CeDo Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie

Opinie o CeDo Sp. z o.o.

Hanna

@Jędrek widocznie ten wpis łamał regulamin forum gowork.pl. Odsyłam Cie do zapoznania się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin @jan jesteś właśnie przykładem łamania regulaminu, bo mimo swoich negatywnych doświadczeń nie możesz nikogo obrażać a forum. Powiedz jak według Ciebie objawiał się mobbing w CeDo? To poważne oskarżenie. Zatem jesteś pewnie, że właśnie takie doświadczenie odczułeś?

Janek
@Hanna 04.12.2017 11:20

Jak łamał napisana zostala prawda co tu sie wyprawia a widocznie prawda was boli tych ca na gorze siedza!!! Bo jakby tak nie bylo to ktos by sie tym zajął

Hanna

@robert, jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl @robert wspominasz również o tym, że w firmie panuje mobbing. Według Kodeksu Pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy naprawdę spotkałeś się z takimi sytuacjami?

jan
@Hanna 19.04.2017 14:30

tego tumana i psychopate rybarczyka za traktowanie pracownikow zgloszenie doprokuratora za mobing

Jedrek
@Hanna 19.04.2017 14:30

A pani to co jakas święta jest co wy oczy macie przymknięte czy co bo juz nie rozumie.. Chcialbym się zamienić z wami co w biurze sobie siedza i kawke pija.. Zapraszam na produkcję daje wam 5 minut pracy i zrobicie to samo co inni co wyszli i nie wrocili tylko buty na szafce zostawili....!!!!

Spuner

Jm
@Spuner 06.12.2017 20:27

No to ładnie

Maślana
@Spuner 06.12.2017 20:27
BRYGADZIŚCI NADUŻYWAJĄ NADGODZIN BEZ DOPUSZCZENIA INNYCH ???

Dokladnie tak.. Sobie nadgodziny wciśnie w grafiku a innym powie ze nie można robić. . Bo on ma wydatki a kto kuźwa nie ma !!!!!!

Nie jestem robotem

Nadgodziny świąteczne masakra na magazynie

Nick

Swój swego zawsze będzie chronił a ty jako szary pracownik zapier***aj na nich a na koniec przyjdzie i tak ci powie że źle robisz ....

Jędrek

A dlaczego usunieto wpis Andrzeja O.

Gosia

Ide na rozmowe do cedo 2 czy moze ktos wie jakie tam warunki panuja słyszałam że nie jest źle

Re
@Gosia 21.10.2016 11:08

nie jest tak strasznie na 2 ce ;)

Słoiczek
@Gosia 21.10.2016 11:08

Hej śmiało ić bo nie będziesz wiedziała jak jest może akurat będziesz zadowolona pozdrawiam .

Bony świąteczne pieniądze

Pieniądze na święta powinni brać wszyscy takie same a nie jakieś podziały od do

Nie jestem robotem

Siemka niech w ce do podniosom dodatek stażowy . Niech docenią pracowników po latach pracy . Liczymy na podwyżki po nowym roku. Pozdrawiam wszystkich

Ktoś

Pozdrowienia dla kurczaka????

Janek
@Ktoś 28.07.2017 07:31
Pozdrowienia dla kurczaka????

Kurczak rządzi na cedo 2 zawsze ma wyrabane na robote i takego trzymaja..nawet skacze do swojego przełożonego i on nic z tym nie robi.. Kurczak the best

Hanna

@skolsik teraz jest oferta pracy na magazyniera (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/katy-wroclawskie;l?oferta_opinie=pracuj.pl5501574) , czyli nie polecałbyś tej posady w CeDo? Pracodawca oferuje umowę o pracę, miesięczną premię za wyniki, pracę w przyjaźnie nastawionym zespole specjalistów, pakiet socjalny. Czyli to wszystko nie jest prawdą? Ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć na ten temat?

skolsik
@Hanna 31.08.2017 09:49

nie polecam bo to jest praca w raczej nieprzyjaznie nastawionym zespole zwolenników tanich trunków o czym wymownie świadczy ogromna rotacja pracowników

Czesio
@Hanna 31.08.2017 09:49

Co to jest wogole a pani byla by z tego zadowolona jakby sobie robiła na 6 maszynach . ogarnela bys to wszystko jak co chwile linie się zrywaja i biegasz jak glupi.. Zero pomocy sam tyrasz jak glupi za takie pieniadze

pysio

dyrektor na ostatnim zebraniu poinformował pracowników o bonach świątecznych zacytuje dostaniecie zapomogę na święta ... to jakiś żart co to miało znaczyć jak my jesteśmy traktowani ludzie zapomoga to jakiś żart

prs
@pysio 07.11.2017 21:29

Wstyd, ale za to wigilię nam zrobi dla całego zakładu hahaha

PRACOWNIK

Polacy Kochajmy sie

PRACOWNIK

POPIERAM AWYSLUGA .LAT KTOS DOSTAL BO ZASLURZYL KTOS DOSTAL DWA RAZY SIE PRZYJMOWA TERZ DOSTAL NIE OSIAGNAL 15 LAT PRACY KTOS NIE DOSTAL O DLURZSZYM STARZY JA NIEMAM SZKOLY

