Opinie o Mobiltek S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mobiltek S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mobiltek S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobiltek S.A. w Kraków

Artur

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika na stanowisko? Czy ogólnie rzecz biorąc łatwo jest dostać się do Mobiltek? Będę wdzięczny za krótką relację.

Normalny

Uwaga na nich! Pobierają środki pieniężne z konta telefonu i nie dostarczają usług! Nie odpisują na reklamacje w terminie! Mam na to niepodważalne dowody! Internet jest pełen złych opinii o tej firmie!

Helmut

Może mi ktoś podpowie czy potrzebują kogoś do pracy, jak przebiega rekrutacja?

Zespół Mobiltek
@Helmut

Drogi Helmucie, bardzo nam miło, że zainteresowałeś się naszą firmą. Wszystkie oferty pracy znajdziesz na naszym LinkedInie, nazwa: Mobiltek S.A. Poniżej krok po kroku opisuję proces rekrutacji w naszej firmie. Po otrzymaniu CV kandydata, przeglądamy je pod kątem dopasowania do zapotrzebowania. Zapraszamy kandydata na wstępną rozmowę telefoniczną lub przez skype. Jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie, przekazujemy CV do klienta, dla którego ma pracować dany inżynier. Kolejnym etapem jest rozmowa z klientem (zazwyczaj po angielsku). Tu zazwyczaj następuje decyzja lub dodatkowa uzupełniająca rozmowa. Zapraszamy do kontaktu :)

nie wiem skąd, ale maja moj nr tel i wysyłaja mi sms z wróżbami. (usunięte przez administratora)

Zespół Mobiltek

Szanowny Anonimie, Mobiltek jest wyłącznie dostawcą platformy do agregacji usług SMS i nie odpowiadamy za treści w SMSach. Nasz zespół chętnie pomoże w zdobyciu informacji, kto posiada Pana/i numer telefonu i skąd biorą się SMSy z wróżbami. W tym celu prosimy o bezpośredni kontakt, abyśmy mogli zbadać sprawę. GoWork to portal z opiniami o pracodawcach, dlatego też nie możemy z tego poziomu rozważyć Pana/i sprawy. Zachęcamy do skorzystania z formularza reklamacji oraz numeru kontaktowego dostępnego na naszej stronie (usunięte przez administratora) Pozdrawiamy Zespół Mobiltek

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mobiltek S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kuba

Czy tak dobrze się pracuje, że zapomnieliście o tym forum?

Dominika

@łysy, dlaczego tak uważasz? Wnioskuję, że Twoja wypowiedź jest od strony klienta. Pracownicy Mobiltek muszą zarabiać, ponieważ sama definicja pracy zawodowej określa, że ma ona charakter zarobkowy. Nikt by nie chciał pracować w danej firmie i nie otrzymywać za to wynagrodzenia. Bonusy również należą się pracownikom. Jest to forma gratyfikacji oraz motywacji do lepszej i bardziej efektywnej pracy. Będąc klientem sieci komórkowej, należy brać pod uwagę, że płaci się abonament, dzięki któremu firma może utrzymać się na rynku, a pracownicy otrzymywać należne im wynagrodzenie. Oczywiście podpisanie umowy abonamentowej jest zawsze dobrowolne ze strony klienta, a jej warunki możliwe do negocjacji.

Tedy

Może lepiej wyjaśnić sprawę z firma a nie wypisywać jakieś niesprawdzone informacje na forum. W jakim celu?

Dominika

A kto pracował lub pracuje w firmie Mobiltek S.A. i wypowie się na temat warunków pracy i jakie wymagania są na dane stanowisko?

lok

coś

Wydaje mi się, że widocznie nie pokazało się żadne ogłoszenie @lepszy, bo widocznie każdemu odpowiadają warunki płacowe, bo ostatnio pojawiły się chyba jakieś premie i podwyżki do pracowniczych zarobków.

mat

nie ma na co narzekać, projekty raz ciekawsze, raz mniej, jak to w IT. a płacą w terminie.

paweł

W tej branży zawsze się szuka. Jak Ci zależy, pisz na podstawowy adres kontaktowy, kto wie, może akurat trafisz :)

echhh..

Widać jakich pacanów zatrudniają :P przypominam komóra pisze się przez "ó" a nie przez u. Do nauki barany...

go

a jak dla mnie, to najważniejsza jest atmosfera (oczywiście o ile płaca jest na rozsądnym poziomie :))

M.

Są ciatka, jest kawka. Mnie tam przez pewien czas było dobrze, potem życie powiało mnie dalej,

Maciek

Polecam, byłem programistą .NET. Przede wszystkim świetna atmosfera, i elastyczne podejście do pracownika. Zawsze da się dogadać.

jergo

Mobiltek powstał w połowie 2002 roku. Podstawowym obszarem działalności firmy jest agregacja usług SMS, na bazie której Mobiltek wypracował sobie istotny udział w rynku i rozpoznawalność marki. Słyszałem , że to dobra firma dla młodych studentów na odbycie praktyk i poznanie nowego świata pracy w tej firmie

wojtek

Witam (usunięte przez moderatora) spod znaku Mobiltek!

Zostaw merytoryczną opinię o Mobiltek S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Mobiltek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobiltek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobiltek S.A.?

Mobiltek S.A.