Opinie o Plastipak Polska Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Plastipak Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Plastipak Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastipak Polska Sp. z o.o. w Tychy

Ile jest zmian w Plastipak Polska Sp. z o.o.?

@Kasia

Ile wolnego?

Plastipak Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Magazynier. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

@Łukasz

@Łukasz Ilośc pracy za dużo jak to wszystko trzeba ogarnąć w 3 operatorów to zdecydowanie za mało i na produkcji też tak jest Tak jestem byłym pracownikiem masz rację praca jest nie adekwatna do zarobków i do obowiązków jakie trzeba zrobić dlatego ciągle brakuje ludzi jak o na produkcji o na magazynie bo nikt nie docenia u Was ludzi którzy naprawdę pracują

Cześć, magazynier ma wpisany w ofercie udział w inwentaryzacjach. Jak są teraz prowadzone? i przede wszystkim zastanawia mnie czy są zawsze obowiązkowe. Na każdej trzeba być czy może to dla chętnych?

Ile jest zmian w Plastipak Polska Sp. z o.o.?

Zależy na jakim dziale, jaki dział cie interesuje?

Od 6 do 18 i od 18 do 6 .praca po 12 godzin

Kandydat Nowy wpis
@Kasia

Ile wolnego?

Tu nieważne czy operator czy magazynier to każdy ma minimalna tak jak ktoś teraz niedawno napisał? mnie magazyn interesował, widzę ze oferta jest dostępna. Liczyłbym jednak na spokojna robotę w dobrej atmosferze, niby piszą w ofercie o integracjach. Na magazynie miedzy sobą ludzie jakie maja relacje?

DeJaVu Nowy wpis

Merytorycznie pisząc nic się nie zmienia w firmie dalej płaca minimalna, wymagania kosmiczne, kierownik produkcji przyziemny, praca nie fajna + urwanie głowy. No i bezczelne (usunięte przez administratora), bo poszedł zapalić bo to bo tamto. Kiedyś pamiętam granulatu brakuje 3 maszyny były z tego ja urwanie(usunięte przez administratora)bo pozmieniać kosze (usunięte przez administratora)Kpina z człowieka. Wspominam tylko dobrze Piotrka który dał mi dużo cennych wskazówek :) (usunięte przez administratora) Jak już raz była na upadłości... Sami niech sobie pracują po 12 h za te grosze.

Firma Plastipak Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Tak ogółem to ciężka ta praca dla pań czy w porządku? Widziałam, że w przeszłości zachęcali kobiety do rekrutacji, było takie ogłoszenie na "pracownice produkcji" 2 miesiące temu, ale niezbyt szczegółowe. Co tam się dokładnie robi? Może rozważę, choć mam parę firm na oku jeszcze.

Były

Plastipak poszukuje kandydatów na magazyniera a jego obowiązki to Nie chcesz wiedzieć. To nie jest tylko praca z wózkiem jak się komuś wydaje. Rozładunek i załadunek tirów z ramp jak o z dworu poza tym piętrowanie koszy w poszczególnych alejkach wydawanie papierów do wysyłki .Jak by było mało to jeszcze dochodzi rozkładanie koszy a przede wszystkim są one mokre i nie ma czym nawet wysuszyć aby byle suche a takie kosze potrzebuje produkcja .Koszy na zmianę za 12 godz trzeba rozlozyć i wysuszyć około 300 .Do tego dochodzą oktabiny jeśli idzie taka produkcja .Na zmianie jest operatorów dużo za mało a roboty od groma więc zajob . Produkcja jeśli idzie na pełnych obrotach to nie wiesz gdzie ręce włozyć Chłopcy na produkcji też mają zajob i nich ani nas nie doceniają wszyscy tylko wymagają jak najwięcej . Tyle z mojej strony

Łukasz
@Były

Ilość i pracy i wysiłek potrzebny do jej należytego wykonania to główny powód, że piszesz o sobie były? Jak za to wszystko płacili? Bo, jak rozumiem jesteś już byłym pracownikiem?

