Mieszczanin (M.INFORMATYKA Sp. z o.o. Sp. k.)

Mysłowice

Opinie o Mieszczanin (M.INFORMATYKA Sp. z o.o. Sp. k.)

.Tom.

Byłem na rekrutacji i uważam że to jakieś nieporozumienie. Zarobki poniżej oczekiwań, szczególnie na stanowisku konsultanta ds wsparcia i wdrożeń. Sama rozmowa zabawna - zadania w excelu na poziomie gimnazjum, rozmowa też jakaś mało składna. W firmie wyczuwalna była atmosfera frustracji - podziękowałem za współpracę.

Jerry
@.Tom. 27.04.2017 21:12

Tom, jaka bardzo się rozminęliście?

Pracownica

Praca bardzo interesująca, fajny zespół i ludzie. Firma ma typowo rodzinną i ciepłą atmosferę. Liczy się człowiek a nie pieniądz, co jest niezwykle ważne. Spora szansa na rozwój i poznanie nowych rzeczy. Nie mogę powiedzieć złego słowa.

n1

@Mouzes mam kilka pytan odnosnie dzialu wdrożeń Jakbyś mogl sie ze mna skontaktowac - nerwu at o2.pl

f

programu na oczy nie widziałem, ale nie dziwię się, że komentujący nie potrafili poradzić sobie z obsługą programu, jeśli są na tyle ograniczeni, że nie odróżniają portalu do opiniowania pracodawcy od portalu do opiniowania produktu...

Marai

podzielam waszą opinie ale to nie miejsce na pisanie komentarzy odnośnie samych aplikacji. Widzę że znowu pojawiło się ogłoszenie na wdrożeniowca pewnie 3 tura Świeżaków też nie dopisała. Ciekaw jestem kogo oni szukają hehe. Powodzenia Pani Szypka :P

Mouzes

Firma fajna, szef również wydaje się być w porządku, ale ludzie w niej pracujący już nie do końca. Głownie mam na mysli dział wdrożeń i jej kierowniczkę. Kobieta stara się zmotywować ludzi nieustanie ich stresując a co do nowych pracowników zwłaszcza, stosuje mobing.Jeśli ktos ma pracę niech z niej nie rezygnuje, jesli ktoś nie ma i się chce sprawdzić na ile jest odpornym człowiekiem na głupotę to proszę bardzo . Dział wdrożeń nie polecam. !!

Zostaw opinię o Mieszczanin (M.INFORMATYKA Sp. z o.o. Sp. k.) - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mieszczanin (M.INFORMATYKA Sp. z o.o. Sp. k.)