4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Global4Net Sp. z o.o.

Geek

Pracuję w Globalu już dłuższy czas i firma z roku na rok naprawdę mocno idzie do przodu. Dla mnie z plusów pół elastyczny czas pracy (start 7-9), możliwość pracy zdalnej, dobra kasa, zadania faktycznie dopasowane do umiejętności, jeżeli się starasz i ogarniasz to naprawdę jesteś doceniany. Dużo szkoleń w ostanim kwartale choćby szkolenia z Magento, React, Docker, Testów automatycznych, każdy może znaleźć coś dla siebie. Ciekawe projekty głównie związane z Magento 2 czy rozwojem PWA na React. Pozostałe rzeczy które w branży są w zasadzie standardem ale dobrze że są takie jak Multisport, opieka Medicover, lekcje angielskiego. Z minusów to może zbyt szybki rozwój firmy, w tamtym roku firma powiększyła biuro trzykrotnie, w tym doszło kolejne, przez co jest dużo nowych osób i nie wszystkich się zaczyna kojarzyć, przydałoby się więcej imprez integracyjnych :)

Kuba

Świetna firma bez dwóch zdań. Zawsze mogą zdarzyć się jakieś mankamenty ale generalnie polecam

Przemo

Jak dla mnie jedna z lepszych firm jeżeli chodzi o możliwość rozwoju. Ciekawe i wymagające projekty, zadania dostosowane do poziomu programisty, świetna atmosfera i jasno przedstawiona ścieżka kariery z określonymi do przodu podwyżkami i oczekiwaniami.

Pytanie Nowy wpis

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Global4Net Sp. z o.o.?

Nowy wpis

@Pytanie

Cześć! Pytanie dość szerokie, bo wszystko zależy od tego, do jakiego działu Global4Net chcesz należeć. Obecnie prowadzimy kilka procesów rekrutacyjnych, a wymagania oraz opisy stanowisk znajdziesz na naszej stronie: https://global4net.com/kariera/ . Jeśli jesteś osobą, która nie posiada doświadczenia, a chciałaby rozpocząć pracę w IT, gorąco polecamy Global4Net Academy - właśnie ruszyły zapisy, a wszelkie informacje znajdziesz pod linkiem: https://global4net.com/kurs-programowania-global4net-academy/. W razie pytań zapraszamy: rekrutacja@global4net.com

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Global4Net Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

@Pytanie

Rozmowy rekrutacyjne odbywają się w większości zdalnie - prowadzimy zdalne rekrutacje oraz w zależności od stanowiska, weryfikacje techniczne. Jeśli kandydat preferuje spotkanie w naszym wrocławskim biurze, jak najbardziej istnieje taka możliwość.

Zofia Nowy wpis
@Global4Net Sp. z o.o.

a jak zdalnie weryfikujecie te zdolnosci techniczne? jakies udostepnienie zdalnego pulpitu czy jak ?

Nowy wpis

@Zofia

Weryfikacja techniczna odbywa się online - prowadzona jest przez jednego z naszych Developerów. Poruszane są na niej kwestie związane z doświadczeniem w danej technologii oraz wiedzy teoretycznej. Na spotkaniu kandydat rozwiązuje również zadanie - korzystamy z takich narzędzi jak np. sandbox. Jeśli odpowiedź na pytanie wymaga rzucenia okiem na przykład, np graficzny - kandydat udostępnia ekran.

zainteresowana
Kandydat

nie moge nic znalezc o zarobkach, w IT widełki to standard - czy ktoś wie jakie są zarobki?

@zainteresowana

Cześć, widełki przy stanowiskach technicznych znajdziesz w większości naszych ogłoszeń np. na pracuj.pl czy justjoin.it. Jeśli brakuje Ci informacji, zachęcamy do kontaktu: rekrutacja@global4net.com :)

Czy pracownicy w Global4Net Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Tester
@Pytanie

nie, kłócą się cały czas

@Pytanie

Cześć, obecnie mamy całkiem spory zespół (90+) i dość różnorodny pod kątem osobowości. W dalszym jednak ciągu, jednym z naszych głównych punktów poza umiejętnościami technicznymi, w wyborze nowych członków, jest umiejętność komunikacji i dopasowanie kandydata do naszego zespołu. Zależy nam na dołączaniu osób, które sprawnie się komunikują i potrafią współpracować w grupie. Zwrócenie na to uwagi już na wczesnym etapie rozmów pozwoliło nam stworzyć zespół, który na co dzień świetnie się ze sobą komunikuje. Prowadzimy wewnętrzne warsztaty dzielenia wiedzą, a konsultacje międzyzespołowe są na porządku dziennym. Odpowiadając na pytanie: tak, dobrze się ze sobą dogadujemy i zachęcamy żeby to sprawdzić osobiście :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Global4Net Sp. z o.o. na stanowisko Frontend Developer (React) ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Jakie godziny pracy obowiązują w Global4Net Sp. z o.o.?

@Pytanie

Cześć, godziny pracy są dość elastyczne - rozpoczynamy między 7:00 - 9:30. Niemniej istnieje również możliwość ustalenia wewnątrz zespołu projektowego swoich godzin pracy. Nie mamy również sztywnych godzin otwarcia biura - możesz z niego korzystać w dowolnym czasie.

Tom

Fajny zgrany zespół, w którym zawsze można liczyć na wsparcie od innych członków teamu, ciekawe różnorodne projekty. Polecam.

