Opinie o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CeDo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CeDo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

ostatnio była tu mowa o Janku Czarniecki.. z Cedo dwa , i nagle cisza .... a tu okazuje się , że ów Janek dostał kopa i już nie jest tak zwanym koordynatorem (cuś w rodzaju brygadzisty) Nareszcie :P) ciekawe co z nim teraz będzie jak trafi na zmianę jako zwykły magazynier , bardzo ciekawe....chodzą słuchy , że Leszek przeniesie , na C1 bo na C2 to ma przeje....ne . i dobrze nadszedł czas , że i ,,brygadziści"" muszą się nad sobą zastanowić , nie są nietykalni . A co Wy o tym sądzicie ?

Dorota

A ja myślę, że to forum jest przeznaczone do wyrażenia opinii o pracodawcy, czyli o Cedo. To nie jest miejsce , gdzie piszemy czyjeś nazwisko i wyrażamy opinie o osobie, to nie jest w porządku. Jeśli masz coś do danej osoby to miej odwagę powiedzieć jej to wprost, bezpośrednio. Np. Ja Grzegorz bardzo Cię nie lubię, Ale zrób to poza forum , bo jest o ono miejscem wyrażania opini o firmie, nie o osobach.

@Dorota

Oczywiście masz pełne prawo tak myśleć , weź tylko pod uwagę , że ta Twoja szczerość bardzo szlachetna , do niedawna wyszła by bokiem pracownikom którzy Jankowi podlegali . Czytałaś wpisy jak traktował innych ? pomyśl o tym , w pracy zawsze jest Ci dobrze ? nie ? idziesz do szefa i osobiście to wszystko zgłaszasz ? jeśli tak to podziwiam Cię , ale znam realia . wyrażamy opinie o Cedo ? a Cedo to my

Dorota

Tak, jak pisałam wcześniej. To forum ma służyć wyrażaniu opini o firmie czyli o Cedo. Jeśli ktoś tego nie rozumie to raczej niech pisze komentarze na FB

@Dorota

Powodzenia na FB , będę pisał gdzie mi odpowiada , widocznie jestem nierozumny

Rotek

Myślę, że Grześ przesadza, skoro jest tu tak strasznie to co tu robi. Praca czeka na Ciebie, wyciągnij dłoń i poczuj się szczęśliwy ;)

@Rotek

A możesz bez szydery napisać jak się tu serio pracuje? Jest dobrze? Jak z wypłatą?

Ewelina

Gamoniu, bo taki był plan. Janek jest na 2 i dobrze się ma????

Robo

Ogólnie na Cedo 2 jest tak, że magazynierzy z pierwszej zmiany od 13:30 okupują palarnię narzekając jaki ciężki dzień za nimi. O 13:50 zawijają się do szatni w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku. Nikt ich nie kontroluje,czasu pracy. Jak tak źle na magazynie, zapraszamy na produkcję. Poczujecie pot na jajkach :)

Rzeczywistość

Mało nas, mało nas do pieczenia chleba, Tylko nam, tylko nam, ciebie tu potrzeba

Uciekinier
@Rzeczywistość

Kto madry. Uciekl

@Uciekinier

To dużo osób w ostatnim czasie odeszło?

Alig..

Czy ten Czarnecki magazynier ma jakieś pozwolenie na źle mówienie na magazynierów bo cały czas na nich nagaduje.. ten taki ten taki on tu najwięcej robi . Ich przelozony chyba tak robić nie powinien..

Magazyn
@Alig..

Tak bo to (usunięte przez administratora) ujazdowska.

@Magazyn

Ale kto to jest? To wasz szef czy jak?

Magazyn
@Alig..

Bo to korporacja ujazdowska jest

GANT

Moim zdaniem, dobra firma. To nie, żaden prywaciarz omijający przepisy. Dostajesz umowę o pracę i wszystko co się z tym wiąże. Wypłata zawsze na czas, a nawet wcześniej. Kierownicy na wysokim poziomie, mają ludzkie podejście i można się dogadać. Jak ktoś narzeka to niech idzie do LG lub Amazon, wtedy zobaczy różnicę. Pracuję od 8 miesięcy i uważam, że to dobra praca .

ANDRIU
@GANT

Wreszcie, ktoś prawdę napisał. Pozytywna opinia. Ja też tak myślę. Cedo.... złego słowa nie napiszę, moim zdaniem wszystko ok. Zgodnie z umową, mam swoje obowiązki i jak się wywiązuję to płacą zgodnie z umową.

