Vin-Info Sp. z o.o.

Katowice

Vin-Info Sp. z o.o.

Opinie o Vin-Info Sp. z o.o.

Jacek z Poznania

też mnie naciągnęli. zapłaciłem 14,90 ,bo chciałem poznać histirię auta ,a otrzymałem tylko dane techniczne i że nie było kradzione . o przebiegu i ewentualnych wypadkach ,stłuczkach itp zupełnie nic . Moje sugestie dla Vin-Info Sp. z o.o.: Zabierzcie sie do uczciwej roboty

Adam

Nie polecam. Informacje zawarte w raporcie mozna znalezc na internecie samemu. A to co mnie interesowalo najbardziej przeszłość auta sprowadzonego z Niemiec czarna dziura. Po napisaniu wiadomości o reklamacji uzyskalem.odpowiedz ze dostalem kompletna historie samochodu. Gdzie tak naprawde dostalem rapprt o ostatnich dwoch latach a reszta cisza. Auto 13letnie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kompletne raporty

anonymous

Uwaga na vin info !!!!!! Zamówiłem u nich sprawdzenie nr. vin, zapłaciłem. Okazało się że dostałem opis który niby jest darmowy.Po kontakcie emeilowym odpisali mi że muszę zapłacić to dostanę dalszy opis, jak im odpisałem że już raz zapłaciłem i że opis który już dostałem nie zgadza się z moim autem (inny model, inny rok prod.,inne wyposażenie ) wtedy wszystko zamilkło, brak odpowiedzi!!!!!! CZUJE SIĘ OSZUKANY!!!!!!!!!!!!!!

DNA

Bardzo fajna atmosfera, spoko ekipa i bezstresowa praca, Polecam!

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie VIN-Info Sp. z o.o.!

Zostaw opinię o Vin-Info Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vin-Info Sp. z o.o.