Jak wygląda ścieżka awansu w Global4Net Sp. z o.o.?

@Pytanie

Ścieżka awansu i rozwoju kariery zależna jest od indywidualnych preferencji i umiejętności naszych pracowników. Nie zamykamy się również na zmianę kierunku ich rozwoju, awansem może być również możliwość zmiany obranej ścieżki np w przypadku osoby technicznej pójście w stronę zarządzania projektami. Jest dla nas ważne w jakim obszarze chcesz się spełniać będąc naszym pracownikiem i staramy się wspomagać tego typu zmiany np. inwestując w szkolenia :).

Peter

Zdecydowanie na plus, świetni ludzie i ciekawe projekty, polecam.

Karol

Zecydowanie NIE POLECAM pracy w tej firmie. Bardzo toksyczna atmosfera, brak możliwości rozwoju, nie ma co liczyć na podwyżki. Zarząd nieprzyjazny.

Pracownik G4N

W sytuacji jak teraz - zagrożenie epidemią - szczególnie doceniam pracę w G4N. Możliwość pracy zdalnej i bezpieczne siedzenie w domu oraz wprowadzenie środków bezpieczeństwa w życie z dnia na dzień po pojawieniu się informacji o zagrożeniu epidemiologicznym zdecydowanie na propsie!

Rekrutacja

Brak jakiegokolwiek kontaktu w sprawie rekrutacji pomimo spełnienia KAŻDEJ pozycji wymienionej w oczekiwaniach.

Karolina
@Rekrutacja

A dawno aplikowałeś do pracy w Global4Net? Może rekrutacja jeszcze trwa. Zwróć też uwagę na to, że firmy same dobierają sobie osoby, które chciałyby zaprosić na rozmowę rekrutacyjną i mają do tego pełne prawo :)

z rekrutacji

Na rozmowie padły niewygodne i bezsensowne pytania, których nie wypada zadawać kandydatom (np. czemu się zwalnia i drążenie tego tematu, w nadziei na szczerą odpowiedź). Po skończonej rekrutacji zero informacji i feedbacku.

@z rekrutacji

Dziękujemy za feedback. Pytanie o motywacje zmiany pracy mimo wszystko jest dla nas ważne. Staramy się odpowiadać kandydatom jak najszybciej, natomiast faktycznie w ostatnim czasie zmienialiśmy jedno z biur na większe, przez co procesy decyzyjne się wydłużyły i dotyczyło to wyłącznie osób, które były rozważane faktycznie do przyjęcia. Z pozdrowieniami - zespół Global4Net.

Jacek

Czy szkolenia ,o których piszecie są w całości finansowane przez firmę i czy skoro jest ich tak duży wybór ,to jest też określona maksymalna ilość szkoleń w jakich możemy wziąć udział?

Olo
@Jacek

Nie ma limitów co do szkoleń, przeważnie są to szkolenia organizowane wewnętrznie przez firmę, idziesz na to gdzie czujesz chęć i potrzebę poszerzać swoją wiedzę.

Halinka

Po 1 etapie rekrutacji żadnej informacji od nich, choć mieli dać znać w ciągu tygodnia, nawet po wysłaniu emaila do nich z zapytaniem jaki jest wynik rekrutacji dalej brak odpowiedzi, totalna ignorancja, bardzo słabe.

Geek

Czarek

Na złą atmosferę zapracowali pracownicy!! Firma generalnie ma bardzo dobrą opinie jako pracodawca!

Xzx

Widziałem ogloszenie na project manager. Może ktoś podzielić sie doswiadczeniami odnosnie rozmowy i warunków jakie mają?

Klara
@Xzx

Nie polecam, słabe warunki, brak możliwości wykazania się autonomia i inicjatywą. Zła atmosfera

Kubiz
@Klara

@Klara możesz rozwinąć? Co wymagają, co oferują?

Klara
@Kubiz

Nie ważne co wymagają, pójdz na rozmowe i się dowiesz. Ważne jest to, że nic jako PM nie bedziesz mógł sam zrobić, na dodatek kompletne nieporozumienie z praca 8-16, brak zdalnych, osoba która choc w minimalnym stopniu zna realia efektywności pracy programistów zapewnia takie rzeczy.

ania
@Klara

100%

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w Global4Net Sp. z o.o.. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Kuba

Robert

Brak możliwości pracy zdalnej, w firmie IT sztywne godziny to jakies nieporozumienie

Kamil
@Robert

Dokładnie! Zamykanie programistów w sztywnych godzinach zmniejsza ich wydajność conajmniej o 50%.

Adrian Chojnicki
@Robert

Możliwość pracy zdalnej jest, ale tylko dla pracowników, którzy przepracowali już jakiś czas na miejscu i jest to uzasadnione, np. utrudniony dojazd / przeprowadzka. Efektywna praca w zespole wymaga zapoznania się. Sztywne godziny pracy dotyczą tylko project managerów - choć jest możliwe przesunięcie w zależności od projektu/klienta. Zdecydowanie zgadzamy się z tym, ze zamykanie programistów w sztywnych godzinach zmniejsza ich efektywność, dlatego też programiści "OOTB" dostosowują pod siebie +-2h pracy biura. W uzasadnionych przypadkach pozwalamy w zasadzie na pełną elastyczność dopóki nie koliduje to ze spotkaniami z klientem itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Global4Net Sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Global4Net Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Global4Net Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global4Net Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!