Bard
@GANT

Wreszcie jakaś sensowna opinia. W mojej ocenie normalny zakład pracy. W mojej ocenie, plusy: wszystko zgodnie z przepisami, dbałość o bhp, wypłata na czas, przełożony ok., minusy : system czterobrygadowy, latem sauna, wynagrodzenie za niskie jak na system czterobrygadowy.

Mania
@ANDRIU

Są braki w pracowniach,i jeden musi robić za trzech,z kierownikami nic nie załatwisz,bo mają Cię głęboko w (usunięte przez administratora) ,brak szacunku dla człowieka,tragiczny zakład

@Mania

A macie lepiej płacone jak macie więcej obowiązków?

Operators

Moja opinia jest pozytywna. Pracuję jako operator na zakładzie drugim. Ludzie na zmianie w porządku, wiele osób mi pomaga wiedząc, że jestem nowy. Praca jak dla mężczyzny nie jest cięzka, nie ma dźwigania czy jakiegoś wielkiego tempa. Trzeba mieć trochę pojęcia o mechanice i spokojnie można sobie poradzić.

Operator

A Pani kierownik jak?

Janusz
@Operators

Oki, a jak z wypłatą? Też jesteś zadowolony? Poziom ok czy mogłoby być lepiej?

Ciekawy
@Operators

A no której zmianie pracujesz?

@Ciekawy

a wiesz ile jest zmian w firmie?

Była

Nareszcie psychopatę wywalili - dwadzieścia lat za późno , niejedno życie by uratowali

kasia83
@Była

o kogo chodzi

pracownikk
@kasia83

chodzi pewnie o kierownika szrota byłego trepa który pomylił koszary z zakładem pracy

@pracownikk

Czemu tak mówicie na niego? Aż taki rygor wprowadzał czy jak?

Rozmowa kwalifikacyjna w miłej atmosferze, Pani HR przygotowała obszerną prezentację o firmie. Mija ponad miesiąc od rozmowy i dalej brak informacji zwrotnej... Taka olewka w tym czasach to serio brak szacunku do kandydatów i ich czasu...

Dział Personalny
@Kandydat

Dziękujemy za komentarz. Jest on dla nas ważny. W okresie urlopowym procesy rekrutacji mogą wydłużać się od 6 do 8 tygodni ze względu na dostępność kandydatów i kandydatek biorących udział w procesie, a także kalendarz urlopów Zespołu Rekrutacyjnego. Z pozdrowieniami Dział Personalny

Roberto

A ja uważam, że to nie jest zła praca. Pracuję jako operator na cedo 2. Ogarniam na spokojnie i nie mam problemów. Spokojnie wyrabiam 90 % lub więcej. Mam czas na fajkę, kasę na czas i nikt mnie nie pogania. Osoby które narzekają to po prostu cieniasy co se nie radzo. Tych co narzekają zapraszam do cegielni , przestaną narzekać.

bovo

Prawda

Daria
@Roberto

Ja też myślę że to dobra praca

Fant
@Roberto

Roberto, jest dokładnie tak jak piszesz. Cieńkie Bolki nie dają rady i narzekają. Jak ktoś pracuje 5 lat i nie potrafi sobie SKI, lub etykieciarki ustawić i woła mechanika to o czym my mówimy ? Starszy Operator i woła mechanika do regulacji ...

Świadomy
@Fant

Są i eksperci którzy do wszystkiego mechanika wołają i traktują mechanika jak by był tylko dla niego na zmianie

@Fant

A to nie ma żadnych szkoleń u was żeby ogarnąć te podstawy o których mówicie?

magazynier

No cóż.... praca magazyniera w Cedo wygląda tak : o ile magazynierem jest ktoś normalny , to ma roboty "po pachy" , niestety z powodu braku chętnych do pracy w magazynie Cedo , łapią kogo popadnie o ile się zgłosi i taki odpad z innych firm którego już nigdzie nie chcieli trafia sobie na "magazyn" ,nic nie umie , jest totalnym leniem ,"starzy" za niego większość pracy muszą wykonać a taki tłuk dostaje podwyżkę 'bo jak nie to się zwolni" , podobnie mają pracownicy produkcji . Magazyn hmmm .. i tu pojawia się "Pan Kierownik" : właściwie to nie wiadomo co robi po za wkurzaniem tych ' normalnych" ( nienormalni się nie denerwują mają się bardzo dobrze ) . Pan Kierownik głównie siedzi sobie na palecie w magazynie albo na wózku i przez 4-5 godzin gapi się na pracujących, od czasu do czasu robiąc jakąś (usunięte przez administratora) uwagę na temat ich pracy o której mało ma pojęcia (to nie żart , nie zna w stopniu podstawowym systemu IFS na którym pracują magazynierzy , na skanerze czyli terminalu potrafi użyć tylko jednego klawisza "5" coby sprawdzić status palety i nic więcej ) Nigdy nie dbał o pracowników ... no może o tych liżą..cych to dba , a teraz przed emeryturą to już wyłącznie dba o swój własny za...d Wygląda przyjemnie ? Pewnie znowu jakiś degenerat zostanie do nas przyjęty . pewnie ten post wykasują choć nie używam wulgaryzmów