@Łukasz

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Plastipak Polska Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Pracownik Produkcji?

Po 12 h nadal się robi na produkcji? Tak jak pisali w ogłoszeniu z listopada bodajże. Ciekawe czy oni płacą za te "dodatkowe" godziny ogółem czy po prostu oddają tam w jakimś terminie? Bo wiem z doświadczenia, że róznie to firmy rozwiązuja.

Elvis

Witam czy pracownik z uprawnieniami na wózek widłowy i książeczką sanepidowska wyjdzie 6 tys na miesiąc no ewentualnie 5?

Uzdrowiciel

Dlaczego skasowaliście mój posty? Ludzie pytają, więc odpowiadam. PISAŁEM ŻE STAWKA JEST GŁODOWA (CZYLI (usunięte przez administratora)) - I TO JEST PRAWDA

@Uzdrowiciel

No i się nie dowiemy... Ale widzisz, usuwają, bo piszesz coś niezgodnego z regulaminem, tak to już działa

Ktoś tu spytał o stawkę dla człowieka z papierami na wózek i książeczką sanepidowską. To operator musi mieć taką książeczkę tutaj do pracy wyrobioną czy ktoś po prostu pochwalił się tym co ma do zaoferowania jako pracownik?

@Marta

Ja pytałem ponieważ na pracuj.pl jest zaznaczone książeczka mile widziana.

@Dejv

Aaa rozumiem, no to powinni chyba coś więcej płacić za to co nie? Bo to zawsze jakiś atut, a wyrabianie tego jest pracochłonne, że tak to ujmę... ;)

Dejv

Na jaką stawkę może liczyć nowy pracownik z papierami na wózek oraz książeczką sanepid?

@Dejv

A liczysz na jakąś konkretną sumę czy tak się tylko rozglądasz dopiero po firmach, żeby później podjąć decyzję?

@Marta

Rozglądam się, a może akurat sobie coś polepsze. Słyszałem, że można tam fajnie zarobić.

@Dejv

Chyba kolega niżej rozjaśnił co i jak... Rozumiem, że tutaj to już się nie będziesz rozglądał przy takich stawkach?

Aleks

Czy ktoś posiada e-mail, aby można było skontaktować się z działem sprzedaży w Polsce ?

Pomocny
@Aleks

Numer telefonu : 887333900

Jak wygląda u Was praca w UR, warto aplikować?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Plastipak Polska Sp. z o.o.?

Pracownik obecny

Godziny pracy są różne, wszystko zależy od stanowiska/działu na jakim pracujesz. Jakie stanowisko cię interesuje?

Ryszard

Tak dobrze wam w firmie to nic dziwnego, że spokój zapanował na forum.

xxx

Na jakie zarobki można liczyć jako kontroler jakości ? Ktoś mógłby podzielić się wrażeniami ? :)

Nickczemnik

Jest OK nie narzekam a tym co się nie chce pracować to się nigdy nie dogodzi

@Świeży a powiedz jaka umowę miałeś przez te 2 miesiące? Wynagrodzenie ok?

Odpowiedź
@Marek

Kolego umowę zawsze na początek dostajesz na czas probny 3 miesiace, poźniej najczęściej na rok. Jeśli sie sprawdzisz to moze dają ci na czas nieokreslony. Wynagrodzenie okolo 17-19brutto na początek.Czy to duzo to sam sobie odpowiedz. Pinamiętaj że na produkcji czterobrygadówa.

Julia
@Odpowiedź

A czy oprócz pensji przewidziane są jeszcze jakieś dodatki? I jak wygląda ustalanie miesięcznego grafiku? Czy każdy podaje swoją dyspozycyjność czy grafik jest już ustalany z góry?

Bolek

Polecam, spoko firma

Zostaw merytoryczną opinię o Plastipak Polska Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Plastipak Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastipak Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Plastipak Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Turyńska 80
    43-100 Tychy

Plastipak Polska Sp. z o.o.