Opinie o Logintrade S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Logintrade S.A., i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Logintrade S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logintrade S.A. w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Mateusz

Pracowałem w Logintrade SA ponad 3 lata i był to świetny okres :) Każdy pracodawca ma swoje niedociągnięcia, lecz jeżeli szukasz pracy opartej na szczerości z szefostwem to jest to Logintrade. P.s Tak naprawdę tu pracowałem i nie jestem z HR :)

Mati

Ktoś wie jak tam wyglądają sprawy z nadgodzinami i płacą za nie ?

Toster
Były pracownik

Świetna atmosfera, świetni ludzie, świetne projekty. Po prostu świetna firma :D

Emil Nowy wpis
Były pracownik

Jako były pracownik mogę powiedzieć polecam firmę, mam bardzo dobre doświadczenia. Zespół pełen profesjonalistów.

Dorota Nowy wpis
@Emil

To super, a jak wynagrodzenie? :) Też byłeś zadowolony?

Toster
Były pracownik

Świetna atmosfera, świetni ludzie, świetne projekty. Po prostu świetna firma :D

Agata Nowy wpis
@Toster

A zarobki też świetne? :D Da się dostać tutaj ze 4 tysiące?:D tak pytam, bo skoro według Ciebie tyle rzeczy świetnych tutaj jest, to może i kasa też.

Anka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy firma dalej mieści się na Legnickiej we Wrocławiu ?

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy Logintrade S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Key Account Manager / Przedstawiciel Handlowy w firmie Logintrade S.A.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Samdzielna/y Księgowa/y
Wrocław
Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik recepcji
Wrocław
Katarzyna Antczak
Wyślij CV
logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
Wrocław
OnlyGO
(4 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w socjal Logintrade S.A.?

Prezes Naczelny CEO Tomek
Pracownik

Ja tam lubię placki i pracę tu. Na prawdę pracując tu się nie narobisz :)

Tomek
Pracownik
@Prezes Naczelny CEO Tomek

Na prawdę lubię placki.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Logintrade S.A. odbywa się w siedzibie firmy?

Mateusz

Pracowałem w Logintrade SA ponad 3 lata i był to świetny okres :) Każdy pracodawca ma swoje niedociągnięcia, lecz jeżeli szukasz pracy opartej na szczerości z szefostwem to jest to Logintrade. P.s Tak naprawdę tu pracowałem i nie jestem z HR :)

Alina
@Mateusz

Chyba pomyliłeś firmy pisząc tak kłamliwą opinię, albo „góra” „firmy” poprosiła Cię po znajomości o dobrą opinię ;) Szczerość, to ostatnia cecha, którą Logintrade jest w stanie zaoferować. Tam wszystko jest ukrywane i zakłamane. Wszystkie pozytywne opinie pisane są przez „górę” „firmy” pod pseudo nazwami użytkowników. Jedna wielka manipulacja. Niestety najlepszą rzeczą w tej „firmie” jest omijanie jej szerokim łukiem. Brak organizacji, moralności i pomysłu na przyszłość. Pracując tam czułam się jakbym cofnęła się w czasie. Brak rozwoju pracowników i tworzenie stanowisk opartych na nierynkowych standardach. 99% opinii negatywnych na GoWork to czysta prawda, którą „Zarządzający” starają się jak tylko mogą ukryć przed światem. Brak wyjazdów integracyjnych spowodowanych oszczędzaniem, brak komunikacji wewnątrz „firmy”. Zdanie pracowników i sami pracownicy, to ostatnie aspekty, które liczą się dla „góry”, tutaj najważniejsze są pieniądze i zdobywanie ich każdym kosztem. Wewnątrz „firmy” panuje fatalna atmosfera, pracownicy są wypaleni i ich największym awansem może być jedynie wypowiedzenie. Żałuję, że spędziłam w tej organizacji tyle czasu, ale najlepsze co mogę teraz zrobić, to ostrzec potencjalnych kandydatów. Wczytajcie się w opinie i sami wywnioskujcie. Polecam, jeśli ktoś chce się przekonać, że można utworzyć coś na wzór firmy nie mając pomysłu i kompetencji do podejmowania decyzji i efektywnego zarządzania ludźmi. Nie będę publicznie ujawniała gorszych szczegółów, ponieważ nie odczuwam takiej potrzeby, a to co napisałam powyżej, to jedynie wstęp tego dramatu jakim jest praca w tej organizacji. Zdziwię się jak pod moją opinią nie pojawią się zmyślone odpowiedzi śmietanki towarzyskiej pod fałszywymi nazwami.