Ron

Zastanawiam się kiedy Zarząd CeDo i podobnych firm uświadomi sobie, że czasy gdy Polacy pracowali za 400 funtów kończy się, a premia w wysokości 30 funtów to równowartość kieszonkowego dla dziesięciolatka. Jeśli nie uświadomią sobie tego szybko to o długoterminowym utrzymaniu poziomu produkcji mogą zapomnieć . Na Ukraińcach nie pojadą za długo, to w większości przypadków tymczasowi pracownicy . Pewnie można jeszcze próbować rekrutować Białorusinów, Kazachów i Gruzinów :) i przetrwać jakoś kolejny rok, ale prawda jest taka, że dobry pracownik musi kosztować, jeśli ktoś tego nie chce zrozumieć to powinien zwinąć swój biznes do Indii . Na szczęście jakiś czas temu podjąłem decyzję o odejściu, i dzisiaj nie żałuję.

Dajcie spokój, ostatnio na rozmowie to nawet Ukraińcy wyśmiali naszą kadrę i stwierdzili że za taką stawkę nie będą pracować... Coraz więcej Polaków się zwalnia ale cóż, wcale im się nie dziwię - Ukrainiec zarabia więcej niż Stary pracownik (Polak). Pozdrawiam

Marian

Dajcie ludziom podwyżki.chocby za to że jeszcze chcą tam pracować i wypruwają sobie flaki aby jakoś pociągnąć ten ,,wózek,, . Oby nie zrobił się z tego ,,wózek inwalidzki,,

Hanna

@Marcin a możesz powiedzieć coś więcej o tej rozmowie kwalifikacyjnej w CeDo? Dlaczego jesteś zawiedziony rozmową? Co się tam wydarzyło? Czy możesz opisać jej cały przebieg? Myślę, że to temat, który zainteresuje osoby wchodzące na wątek.

Marcin

Miałem okazję być na rozmowie rekrutacyjnej - stanowisko nie produkcyjne - w firmie i była to jedna z z najbardziej nieprofesjonalnych rozmów, jakie miałem okazję przeżyć. Całkowita strata mojego czasu i brak szacunku do kandydata. Na podstawie tej rozmowy mogę śmiało stwierdzić, że większość opinii pracowników, wypowiadających się tutaj, musi być prawdziwa!

Hanna

Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm w sposób merytoryczny, a nie do wyzywania siebie nawzajem. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

skolsik

pracowalem 2 lata na magazynie jak sobie przypomne tych liderów-czyli zyciowych smieci dumnych z siebie jak żuk gnojarz co dobre gówno dorwał,kierownika z przechlanymi oczami co mysli ze jest panem swiata,codziennego dopierdalania sie o byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo pan lider [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] flache i odwraca od siebie uwage i lepiej zebym tych smieci na drodze nigdy nie spotkal pozdro dla kumatych!

Mag
@Kumaty 05.09.2017 19:35
Jak bym cię nie znał parowko to bym się przestraszył:-) napisałem ci wyżej kretynie że przyjadę pod cedo tylko tak żebyś zbroi...

No to jutro. Po 6ej pyskata mordo. Sam się nie osraj buhaha. Stój z dinksem koło dystrybutora. Lubisz to żulisiu. pozdro cwaniacka mordo????

@Mag 06.09.2017 16:36

Kolego po co znaki zapytania w zdaniu oznajmiajacym???. Totalny debil...

Pysio

Przez kierownictwo w tej firmie sa faworyzowani ukraincy a pracownicy ktorzy pracuja po kilkanascie lat traktowani jak smiecie ukraincom wolno wszystko chowaja sie po katach za maszynami i spia w odpadzie na aremie a nam.kaza zasowac za siebie i za nich uwaga nie przychodzie tu pracowac to taka rada n przyszlosc

Szczerzr

Można przychodzic do pracy bo i tak biora ludzi z kajakow (szkola specjalna w srodzie) wiec nikogo na rekrutacji nie odrzucaja aby sztuka byla i moze uda sie wyrobic plan a starzy pracownicy beda jeb..ac natkich nie..dorozwojow

Kumaty
@Szczerzr 26.07.2017 07:02

Po Harvardzie też gdzieś muszą popracować:-)

Szczerze
@Kumaty 27.07.2017 14:03
Po Harvardzie też gdzieś muszą popracować:-)

I tacy maja lzej nic nie robia statysci stoja i udaja ze pracuja

kumaty

Ptaszki cwierkaja ze nowy dyro ukrocil tzw żuling :-) na magazynie i stare żulionerzy popadaja w skrajna depresje.... bo jak życ cale 8 h bez jebniecia flaszki w regalach. Trzeba sie zapuszczac az pod wiate zeby spokojnie gulnac...

ludzie dajcie spokój. Potraficie pier.... tylko na innych, a swojego zachowania nie widzicie. W oczy zawsze mili,az w dupe wchodzą,a za plecami obluda wyzwiska i obgadywanie. Wstyd z niektórymi pracować.

