Currenda Sp. z o.o.

Sopot

Opinie o Currenda Sp. z o.o.

Cezary

Tak dobrze się pracuje, że nie ma czasu na pisanie? Super

Iza

Aktualnie firma poszukuje pracownika na stanowisko REDAKTOR PROWADZĄCY. W ofercie napisali, że zapewniają stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach, elastyczność co do formy, warunków i wymiaru umowy, rozbudowane świadczenia dodatkowe, firmowe eventy i dopłaty do urlopów. @--- czy pracujesz obecnie w firmie Currenda Sp. z o.o.? CO powiesz o warunkach pracy? Co najbardziej nie podoba Ci się tutaj pracując? Co byś zmienił w firmie?

Iza

Szukają Konsultant ds. wdrożeń i Programista C#.Net. Programista powinien zarabiać dużo , kto obecnie pracuje i podzieli się takimi informacjami? Napiszcie też coś o benefitach. Osobom chcącym się zatrudnić takie informacje się przydadzą.

---
@Iza 28.07.2017 11:54

Myślę że dostałabyś mniej niż oczekujesz

Taki tam...

Zalety: płatności zawsze na czas, niekiedy premie, drobne bonusy (np. owoce, imprezy raz na pół roku), część porządnych ludzi, którzy siedzą tam przez zasiedzenie, przyzwoite narzędzia pracy i otoczenie. Wady: beznadziejna kadra zarządzająca, brak jasnej ścieżki awansu, spychologia, brak doceniania pracownika. Prędzej można się spodziewać lądowania Specnazu na plaży w Sopocie niż dobrego słowa od prezesa. Jeśli ktoś lubi taki survival, może spróbować swoich sił. Moim zdaniem bilans wychodzi na spory minus.

erfw

hej widze ze jest teraz oferta na stanowsiko programsity aplikacji sadowych w Soposcie wymagana jest dobra znajomość języka C#/.NET lub Java dobra znajomość języka SQL (T-SQL, PL/pgSQL)znajomość środowiska projektowania Sybase Powerbuilder będzie dodatkowym atutem

przejrzalem_was

Nie mogę wyjść z podziwu, jak mocno pracuje tutaj nad komentarzami pracownik działu HR :-) Ludzie, to jest żenada, chcecie kogoś przekonać w ten sposób? To chyba debila.

Pracuje się całkiem spoko. Jest wszystko co trzeba. Rozwój, perspektywy i docenienie tego co się robi. Jak ktoś chce to zawsze się odnajdzie... a inna "łąka" wcale nie jest lepsza :). Ja polecam...

---

Firma z którą nie warto wiązać się na dłużej niż to konieczne. Zdobyć doświadczenie o tym jak czegoś nie robić i odejść bez żalu.

Zostaw opinię o Currenda Sp. z o.o. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Currenda Sp. z o.o.