1
Mateusz
@Alina

heh:) Nie pomyliłem. Z Michałem nie widziałem sie 1,5 roku, z Tomkiem zamieniłem parę zdań kilka miesięcy temu,widząc się przypadkowo. Napisałem o swoim poglądzie i o moich relacjach a ja buduję je na szczerości. Tak, jak napisałem wcześniej, w każdej firmie nie jest zawsze och i ach. Natomiast ja wyjazdy integracyjne pamiętam bardzo dobrze i świetnie się na nich bawiłem. Rozumiem Twój żal do pracodawcy, ale z doświadczenia wiem, że tak skrajne opinie, zbudowane są na gniewie i nie wiem, czy na pewno będą tak przydatne innym pracownikom. Może dziwi Cię, że były pracownik wchodzi na GO Worka po to, by docenić, bo powinienem albo zapomnieć, albo zrównywać z ziemią. A Ja jestem wdzięczny Logintrade, że podał mi rękę, wprowadzając do branży IT, bo dzięki temu jestem tu gdzie jetem. Nie zawsze trzeba robić coś interesownie. Mam nadzieję, że znalazłaś fajna pracę, bo nie ma sensu tracić czas na złość :) Trzymaj się Alina :)

1
ASUU
Pracownik
@Mateusz

Nieźle wymiatałeś na gitarze na imprezie w Długopolu. Jak też bardzo dobrze wspominam Logintrade :)

Nika

Czy ktoś wie gdzie przeprowadza się Logintrade ? Czy to daleko od centrum ?

Max
@Nika

Na ulicę Legnicką więc blisko centrum i dojazd dobry.

Benn
Pracownik
@Max

Na Legnicą, ale obecnie większość firmy pracuje zdalnie i zmiany z tego wiem nie są planowane :)

Kaktus
Pracownik

Stawki rynkowe w IT odjechały mocno względem tego co firma oferuje. 5-10% tego nie zmieni. 30-80% więcej widuje się w ofertach.

Mati

Ktoś wie jak tam wyglądają sprawy z nadgodzinami i płacą za nie ?

Justyna
@Mati

Pracuje od kilku lat i za wszystkie godziny przepracowane miałam zapłacone.

Mati
@Justyna

A jakie stawki były za nadgodziny?

Kamil
@Mati

Dołączam się do pytania. Większość firm płaci za nadgodziny więcej i to im więcej nadgodzin danego dnia tym większa stawka za godzinę.

Chrum
@Mati

Płacą za nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy czyli z tego co pamiętam 150% w tygodniu 200% w weekend.

Małgorzata
@Chrum

A jak często zdarzają się nadgodziny w pracy w Logintrade S.A.? Jestem też bardzo ciekawa, w jakim systemie pracujecie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Chrum
@Małgorzata

Wydaje mi się że pojawiają się jak klient oczekuje pewnych rzeczy szybciej niż możemy dostarczyć w normalnym trybie pracy lub ogólnie jest za dużo pracy do wykonania. W moim dziale jest to co jakiś czas, czasem co miesiąc są dostępne, czasem są przerwy, w każdym razie są one dla chętnych a nie obowiązkowe. Więc jak ktoś chce sobie dorobić to dzięki nim może swoje wynagrodzenie (wg mnie przeciętne na rynku) podnieść do stawek w moim odczuciu wysokich jak na dane stanowisko. W mojej ocenie jest to spory plus jak ktoś jest pracowity i lubi sobie dorobić. Natomiast nie wiem jak jest w innych działach.

Merii
Pracownik
@Mati

Za nadgodziny zawsze miałam płacone.

D
Były pracownik
@Mati

NIE, nie płacą za nadgodziny. Jedna osoba wyrabiała je przez obietnicę, że będą płatne, po czym usłyszała, że odbierze je sobie w formie wolnego. I to potwierdzają także inne działy. Nie mam pojęcia skąd te fałszywe odpowiedzi :)

Raki
Pracownik
@D

Za każda nadgodzinę miałem płacona . Zawsze możesz jako dzień wolny odebrać, ale to twoja decyzja. Pracuje od 5 lat i standardy się nie zmienienily

Ted
Były pracownik
@Raki

Są dwa rozwiązania: Albo ściemniasz i Twoja opinia jest fejkiem (jak większość tych pozytywnych, które pisane są na prośbę zarządu :)), albo w firmie obowiązują podwójne standardy (to też by mnie nie dziwiło). Ja zawsze musiałem odbierać nadgodziny w dniach wolnych i nigdy nie była to moja decyzja :)

Max
Pracownik
@Ted

Z tego co wiem to w działach w których nadgodziny występują bardzo rzadko zasadą jest odbiór w formie wolnego. Natomiast w działach związanych z projektami zdarzają się, są dobrowolne i płatne.

