP Developer - Symfony, Zend, Kohana [Wrocław] jest nadal aktualna? Widzę, że jest aktywna już od pewnego czasu....

bye

Hej, a zarobki dla specjalisty ds. obsługi klienta jakie są?

Tak7Nie

coś

Myślę, że na spokojnie można liczyć na zarobki adekwatne do powierzanych obowiązków @oal, zwłaszcza, że i tak są pewnie jakieś socjale, czyż nie? Dzięki

oal

właśnie nie wiem jak u nich z pracą jest jako Trener - Konsultant, bo jest faktycznie oferta, ale podali wynagrodzenia no i nie wiem jak u nich można zarobić jednak.

oal

@hihe jak atmosfera jest dobra to chyba to jest najwazniejsze, tak mi się wydaje. A teraz zastanwiam się jak wygląda zatrudnienie jako specjalista ds, obsługi klienta, bo kusza premiami.

hihe

Polecam pracę w tej firmie, bardzo dobra atmosfera, nie doświadczyłem małej ilości miejsca do pracy (?). Zespół zgrany, szefostwo szybko reaguje na ewentualne sugestie i uwagi. Można powiedzieć, że atmosfera jest dość rodzinna.

Tak8Nie

fghj

Każda organizacja ma swoje plusy i minusy i nie znalazł się jeszcze taki który dogodziłby wszystkim. LT jeśli chodzi o bonusy to jak najbardziej stara się dbać o pracowników - premie na Święta oraz multisport. W planach pakiet zdrowotny i język angielski dla wszystkich. A co do "ekipy" to jest bardzo zgrana, a każdy nowy pracownik ma okazję poznać firmę m.in. na regularnie organizowanych wyjściach integracyjnych.

Leopold

To widzę, że nic się nie zmieniło. Logintrade - takie małe polskie korpo ;)

Nia

Hej, no nikt nie kasuje komendarzy, no coś Ty, oszales? @byla ja dzwoniłem jakiś czas temu czy nie mają naboru, czy jest jakaś oferta poprosili żeby wysłać cv i jak będzie to zadzwonią, podobnonieźle płacą

byta

może jak tak na szybko @filip potrzebujesz informacji o Logintrade to najprościej bedzie do nich zadzwonić i zapytać o to co chcesz wiedzieć? :) myślę, że to dobry pomysł. A jeszcze lepiej byłoby gdybyś jak się dowiesz konkretów to umieścił je tu, na pewno w pszyszlości pomogą komuś kto będzie myślał nad pracę w logintrade

jotpeg

@borgi Może i komentarze rzeczywiście są mocno ograniczone, ale co poradzić skoro starsi pracownicy się nie wypowiadają.. może są zbyt zapracowani w LT

Tak1Nie

Zostaw opinię o Logintrade S.A. - Wrocław

Chcę opublikować: