Opinie o Omni Calculator Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Omni Calculator Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Omni Calculator Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omni Calculator Sp. z o.o. w Kraków

Kandydat Nowy wpis
Klient

Brałam udział w procesie rekrutacji parę miesięcy temu. Rozmowa była rzeczowa, ale bardzo miła. Odniosłam pozytywne wrażenie o osobach, które ją prowadzą. Byłam też w innych procesach rekrutacyjnych i spośród wszystkich, wybrałam inną firmę niż Omni Calculator. Po zakomunikowaniu mojej decyzji menedżerka nagle zbudowała dystans między nami, choć wcześniej była ze mną na „Ty” i tekstach typu „nie mogę się doczekać, aby zacząć z Tobą pracować”, „jestem jak najbardziej na tak” itp. Trochę jest to nieprofesjonalne, że obraża się o to, że kandydat wybrał inną firmę.

Jak obecnie wygląda praca w firmie Omni Calculator Sp. z o.o. w mieście Kraków? Czy jest osoba pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem?

Zostaw merytoryczną opinię o Omni Calculator Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Omni Calculator Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mieczysława Karłowicza 14 lok. 40
    30-047 Kraków
  • NIP: 6772386770 REGON: 360914592 KRS: 0000545705
Omni Calculator Sp. z o.o.