Czy Szot- kierownik produkcji jeszcze pracuje?

Ktos
@Były pracownik 03.05.2017 15:51
Czy Szot- kierownik produkcji jeszcze pracuje?

Tak pracuje

cygański książe

kto chce kupic palety? 10 zl za nowke euro!

stop obludzie

Panie nie jesteś na bieżąco.Są tacy co z przyczepka na nocki przyjezdzaja

@Hanna 20.04.2017 11:03
@robert w takim razie polecam zgłosić zaistniałą sytuację do swojego przełożonego/kierownika/dyrektora....

i tak zrobimy

Tania
@Hanna 20.04.2017 11:03

Ja ja naturlich

Maniek Strzelba

Totalna katastrofa.zlodzieje nic wiecej.za 15 lat pracy nawet premi na wielkanoc nie mam.dostalem medal i smieszne grosze.i wolny jeden dzien raz w roku ciezko.zeby mecz ogladnac z rodzina.

Hanna

@robert terror psychiczny? Jakie sytuacje masz tu na myśli?

cygański książę
@Tomek 20.04.2017 18:00
Nic dodac nic ująć .Tez tam robiłem na szczęście nie za długo . Ciągły falsz i kopanie dolkow pod mlodymi pracownikami. Szkoda...

dopoki mamy pod dostatkiem palet bedziemy tu siedzieć az wyrzuca nas na smietnik historii

Odpowiedzialny za wszystko
@Tomek 20.04.2017 18:00

Pod mlodymi dolkow nie trzeba kopac brak pojecia + praca na zlomowisku jakim jest nasz park maszynowy wystarczy jeszcze wmawiaja sobie ze wszyscy dookola sie z nich smieja i potem gadaja ze mobing

Hanna

@robert, a co powiesz na temat warunków pracy na magazynie?

@Hanna 12.04.2017 09:11
@robert, a co powiesz na temat warunków pracy na magazynie?

w zimie za zimno w lecie za goraco i oddycha sie chemią poza tym niezly terror psychiczny

robert

nie polecam magazynu pracuja tam prawie same żule bez honoru i zasad a pracownicy przychodza i uciekają

Kalina

jak się nazywa obecny dyrektor cedo?

wujek Manfred
@Kalina 03.04.2017 16:08
jak się nazywa obecny dyrektor cedo?

Na produkcji unosi sie smród kalu a jesli chodzi o magazyn to czuć stale aromat taniego wina czy tez innych tanich napoji wyskokowych. Dla każdego cos dobrego. Nazwiska dyrektora nie znam bo po co!!!???

Hanna

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w CeDo Sp. z o.o., a nie na temat poszczególnych osób.

Rr

Ludzie nie macie innych problemów w swoim życiu

Piotr

Nie wchodziłem na forum bardzo dawno. Ale napiszę panu Bartodziejskiemu.To co napisał na mój temat jest karalne, i idę z tym na Policję,Powodzenia i lody częściej róbcie.Pa.

marianna

Pan Piotr niestety ma rację co do niektórych rzeczy Ale sam na własne zyczenie ma co ma . Tak to jest w zakładach ze kierownicy mają swoich tak jak napisał przydupasow mogą wszystko urlopik załatwić z dnia na dzień a jak idziesz jako zwykły pracownik to załatw sobie zastępstwo albo nie ma urlopu. No nic sie z tym nie da zrobic. Nawet potrafią alkochol pic w pracy o nic z tym kier.. Nie robia. Bo nie ma ludzis do pracy tylko Ukraińców przyjmują co nie znają polskiego . Jeszcze mają większe stawki niż starsi pracownicy w sumie cedo spada na psy zero podwyżek jeszcze teraz nadchodzi lato to nie dość że będzie góraco to zero pożadych pieniędzy pozdrawiam to niepowtarzalną 4 c jak widać haha. Tam to jest najwięcej przydupasow Pana Jareczka

d.z

Który to byl ten cwelik Jasiński bo nie kojarzę????

Boss
@d.z 27.03.2017 17:30
Który to byl ten cwelik Jasiński bo nie kojarzę????