Scorpions
@magazynier

Gdyby nie ta stara załoga na magazynie nie było by komu robić.

magazynier
@Scorpions

bo to jest prawda

Cygan
@magazynier

To prawda, różnica pomiędzy wynagrodzeniem ,, zieelonych" pracowników, a doświadczonymi jest żenująca

Jerzy
@Cygan

A to ile mniej więcej wynosi :p?

Prawda
@magazynier

Niech dyrektor i personalna zacznie rozmawiać z ludźmi.

Dornit

Jak na system czterobrygadowy, zbyt niskie zarobki, jeśli mam pracować w weekendy i święta to powinienem zarobić średnią krajową plus 50 %.

Ekspert

Nie znam innej firmy w której kierownicy dojeżdżają do roboty transportem pracowniczym. Dlaczego firma płaci tak mało, że gościa nie stać na transport własny? Z jednej strony mnie to śmieszy ale z drugiej wstyd.. stanowisko kierownicze to prestiż, powód do dumy, ale nie w cedo. Dlatego w cedo na tym stanowisku same głąby, bez wykształcenia z umiejętnością krzyczenia i wylewania frustracji.

Breck
@Ekspert

Może Ty aplikuj, pewnie twoje wykształcenie na to pozwala :))). Będziesz pierwszym kierownikiem spełniającym Twoje wymagania, z transportem własnym, przecież to podstawa: ))))), ale z Cebie głąb .

Passat
@Ekspert

Po co jeździć swoim autem skoro jest autobus.

Passerati
@Passat

wstyd

Operator
@Ekspert

Bardzo mi przykro z powodu twojego kierownika???? (usunięte przez administratora)

Miron

Z tym się zgadzam

Celcjusz

uff jak gorąco uf jak gorąco

Jak wygląda praca pracownika produkcji ? Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną, praca godna uwagi ?

Foka
@Kandydat

Pewnie, że godna uwagi. Jak wygląda ? Na Cedo 2 ...tak...przychodzisz rano na 6. O 6:05 stawiasz się w kuchni na parterze, pijesz kawę z mechanikami, czasem też ktoś inny wpadnie. Później idziesz do toalety ...siku, prawo wyższe. Następnie idziesz na swoje stanowisko pracy, przepraszając, że się spóźniłeś, ale nie przejmuj się, skoro inni mogli to ty też, przecież poranna kawka to podstawa dnia. A dalej to już proza życia, układasz kartony na palecie, niby nic...ale jaka odpowiedzialność.

Ranto
@Foka

Dokładnie tak jest na Cedo 2.Operator ma być punktualnie na stanowisku a reszta ma to w (usunięte przez administratora) Zaczynają pracę od kawy i pogawędek o (usunięte przez administratora) Maryny w kuchni przy kawce. Przykład idzie z góry.

Bobo
@Ranto

"Elity' mogą pić kawkę w czasie pracy. Praca przy kompie, przecież to męczy. Klima dmucha na szyję. Mogą czuć się zmęczeni. Wykażcie trochę zrozumienia.

Agnorr
@Foka

Wczoraj to samo, 6:00 awarie na hali,, a śmietanka z utrzymania ruchu ...papierosek, kawka i na hali 6:20. Po co się spieszyć ?

Dana
@Agnorr

Nowy kiero nic z tym nie robi, na Cedo 2 rano wszyscy zbierają się w kuchni. Kawka i bajera, a produkcja i tak się kręci. Złoty układ ......

Drii
@Bobo

Całe Cedo 2, operator nie może wyjść na minutę, a UR i ińżyniering hulaj dusza ....luzik i tak inni zrobią za nich wynik...ot całą prawda

@Drii

Ech, a co się stanie jak wyjdzie bo po prostu musi? Jakieś kary się sypią?

