Dynatrace Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Dynatrace Sp. z o.o.

Griffin

Mam wrażenie że to wciąż niedoceniana firma. Warunki super. Ludzie też. I gdyby nie to że chcę się rozwijać w innej technologii niż produkt tutaj to bym się nie ruszał.

Panczyk

Istnieje możliwość negocjacji warunków, ale musi być to umotywowane doświadczeniem etc,. Ja ze swoim przełożonym rozmawiam regularnie na cotygodniowych spotkaniach na temat tego co było okej i co jest gorsze. I nie, nie jestem Panią z HRów - przyjdź do biura, chętnie się przedstawię i pokażę Ci firmę.

Dominika

@Panczyk, w takim razie istnieje możliwość negocjowania warunków pracy? Zdanie pracownika jest respektowane? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Posiadałeś doświadczenie? Czy orientujesz się czy obecnie w firmie panuje rekrutacja?

dtk
@Dominika 12.08.2017 09:08

Tak. Rekrutacja trwa - http://gdansk.dynatrace.pl

@Dominika 12.08.2017 09:08

Panczyk

Muszę przyznać, że to pierwsza firma, która traktowała mnie od początku bardzo uczciwie. Na każdym etapie rekrutacji byłem informowany o postępach. Zaoferowali stawkę wyższą, niż o taką o jaką aplikowałem. Dostałem najnowszy komputer i pełen pakiet benefitów, gdzie inne firmy lokalne z tej branży nie dają. Atmosfera w firmie jest super, pracuje się nad projektem, który ma jasno wytyczony kierunek i co ważniejsze ciągle jego udział rośnie, pomimo że jest już liderem. To bardzo motywuje. I wszystkie wydarzenia okołopracowe pozwalają poczuć się dowartościowanym i potrzebnym.

Dynatrace
@Panczyk 16.07.2017 13:38

Witamy Panią z HRów.

Antek

firma bardzo nieprofesjonalna. Miałem rozmowę z pracownikiem HR, która ma mało biznesowe zdjęcie na Linkedin patrycja szczepkowska - nie polecam, zero kompetencji i brak profesjonalizmu. Dno!

JOHN

Ludzie ale o czym mowa, nie po to tyle lat siedze w It aby zarabiac 3 tys to chyba dla poczatkujacych. Kazda osoba z It ktora pracuje powyzej 10 lat bardziej sie szanuje i za 3 tys to mawet nie spojrzy naogloszenie. Za 3 tys. to rodziny nie utrzymacie jesli tak to w slabych warunkach. Natomiast sam produkt wyglada obiecujaco (licencje sa cholernie drogie per server) tym nardziej ze firma jest nastawiona na klienta pptrafi napisac do swojego produktu to czego oczekuje/potrzebuje klient aby utrzymac swoje produkcyjne srodowisko.

kiełbasa

Stawka dzienna 3 tys. zł, to bardzo przyzwoite zarobki na miarę UK, bo chyba nie mówisz, o głodowych 3 tys. zł miesięcznie??? - tyle to fizyczni po zawodówce zarabiają, nie przemęczając się, a nie ludzie z IT.

adrian

Jakie widełki ? Wszędzie piszą, że kasa dobra, ale konkretnie. Czy doświadczony może liczyć na 16 000 brutto?

Iwona

Po rozmowie kwalifikacyjnej nie odzywają się w ogóle w sprawie statusu. Beznadziejnie traktują kandydatów. Tak zachowuje się firma krzak. Na rozmowie gadają o swoim produkcie, który trzeba rozwijać i sprzedawać. Ta firma to żart...

Zostaw opinię o Dynatrace Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dynatrace Sp. z o.o.