IGE-XAO

Kraków

Opinie o IGE-XAO

HR

Cześć, Zacznij od wysłania CV + List motywacyjny na adres rekrutacja@ige-xao.com.pl.

Kobetsu

Dotychczas była. Nie słyszałem aby ktoś mówił że zdarzyło się inaczej.

Kobetsu

Dotychczas zawsze była w danym miesiącu, nie później. Nie słyszałem aby ktoś mówił że miał z tym problem.

Kobetsu

Dotychczas była. Nie słyszałem aby ktoś mówił aby zdarzyło się inaczej.

MSMSMSMS

Polecam IGE+XAO. Firma oferuje studentom naprawdę elastyczny czas pracy. Atmosfera w pracy bardzo dobra. Nie spotkałem się ze stresująca sytuacją ani w moim osobistym przypadku, ani nie zaobserwowałem podobnych u kolegów i koleżanek. Praca programisty, używa się C++, C#, WPF.

Kobetsu

To działa tak... na początku miesiące deklarujesz ile godzin chcesz pracować w danym miesiącu... jednego dnia więcej drugiego mniej, trzeciego wcale. Ty decydujesz. Normalnie goście balansują pomiędzy zajęciami na uczelni ale są też tacy którzy ciągną ponad 120h. Umowy zlecenie podpisywane są na konkretny miesiąc. Jeżeli po miesiącu Ci nie pasuje albo im nie bardzo leży współpraca to uścisk dłoni i rozchodzimy się. Wszystko w miłej i profesjonalnej atmosferze. Co do projektów, generalnie się skacze z technologii na technologię... C++, C#, WFP, WCF, TSQL, STL, BOOST. Do tego mieszanie wieloma technologiami w jednym projekcie.

Niska płaca, brak premii, brak awansów, chaos w zarządzaniu, średnia atmosfera, generalnie słabo zarządzana, mała i według managera - rodzinna firma ( no ale jak to z rodziną - najlepiej wychodzi się na zdjęciu), nie polecam

Grimm

Unikalna atmosfera, ciekawe projekty, nieodpowiednia dla korpoludków.

Zostaw opinię o IGE-XAO - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IGE-XAO