Jarosław
@Mirosław

Chodzi o to, że jako operator jestem związany umową o pracę z cedo i obowiązują mnie przepisy prawa np 15 min przerwy. Cedo daje 30min wiec dodatkowe wychodzenie jest oszustwem, cwaniactwem oraz bezczelnym nadużyciem. Skąd wiesz na jakich warunkach zatrudnieni są pracownicy innych działów?

Litości

pozdrowienia dla wszystkich magazynierów

Ciekawy

Jak podobają się wam tegoroczne podwyżki?

Na etacie w temacie
@Ciekawy

Bardzo mi się podobają, to wina rządów D.T.

Markus
@Ciekawy

No tym razem to pokazali jak naprawdę się traktuje pracowników z większym stażem w tym zakładzie -3 procent podwyżki szaleństwo , tylko ukraińcy zadowoleni 10 proc i się śmieją z polaków , dziękujemy

Siwy
@Ciekawy

Zarobki w tym zakładzie spadły na pysk , tak jak ja 10 lat pracy w czterobrygadówce 4000 tys na ręke , a pracy tyle że czasami nie ma jak wyjść na przerwę , aby do wiosny i czas się ewakuować z tego zakładu

Młody z magazynu
@Siwy

Szkoda gadać na temat tych podwyżek . Czas z tamtą zamykać .

Pracownik produkcji
@Markus

Mało powiedziane jak nas potraktowali po 18 lat pracy dostałem 200 zł a Ukraińcy 500 . Trzeba zacząć pracować tak jak oni . Pozdrawiam kadrę zarządzająca ciekawe czy wy też takie podwyżki dostaliście

@Pracownik produkcji

Niestety te podwyżki to parodia. Ktoś kto pracuje kilkanaście lat , jest dobrym pracownikiem a ma stawkę jak młodzi pracownicy co wciąż latają po pomoc. I jeszcze jak zapytasz o podwyżkę to usłyszysz , że musisz się wykazać

Ukrainiec
@Pracownik produkcji

Czyli jak? Czy masz jakieś pretensje do mojej pracy?

Bo tak

Przykład Natalii z Cedo 2 z kontroli jakości jest nikim A uważa się za dyrektora A gnębi nawet Ukraińców, , Ten zakład to farsa starsi pracownicy są gnojeni, stażowe zabrali, nowy zarabia tyle samo co ten co pracjuje 12 lat, masakra .... wstydu nie macie , tak ludzi tłamsić .....

Świadomy

Jak dobrze pamiętam 5% dostali

Podwyżka
@Ciekawy

Jak bym dostawał takie podwyżki co roku i miał bym stażowe zwiększane co roku to było by super.

Obserwstor

Strona jest nie wiarygodna. Tak samo jak firma Cedo.

@Obserwstor

Firma jest wiarygodna .

Hello kitty

Dużo w tym racji

2B

Pani Z. bzdury wypisujesz. Na faję latasz po 15 minut, gumę ciągle na hali żresz ,a ruchy w pracy masz jak chora meduza i jeszcze Ci się nie podoba ; ). A zmiana normalna, robić trzeba swoje jak wszędzie i nie ma problemu. Pozdrawiam moje B-ubinki.

@2B

Może zwolnij z wyzwiskami (popatrz sama na siebie). Śmieszy mnie to że ktoś ma problem do kogoś i nie potrafi tego powiedzieć prosto w twarz. Boisz się? Czy po prostu nie masz tyle odwagi? ???? proszę bardzo, podejdź powiedz. Czekam. A ten kto ma problem do kierownika i jego zarządzania zmiana to niech podejdzie do niego, w czym problem? Najlepiej pierdolic głupoty na kogos A w tym wszystkim nie widząc siebie. Powodzenia w życiu codziennym

Pani Z????

Nie pasuje Ci że jest pilnowane ile siedzisz na przerwie? Zwolnij się idź do amazon, tam masz aż 30min i dwie po 15min :) ale niestety tam też jest pilnowane czas. Nie odbijesz się w czasie to odciągną ci z wypłaty:D. Więc nie ma co narzekać. A co do pracy na przerwie to się ciesz bo dzięki temu masz jakias premię. A to że przerwy są w różnych godzinach to też lepsze bo przynajmniej można zjeść i odpocząć w ciszy. Nie pasuje Ci to droga wolna. Powodzenia:D

Zet
@Pani Z????

