Centrum Innowacji ProLearning

Wrocław

Opinie o Centrum Innowacji ProLearning

Zdziś

Czy do Centrum Innowacji ProLearning jest w Waszym mniemaniu sens iść? Pytam, ponieważ byłem nie raz nie dwa telemarketerem i chciałbym wiedzieć jak jest teraz, zwłaszcza, że no brzmi to ciekawie dość

uczestniczka

Obsługa na recepcji daje bardzoooo wiele do życzenia - miałam uczucie jakby ktoś mi robił łaskę, zero uprzejmości. Plus za poczęstunek.

ProLearning
@uczestniczka 22.11.2014 16:58

Szanowna Pani Uczestniczko chętnie przyjmujemy głosy konstruktywnej krytyki, pozwalają nam one na ciągłą poprawę jakości naszych usług. Proszę o kontakt w opisywanej sprawie na sstanczak@prolearnig.pl abyśmy mogli omówić Pani reklamację z wyrazami szacunku Stanisław Stańczak BDM

ProLearninig

Szanowna Pani / Szanowny Panie Anonim chętnie przyjmujemy głosy konstruktywnej krytyki, pozwalają nam one na ciągłą poprawę jakości naszych usług. Bylibyśmy wdzięczni za doprecyzowanie stwierdzenia "nieprofesjonalne podejście do kursanta", aby móc zaradzić takim zdarzeniom w przyszłości. w wyrazami szacunku zespół CI ProLearning

Alicja

Miła atmosfera,wyluzowani ale konkretni prowadzący i pyszne ciastka w przerwie. Bez wahania się , polecam!

Szkoda czasu, niestety bardzo nieprofesjonalne podejście do kursanta.

Zostaw opinię o Centrum Innowacji ProLearning - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Innowacji ProLearning