Opinie o Plastipak Polska Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Plastipak Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Plastipak Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastipak Polska Sp. z o.o. w Tychy

Czy ktoś z pracujących moze napisac jak wyglada praca na stanowsku technik produkcji? Czy trzeba miec doświadczenie w utrzymaniu ruchu? Jakie wymagania, obowiązki i w jakim przedziale płaca?

Hmm
@Nowy

To jest zupełnie nowe stanowisko- jeszcze się nie trafił śmiałek ????

@Hmm

Dziwne, bo wiem że szukali na to stanowsko juz dobre parę miesiecy temu. Czyżby warunki jakie oferują i atmosfera panująca w tej firmie jest naprawdę tak przygnębiająca jak te komentarze poniżej, że do tej porynie znaleźli choć jednej osoby na to dość atrakcyjne stanowisko?

Przypadkowy
@Nowy

Myślę, że ciężko znaleźć dobrego specjaliste . A praca w plastipak jest okej. Można sobie dorobić nadgodzinami. Nie ma źle po za wyrzutami sumienia, że dla ziemii nie jesteśmy przyjacielem :)

Były

Nie polecam krótko mówiąc zajob.10 wtryskarek i tylko 3 operatorów to zdecydowanie za mało.Kierownik mówi co innego a liderzy co innego i tak koło się zamyka.Ludzie się zwalniają bo operatorów jest za mało na brygadę ,bo ile można pracować na pełnych obrotach non stop.Brygadę miałem spoko fajni chłopcy ale nie docenieni. ludzi dodali ale cóż z tego jak i tak w 3 zapieprzamy bo zawsze ten jeden musi coś innego robić szkoda że tak jest w tej firmie bo mają fajnych chłopaków ale do czasu ,a kierownik nic z tym nie robi a szkoda ludzie sami odejdą

Świeży

Nie polecam, pracuje od niedawna i jak wiekszość nowych kolegow muszę dalej szukać pracy. A żeby zarobić jako taki pieniądz musze spędzić w pracy po 230 godzin mięcznie. Praca obowiązkowa nawet w świeta.

Dawid
@Świeży

Czy wynagrodzenie jest jedynym powodem dla którego będziesz musiał zmienić pracę? Skoro wyrabiasz zdecydowanie większą ilość godzin niż jest to wymagane, to zapewne pensja jest na poziomie najniższej krajowej, dobrze myślę?

Henryk

Jest jakaś poprawa od ostatnich wpisów?

Olga

Widziałam oferty pracy opublikowane przez firmę Plastipak Polska Sp. z o.o. : https://pracodawcy.pracuj.pl/plastipak-polska-sp-z-o-o,41058 W ogłoszeniach można znaleźć informację o tym, że firma oferuje szkolenia. Jak oceniasz możliwości rozwoju w firmie? Czy faktycznie firma organizuje szkolenia dla pracowników?

On
@Olga

Pracuję w Ppk długo i nigdy na szkoleniu nie byłem.

Łukasz
@Olga

Szkolenia? Chyba bhp na stanowisku pracy :D

Firma Plastipak Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Leszno
Zoja

Czy może ktoś coś powiedzieć o dziale handlowym - jak się tam pracuje?

Papa

Ja tam lubię pracować w plasti

Olga
@Papa

@Papa Super, że lubisz pracować w Plastipak Polska Sp. z o.o.. A możesz mi napisać coś więcej na temat zatrudnienia u tego pracodawcy? Na jaką płacę minimalną można liczyć w tej firmie? Co jeszcze Cię zadowala? Z góry dziękuję.

Kierowca

Rozładunek silosow to jakaś zmora tej firmy. Opieszałość i arogancja obsługi sięga czasami zenitu. Pozdrawiam.

Pracowity

Dziwie się tym co piszą , że tam jest harówka. 10 wtryskarek to śmieszna ilość. Przyszedłem tam z dużego korpoi więc doceniam spokój w firemce , która liczy ledwo 50 osób. Ci co chcą pracować i mają większe doświadczenie znajdą plusy pracy w plastipak. Ja polecam, jak narazie jest ok.

@Pracowity

Ci co chcą pracować? Typowy system harówki, im więcej potrafisz tym więcej musisz ogarniać kosztem swojego czasu, w sunie to za bezcen, bo stawki tak same jak Ci co nic nie potrafią :) . Chyba kolego pracujesz tam zbyt krótko, albo tak Ci już oczy zamydlili.

Wolf

Dokładnie kolega pracowity chyba za krótko pracuje lub smaruje komuś pod biurkiem. 10 wtryskarek to mało ? Oczywiście, ale jeśli za ich obsługę jest odpowiedzialna jedna osoba na zmianie, która jest zdana tylko na siebie i wtryskarki się psują (a psują się :)) wtedy nie ma nawet czasu pierdnąć :) Dla kierownictwa tego zakładu nie liczy się dobry pracownik, tylko traktowanie wszystkich pracowników od sztuki. Nie ma co się dziwić kierownik dostał prace od swojego kolegi po znajomości więc i jego kompetencje stoją na niskim poziomie. Najbardziej widać to w doborze ludzi - ignorancja jeśli zwalnia się ktoś co potrafił cokolwiek, a trzymanie w firmie na siłę osób, które nic nie potrafią lub lanserów którym nie chce się pracować .

Wielu dobrych pracowników odeszło przez dyrektora i kierownika produkcji którzy zachowują się tak jakby posiadali żółte papiery.

Tyranozaur

Dobra atmosfera . Młody zespół . Można zarobić .

Operator

Typowa harówka za marne pieniądze, niepolecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Plastipak Polska Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Plastipak Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastipak Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Plastipak Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Turyńska 80
    43-100 Tychy

Plastipak Polska Sp. z o.o.