Na fb sprawdź

d.z.
@Boss 27.03.2017 18:08
Na fb sprawdź

Trafiony zatopiony

Hanna

Wiecie, że w 2011 roku CeDo otworzyło nową fabrykę w Wietnamie?Jest to już czwarta fabryka firmy na świecie.

4c

jasinski no prosze.byly trener i łajdak..żal ci d..e sciska o truskawkowe 60.a sam nie brales.ha ha.sprzedawales i miales za co pic.pozdro z 4c.

@4c 25.03.2017 20:14

haha dokładnie sam brał, a teraz wypisuje. No ale tak Piotr się zakochał i nawrócił Hehehe

Nowy

Potrzebuje nr do Piotrka Smutka z cedo 2

Hanna

@Skiba dzięki za Twoje wyjaśnienie. Ciekawe czy obecnie zaszły jakieś zmiany.

@Skiba 24.03.2017 14:56
Tak .zaszły.na lepsze.polecam wszystkim tą firmę szczególnie Brygadę z 4c.Kierownik zmiany to p....ł.Jak nie robisz l....a.To n...

Co ty chcesz od zmiany 4C ? Ludzie są Wporzadku zrani, atmosfera nawet ok. Zwolnili cię za twoją własną głupotę,a teraz wygadujesz bzdury Piotrze. Podpisujesz się skiba ale wszyscy doskonale wiedzą że to pisze Piotrek J. Pozdrawiam

Wera
@Pracownik 24.03.2017 23:46

Tak tak panie Piotrze Jasiński wpisujesz się jako Skiba nie ładnie tak robić czeba sie do psychiatry udać ponownie bo znowu na łeb coś siada a to że nie pracujesz to z własnej winy było nie pić to by nie było dyscyplinarki a teraz głupoty wypisujesz a za pomówienia można w sądzie wylądować i ciekawe czy w Nowym zakładzie wiedzą co za czubka przyjmują i kąfidenta z jakim życiorysem pozdrawiam. A praca jest ok i za 4c też

Skiba
@Hanna 09.03.2017 09:51
@Skiba to za Tobą bardzo długi staż pracy! A dlaczego zrezygnowałeś? W wyniku tych zmian, o których piszesz?...

Nieodpowiednia atmosfera na produkcji.Cięzko to opowiedzieć w dwóchzdaniach.Brak szacunku dla pracownika.

Skiba

Nie polecam,chociaż przepracowałem 17 lat.Póki był Wujek było oki.teraz jest połowa Ukrainy i polecam spadać stamtąd.

Hanna

CeDo Sp. z o.o. aktualnie poszukuje kilku osób! Opublikowane oferty pracy firmy dotyczą stanowisk takich jak Pomocnik Operatora – Linia Produkcyjna, Pakowacz – Linia Produkcyjna, Kierownik ds. Kluczowych Klientów k/m. Co sądzicie? ;)

specjalistka ds. kadr i płac

firma nieprzyjazna, ludzie beznadziejni, płaca bliska minimalnej, zero szansy na rozwój zawodowy, trzeba cały czas stwarzać pozory i jako psycholog mówię ludziom to, co chcą usłyszeć a nie to co jest prawdą i dzięki temu jakoś wytrzymuję w pracy. Przyjmowani są coraz gorsi i upośledzeni pracownicy. NIE POLECAM!

szczerze

Teraz przyjmują jak leci operatorów co do niczego sie nie nadają pakowaczki z upośledzeniem którym obsługa miotły sprawia problemy. Potrafią spiep... każdą paletyzacje źle pakować i przy najlzejszym zleceniu na najprostszej lini zadać pomocy. Kase biorą jak stare pakowaczki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robią a stare pakowaczki muszą im pomagać i ich buble przebierać

Operator O.
@szczerze 02.10.2016 12:33

zgadzam się w pełni. jak ja się przyjęłam trzeba było się starać, prosić i czekać na podwyżkę, a teraz ludzie przychodzą i na start dostają to, co starzy pracownicy po kilku latach,a do tego większość swoją pracą nawet na najniższą krajową nie zasługują. A tak po za tym to nie narzekam, bo mam pracę i nawet ok płacę.

Krzysiu

Co się stało, że potrzebują kierownika? Stary odszedł?

Roland

Nie polecam , warunki pracy cięzkie , płaca bliska minimalnej .

Operator O.

Co mam na myśli twierdząc kasa nie jest zła? Otóż w porównaniu z innymi fabrykami zarobki są ok, choć mogłoby być lepiej. A jeśli ktoś ma zobowiązania,kredyt i dziecko to będzie pracował nawet w CeDo. Ludzie piszą,że warunki ciężkie i ogólnie narzekają na pracę operatora. Wstydźcie się chłopcy, bo kobieta operator narzeka dużo mniej niż wy :)

Zostaw opinię o CeDo Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CeDo Sp. z o.o.