Somar

Katowice

Opinie o Somar

Iwona

@poxdalej pracujesz w Somar? Możesz powiedzieć coś więcej na temat firmy jako pracodawcy?

pox

i wanna, standardowo dostajesz coś koło 2-2,5 tysiąća

ktoś tam

Aplikuj, ludzie się zwalniają więc masz szansę. Powodzenia

Antek

Hahahaha Widac dyrektor sam zaczął wpisy na goworku publikować. Tez bym lepiej o sobie nie napisal. Powiew świeżości - no tak więcej wiatru hula.

Karol

Mnie sie wydaje ze obecny dyrektor techniczny wprowadził dużo świeżego powietrza.....nareszcie są procedury i ten chaos zaczyna być kontrolowany

Benek

Nowy dyrektor, hmmm zagadka o co z nim biega. Chyba jest tylko po to żeby powywalac ludzi. Pojecia o branży nie ma. Ale nie takich przeżyliśmy to tego tez.

MISS

A jak jest dziś? co myślicie o aktualnym dyrektorze technicznym?

Gienek

W firmie jeszcze pracują tylko dlatego że płacą. Nikt nie pracuje tam z zaangażowaniem i chęcią rozwoju. Na chwilę obecną to firma, która z motywowaniem pracowników nie ma nic wspólnego. Wszyscy, którzy odeszli znaleźli pracę i świetnie sobie radzą. Ktoś mądry mi kiedyś powiedział pewną anegdotę o rolniku, który chciał żeby krowy dawały mleko ale mniej żarły. Wpadł na genialny pomysł żeby nauczyć krowy nie jeść i nauczył. Pomysł był świetny krowy po pewnym czasie zdechły. Idealna anegdota dla tej firmy.

bmw

Od początku roku kilku pracownikom z różnych działów wręczono wypowiedzenia oraz nie przedłużono umów (z dnia na dzień, bez uprzedniego wcześniejszego powiadomienia o swoich planach). W tej chwili pracownicy sami odchodzą uprzedzając posunięcia zarządu.

Mr X

W firmie dużo się zmieniło kiedy nastąpił bardzo dynamiczny rozwój. Mała rodzinna firma w której panowała wyjątkowa atmosfera i przyjemnie było chodzić do pracy nagle zaczęła być zasypywana zamówieniami. Super... tylko że niestety Prezes (do którego będę zawsze miał szacunek) nie miał ręki do najwyższego kierownictwa. Znajdziecie w ich szeregach nieudaczników bez pojęcia, choleryków bez kultury oraz karierowiczów bez skrupułów.

Zygmunt
@Mr X 05.04.2013 13:58

Teraz to dopiero mamy dyrektora bez pojęcia, czyściciela.

xyz

js@ - 2012-06-29 00:04:46 Ostatnio w firmie Somar S.A. (już) ma miejsce akcja umów o zachowaniu poufności z karą umowną w wysokości 6-miesięcznego przychodu , czyli pi razy drzwi 8-miesięcznego wynagrodzenia z premiami. Kara za każde naruszenie poufności czyli może być bez szkody. Kadrowa chodzi/dzwoni i mówi, że wszyscy już podpisali i jak nie podpiszesz to możesz pisać wypowiedzenie. [usunięte przez moderatora] ich całkiem. No ale ludziki podpisują. Dwa miesiące pracują i podpisują umowę narażającą ich naTrzeba mieć haka na kadrę w trudnych czasach ;-) Swoją drogą wielki hi-tech tam się pewnie robi heheh. Tak na poważniej to są inne cywilizowane metody, aby zastrzec swoją własność intelektualną, ale firma woli robić ludziom wodę z mózgu. Nie stać ich pewnie na dobrego prawnika.

Były znajomy prezesa

Szkoda słuchać - kiedys, za\"moich czasów\" kiedy znałem prezesa, który był wtedy jescze zależny od większego brata, czyli EMAGu - było tam inaczej. Stawiali na rozwój systemów monitorowania, ale to chyba sie juz skonczyło... Szkoda

js@

Zostaw opinię o Somar - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Somar