Global4Net Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Global4Net Sp. z o.o.

Witorio

Uważam, że różnice w ocenie pracy w firmie wynikają z różnic w oczekiwaniach. Może warto poszukać czegoś innego? Praca bez satysfakcji nie daje zadowolenia!!

Xzx

Widziałem ogloszenie na project manager. Może ktoś podzielić sie doswiadczeniami odnosnie rozmowy i warunków jakie mają?

Kubiz
@Klara 08.06.2017 15:40
Nie polecam, słabe warunki, brak możliwości wykazania się autonomia i inicjatywą. Zła atmosfera

@Klara możesz rozwinąć? Co wymagają, co oferują?

Klara
@Kubiz 22.06.2017 18:02
@Klara możesz rozwinąć? Co wymagają, co oferują?

Nie ważne co wymagają, pójdz na rozmowe i się dowiesz. Ważne jest to, że nic jako PM nie bedziesz mógł sam zrobić, na dodatek kompletne nieporozumienie z praca 8-16, brak zdalnych, osoba która choc w minimalnym stopniu zna realia efektywności pracy programistów zapewnia takie rzeczy.

Przemo

Jak dla mnie jedna z lepszych firm jeżeli chodzi o możliwość rozwoju. Ciekawe i wymagające projekty, zadania dostosowane do poziomu programisty, świetna atmosfera i jasno przedstawiona ścieżka kariery z określonymi do przodu podwyżkami i oczekiwaniami.

A

Polecam Globala! Przełożeni wiele wymagają, a warunki pracy są dość restrykcyjne, ale firma w zamian oferuje dużo doświadczenia i pracę przy ciekawych projektach. Z minusów dostrzegam tylko słaby ekspres do kawy, ale podobno niedługo będzie zmieniony. :)))

Robert

Brak możliwości pracy zdalnej, w firmie IT sztywne godziny to jakies nieporozumienie

Kamil
@Robert 27.12.2016 14:08

Dokładnie! Zamykanie programistów w sztywnych godzinach zmniejsza ich wydajność conajmniej o 50%.

Elmo

Pracuję w Globalu od ponad roku i jestem bardzo zadowolony: ciekawe projekty, darmowy angielski i niezastąpiona ekipa. Polecam :D

miko

wydaje mi się, ze firma jest o tyle dobra, że stwarza możliwość zdobycia doświadczeni, bo jest oferta jako Administrator sklepu internetowego - praktyka.

Tomek

super atmosfera, dobra kasa, ciekawe projekty, mogło by być lepiej jeżeli chodzi o dodatkowe benefity

Anonim

Ja w każdym razie gdy otworzyły mi się całkowicie oczy na to jak jest w Global4net, uciekłam od razu, za porozumieniem, bez okresu wypowiedzenia. Myślę że słusznie i jestem zadowolona że szybko podjęłam taką decyzję gdy poznałam bardziej organizację i hierarchię w tej firmie.

edf

wydaje mi się ze jednak kwestie wynagrodzenie to warto poruszyć u firmy podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Wafelek

Czy takie ogłoszenie na Wrocław Project Manager / Junior Project Manager jest dobrze płatne i można dorobić sobie jakieś fajne pieniążki czy jest raczej ciężko z dobrymi pieniędzmi, jak to jest naprawdę?

Adrian M.

Pracowałem w tej firmie kilka lat jako programista i nie mogłem lepiej trafić, atmosfera świetna, ciekawe projekty, nigdzie się tak nie rozwinąłem. Dziś zajmuje stanowisko lidera zespołu IT w zagranicznej korporacji, ale w dużej mierze to zasługa tego czego się tam nauczyłem. Idźcie bez zastanowienia, pozdrawiam cały zespół Globala ;)

Zostaw opinię o Global4Net Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global4Net Sp. z o.o.