Unity S.A.

Wrocław

Opinie o Unity S.A.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@Kandydat rozumiem Twoje rozczarowanie odnośnie rozmowy. Niestety coraz częściej jest spotykane, że nie praktykuje się odpowiedzi zwrotnej. Mimo rozczarowania opowiedziałbyś dokładniej jak wygląda proces rekrutacyjny w Unity S.A.? Czy trzeba się jakoś specjalnie przygotować? Może znajdą się chętni do aplikacji i przyda im się taka informacja.

Kandydat

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Krakowie, z opowiadania osoby rekrutującej wszystko pięknie i ładnie, wspaniały proces realizacji projektów, wspaniała firma, wspaniałe procedury, wspaniałe projekty, wspaniali klienci, wszystko wspaniałe, nic tylko pracować, jak wyszedłem z rozmowy to czułem się równie wspaniale. Ale po rozmowie cisza (pomimo obietnic o informacji zwrotnej), tydzień, dwa tygodnie, no to przypomnę się, piszę, tydzień cisza, po tygodniu info od Pani rekrutującej, że dopyta. No i chyba nie dopytała, bo miesiąc minął i cisza. Nie spotkałem się w sumie jeszcze z jaką IGNORANCJĄ. Na grupach można przeczytać niby o opieszałości i pewności siebie kandydatów, no ale nie, w tym miejscu PRACODAWCA i PANI REKRUTUJĄCA otrzymują ocenę NIEDOSTATECZNĄ - wspaniale!

jtj
użytkownik zarejestrowany

hejka. Wszystko pięknie ładnie,ale jakie są warunki zatrudnienia np umowy? umowa o pracę ? pozdrawiam

@jtj 16.05.2016, 18:12

UOP lub B2B do wyboru

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę Unity S.A..

Zostaw opinię o Unity S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unity S.A.