Vin-Info Sp. z o.o.

Adres: Modelarska 18, 40-142 Katowice

NIP: 6342735908 REGON: 241461527 KRS: 0000348800

Vin-Info Sp. z o.o.

Opinie o Vin-Info Sp. z o.o.

andrzej

vin info - brak profesjonalizmu ,brak naprawdę istotnych danych (90 zł cena raportu a informacje z dowodu rejestracyjnego) nie miła obsługa ,po miesiącu raport znika ,czego tak samo gorąco życzę tej pseudo firmie -ZNIKAJCIE i nie oszukujcie dalej ludzi naciągając ich na wasze byle jakie "raporty"

vin-info partacze

Bardzo słabo , naciąganie w raportach nie ma nic więcej niż to co można znależć samemu w necie . Bezczelna obsługa , omijajcie z daleka

DNA

Bardzo fajna atmosfera, spoko ekipa i bezstresowa praca, Polecam!

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie VIN-Info Sp. z o.o.!

Zostaw opinię o Vin-Info Sp. z o.o. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vin-Info Sp. z o.o.