OMNIS Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o OMNIS Sp. z o.o.

Agata

Na stronie internetowej OMNIS można znaleźć oferty pracy m.in. na stanowiska Programista ASP.NET oraz Programista Java. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale? Co możecie doradzić osobom, które są zainteresowane dołączeniem do firmy? Na jakie możliwości rozwoju mogą one liczyć? Jakie dodatkowe benefity oferuje pracodawca?

Waldek

No jeśli chodzi o aktualne rzeczy dziejące się w firmie to jest raczej całkiem dobrze, ogólnie poszukują programistów i znających się na produktach windowsowych, dacie sobie pewnie radę jeśli spróbujecie tylko, mi się wszystko wydaje raczej dobrą rzeczą

Pracowałeś lub pracujesz w firmie OMNIS Sp. z o.o.? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o OMNIS Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OMNIS Sp. z o.o.