xyz
Były pracownik

Swego czasu kierownictwo tworzyło stanowiska, na które w ogóle nie było pomysłu i które prędzej czy później redukowano kosztem pracowników. Później zrezygnowali z eksperymentowania i pozostały standardowe stanowiska. I w ich przypadku kierownictwo czasem w ogóle nie wiedziało co robi dany dział, nie było pomysłu na rozwój czy rozwiązanie bieżących problemów. Zawsze słyszeliśmy, że możemy dawać swoje opinie i propozycje rozwiązań jako dział, w którym coś się dzieje, po czym po rozmowach i tak nic się nie zmieniało bo kierownictwo miało swoją oderwaną wizję i skoro zarządza to nie przyjmuje "dobrych rad". Niestety najczęściej w ogóle nie mieli pojęcia co robi dany dział i z tego powodu pojawiało się wiele konfliktów, nieporozumień. Momentami współpraca była frustrująca, po prostu sama myśl o kolejnym dniu pracy powodowała, że się odechciewało. Najlepiej mieli długoletni, wkupieni pracownicy. Reszta musiała mierzyć się z bujną wyobraźnią kierownictwa i ich wizją rozwoju z kartonu:) Wiele pracowników czuje się niedocenionych i niewysłuchanych, choć robi często ponad swoje obowiązki. Kierownictwu z trudem przechodzą słowa pochwały i bardzo chętnie narzekają, zwracają uwagę na drobne potknięcia. Wielkim szczęściem było wyjście z tej firmy i przekonanie się, że nie wszędzie panują tak niekorzystne warunki współpracy, że to nie jest standard na rynku pracy.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Logintrade S.A.?

Tomek
Pracownik
 Pytanie

Jakie są zarobki w firmie?

Misio - ten prawdziwy
Były pracownik

Cześć! Pracowałem w tej firmie na kilku stanowiskach w sumie przez kilka lat. Nie napiszę, że przez 8, bo się skapną, kto napisał tą opinię. Rozpocząłem w handlu, przeszedłem przez wdrożenia i na handlu skończyłem. Przeżyłem tam nie jedną transformację. Praca jest różnorodna i na swej drodze spotkałem wielu ludzi. Raz lepszych raz gorszych. Core każdego teamu stanowią ludzie, którzy pracują tutaj od kilku, a czasem kilkunastu lat :). O czymś to świadczy. W pandemicznym 2020 roku zwiększyło się tam zatrudnienie. Ostatnie zmiany w kadrach były spowodowane raczej w większości przypadków ????????i chęcią naturalnego rozwoju, niż frustracją pracowników. Nawet jak miałem słabszy okres, to zawsze szło się dogadać. W moim odczuciu, co sobie bardzo cenię, kariera dla każdego wygląda tutaj podobnie. Zaczyna się od stanowisk na pierwszej linii frontu, co daje pogląd na całość organizacji. Później w ramach rozwoju można przejść na inne i/lub atrakcyjniejsze dla nas stanowiska.

Misio - ten prawdziwy
Pracownik
@Misio - ten prawdziwy

Sorry, emotikona się nie wyświetliła. Tam miała być ciąża ;)

Karol
@Misio - ten prawdziwy

Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że pracodawca ten daje możliwości rozwoju zawodowego. Fajnie, że zaczynając na stanowisku szeregowego pracownika z czasem można po prostu awansować wyżej. Nie napisałeś, jednak nic o ewentualnych warunkach płacowych, które pracodawca ten oferuje. Mogę dowiedzieć się od Ciebie, ile dokładnie można tam zarobić? Będę Ci bardzo wdzięczny.

Anonim
Były pracownik
 Problem

Ogólnie firma jest ok. Pracowaliśmy w dziale IT i tam jest ciekawiej. Lider grupy rozwojowej nie ma pojęcia o programowaniu. Uważa się za mistrza swojego fachu, nie potrafi nawet rozmawiać z ludźmi. Człowiek który zupełnie nie potrafi programować, przewodzi grupie. Tylko dlatego, że zatrudnił się kilka lat temu i prezes oraz kierownik mu ufają, A niszczy

11
xyz
Były pracownik
@Anonim

W pełni zgadzam się z opinią. Dziwi mnie tylko to, że nie ma wzmianki o kierowniku który celowo zaniża oceny pracowników blokując awanse. :D Obstawiam że nic się tam nie zmieniło, a kierownik jest winny przynajmniej kilku zwolnieniom fajnych ludzi. Tylko dlatego że oceny są tworzone pod stanowisko i nie ma to nic wspólnego z realnymi umiejętnościami. Kiedyś było miło. Kiedyś. ;)

11
Janek

Jak wygląda dresscode? Pracodawca zapewnia uniform roboczy?

Marta

Ja na tą firmę nie mogę powiedzieć złego słowa. Stawki choć nie najwyższe uważam że są wystarczające.

Julia

Moim zdaniem też jest ok. Ekipa stała, co chyba coś oznacza. Zespół młody i dobra atmosfera.

Adam
@Julia

A jaką stawkę miałaś płaconą za nadgodziny ?

Julia
@Adam

Nigdy się nie interesowałam ile dokładnie tam wychodzi, ale na pewno jest więcej.

Jan

Pracowałem w tej firmie wiele lat i nie mogę powiedzieć nic złego, świetni współpracownicy i świetna atmosfera. Polecam i pozdrawiam wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Logintrade S.A. - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Logintrade S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Logintrade S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Logintrade S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Logintrade S.A.
3.5/5 Na podstawie 102 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Logintrade S.A.