Mobiltek S.A.

Kraków

Opinie o Mobiltek S.A.

Tedy

Może lepiej wyjaśnić sprawę z firma a nie wypisywać jakieś niesprawdzone informacje na forum. W jakim celu?

Mircia

Jak to możliwe jestem zagranica posiadam włoska kartę z lycamobile,polska kartę mam wyłączona poprostu nie używam dzisiaj weszłam na T-Mobile żeby sprawdzić płatności i co się okazuje że pobrano mi 23zl za jakiegoś SMS zadzwoniłam do obsługi klienta o informację i dowiedziałam się że mobiltek pobrał pieniądze za wysłanie SMS.Dziwna sprawa bo tego dnia właśnie nie korzystałam z internetu ani tel czytając komentarze to bogacą się na ludzkiej krzywdzie i nie uczciwości,jutro będę tam dzwonić,zbesztana z błotem

Dominika

A kto pracował lub pracuje w firmie Mobiltek S.A. i wypowie się na temat warunków pracy i jakie wymagania są na dane stanowisko?

lok

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Oszukany

Złodzieje. Reklamacje, które się składa online nie są rozpatrywane w ogóle a piszą, że to 5 dni roboczych dadzą odpowiedź. Dodzwonić się do firmy nie można. Firma to lipa, ustawiona jak słup do okradania ludzi z kasy.

Kr012

To jest mafia z operatorami sieci komórkowych gdzie mają numer specjalny 60576 na który nabierają użytkowników smartfona na fikcyjnego wirusa, który rzekomo ma zablokować SIM i zniszczyć dane. Pojawia się okno z alertem i pod presją, że za 5 min rozpocznie się destrukcja klient plika na polecenie " napraw i już dostaje płatne SMS po ok 6 zł po 5 tygodniowo żeby zastopować trzeba wysłać płatnego SMSa specjalnego Tym procederem powinna się zająć prokuratura

Oszukany

Ta firma to oszuści, bezprawnie naciągają nieświadomych ludzi i bezczelnie informują, że ludzie sami się rejestrowali na ich oszukańcze portale.

Grzegorz

To oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do tego bardzo bezczelni. Proszę wszystkich o przekazywanie ostrzeżeń

Tomek

W normalnym kraju za takie oszustwa ten j..any mobiltek skończyłby pod ścianą rozstrzelany przez działo lotnicze, niestety w kaczystanie terroryzm mobilny jest dozwolony.

coś

Wydaje mi się, że widocznie nie pokazało się żadne ogłoszenie @lepszy, bo widocznie każdemu odpowiadają warunki płacowe, bo ostatnio pojawiły się chyba jakieś premie i podwyżki do pracowniczych zarobków.

wyciorex

Naciągają, moja dziewczyna kliknęła w banner na smartphonie przez przypadek i zaczęła się instalować jakaś ich flagowa aplikacja, bez zgody. Od razu przerwała ściąganie, ale potem zaczęły przychodzić smsy i straciła 25 zł. Złodzieje. Co to w ogóle ma być phonemundo.com ?? I to wy http://www.mobiltek.pl/ to zrobiliście ? Złodziejstwo przez telefon.

mat

nie ma na co narzekać, projekty raz ciekawsze, raz mniej, jak to w IT. a płacą w terminie.

paweł

W tej branży zawsze się szuka. Jak Ci zależy, pisz na podstawowy adres kontaktowy, kto wie, może akurat trafisz :)

echhh..

Widać jakich pacanów zatrudniają :P przypominam komóra pisze się przez "ó" a nie przez u. Do nauki barany...

go

a jak dla mnie, to najważniejsza jest atmosfera (oczywiście o ile płaca jest na rozsądnym poziomie :))

M.

Są ciatka, jest kawka. Mnie tam przez pewien czas było dobrze, potem życie powiało mnie dalej,

Maciek

Polecam, byłem programistą .NET. Przede wszystkim świetna atmosfera, i elastyczne podejście do pracownika. Zawsze da się dogadać.

do oszi

Twierdzą że ustawa o danych osobowych ich nie dotyczy, bo przetwarzają tylko numer telefonu, który według nich nie jest danymi osobowymi.

padalec

Jest ogromna szansa ja mam niezbite dowody powiązań Mobiltek z firmami słupami Amsterdam, Niemcy, Izrael, Panama itp zbieram je nadal , ale musimy się sprężyć wspólnie za pomocą pozwu zbiorowego wygramy zebrałem już kilku prawników , którzy chętnie poprowadzą..... J-23

paweł

witam czy ktoś sie orientuje czy jest szansa odzyskać pieniądze ściągnięte za te smsy od tej firmy czy to jest legalne atkywowali coś na mojej komórce nawed niewiem kiedy czekam na jakąś odpowiedz pozdrawiam

AND125
@paweł 15.04.2015 22:26

to nie jest naciąganie na sms ale zwykłe okradanie ludzi , dlatego proszę wszystkich o jak największą ilość opinii na temat tej firmy gdzie tylko możliwe piętnować na wszystkich portalach firma swą działalnością zbliżona do Amber Gold.

oszuk

Niestety firma naciąga przez sms-y. Praca dla osób skupionych na pieniądzu (bez sumienia ew.zdesperowanych) albo chętnych sprawdzić mechanizm "wkręcania" i wierzmy w to, że pomocy innym.

jergo

Mobiltek powstał w połowie 2002 roku. Podstawowym obszarem działalności firmy jest agregacja usług SMS, na bazie której Mobiltek wypracował sobie istotny udział w rynku i rozpoznawalność marki. Słyszałem , że to dobra firma dla młodych studentów na odbycie praktyk i poznanie nowego świata pracy w tej firmie

uczciwy

mobiltek to bardzo dobra firma. Pisze anonimowo aby nie być posądzonym o spam. Szef zawsze pomoże, nie tak jak w inych companiach. Oprócz tego nigdy nie oszukali nikogo. Informacje są podawane zawsze dużą czcionką. Zwrot pieniądza gwarantowany. na wejści dostajesz lapatopa i komure.

Buba
@uczciwy 13.11.2014 21:10

Jaka to dobra firma jak naciągają klientów bez ich wiedzy na grubą kase. Nieuczciwe towarzystwo

Miki

Mobiltek jest taka sama firma co Dotpay, czy Cardprotect,czy Dotpay LTD, czy nawet Euroconcept, wiec nie liczcie ze sa uczciwi, bo tak nie jest.To sa ludzie ktorzy nabijaja sobie portfele i pozniej znikaja, nie sa uczciwi

?

jakim cudem wysyłali sms z mojej komurki bez mojej wiedzy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teraz jak ja zapłace za te sms powini sie nimi zajać ............

tomek

macie racje firma mobiltek to (usunięte przez moderatora) wyciągają pieniądze poprzez jakieś esm-sy i dostają jeszcze pieniądze z uni to dopiero parodia

wojtek

Witam (usunięte przez moderatora) spod znaku Mobiltek!

Zostaw opinię o Mobiltek S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobiltek S.A.