Nie za bardzo rozumiem...skoro jest tak strasznie źle to czemu nie zmieniacie pracy. Amazon, LG i wiele innych firm szuka pracowników. Prawda jest taka, że są osoby, które po prostu lubią narzekać. Wszędzie będzie im źle...A to przerwa za krótka, a to kontrolerka zła, zły kierownik, zawsze coś nie tak... To forum jest przeznaczone do wyrażenia opinii o pracodawcy, firmie, a nie wypisywaniu odczuć flustratów i nieudaczników. W mojej opinii Cedo to normalna firma, praca na produkcji, owszem bywa ciężko, ale bez przesady. Jak ktoś jest ogarnięty to spokojnie daje radę. Trzeba tylko pamiętać, że przychodzisz pracować, sama podpisałaś umowę, nikt cię nie zmusił. Nie podoba się to wypad, inni czekają na Twoje miejsce.

@Zet

to nie do mnie te pytanie. Czasami bywa ciężko ale są też lepsze dni. Niektórzy by chcieli przyjść do pracy i nic nie robić, zresztą kto by nie chciał? Ale niestety tak się nie da ja chcesz cokolwiek zarobić. Najlepiej ponapierdzielac na kogoś nie widząc siebie. Żeby tylko w pracy się tak wykazywali jak tu pisaniem bzdetów na innego pracownika.. porażka

TREND
@Zet

Jeśli masz IQ wiewiórki i wkładanie rolek do kartonu jest dla Ciebie wyzwaniem to praca w tej firmie jest dla Ciebie idealna. A jeśli ktoś z takim IQ narzeka na tą pracę ...to co tu robi ? ŻYJEMY W WOLNYM ŚWIECIE ...DROGA WOLNA

Dranks
@TREND

Święta prawda ! Jak komuś ta praca nie odpowiada to co tu robi ? (usunięte przez administratora) A nie ciągle narzekać na zły los.

@TREND

Niestety niektórzy tego nie rozumieją. Zwłaszcza jedna pani która lubi patrzeć kto ile robi i na ile wychodzi. Nie widząc w tym siebie. Bo sama spędza poza halą ponad godzinę

Hsgjjh

Nie broń swojego Krzysia bo on lubi tylko ludzi gnoić,... ....do końca walczy o kartony rolki... niszczy ludzi tylko to potrafi , byle człowieka zniszczyć ...dał jakąś pochwałę? nie, tylko ochrzaniać potrafi.. ..na innych zmianach kierownicy są lubiani a na B nielubiany hahahah A praca przez przerwę daje premię ale nie zwykłym robolom... tylko ochłapy...i nie pisała to Pani Z.

Masakra. Odkąd na zmianie pojawiła się pewna Pani już nie jest normalnie. Udaje koleżankę A tak naprawdę obserwuje pracowników i (usunięte przez administratora)do swojego chłopa.. wychodzi po 15 min 4 razy na fajkę A na opiniach pisze na innych...

Liliput.7

No co dziewczyna kierownika wszystko może:D

Dron
@Pani Z????

Dokładnie, anonimowi bajkopisarze są wśród nas. Zero zaangażowania czy pomocy innym gdy mają lżejsze stanowisko. Wtedy wolą gadać niż pomóc tam gdzie trzeba. A wpisy niektórych przypominają mi rozmowy dzieci w szkole, żenada. Pozdrawiam wszystkich normalnych:).

Rotek
@Dron

Popieram

CIEKAWE

Będzie część 2?

dron

Nietykalni...są wsŕód nas ????

Fajny

Pytanko Ma ktoś numer telefonu do Pani S.ocha? Daje?

pani S.
@Fajny

Nie, nie daje. Trzeba sobie zasłużyć !

Ha ha
@CIEKAWE

Już werbuje następna

pani S.

Szkoda tylko, że nie masz odwagi, żeby napisać kim jesteś jak już tak szczekasz!!!

@xxx

Co z nim nie tak było???

@xxx

Podobno to najlepszy pracownik...?

Xxx

Jak Wam podoba się dojazd do pracy przez przewoźnika po interwencji pewnej osoby bo niby za wcześnie, a teraz z językiem na brodzie, żeby się tylko przebrać i do roboty ?

Wkoncu jest normalnie

Fack
@Xxx

W czym problem ? W pracy jesteś na czas. Ciesz się że Cię przywieźli bo to Ty masz obowiązek dotrzeć na czas.

Fija
@Xxx

Zawsze możesz dojechać prywatnie jak Ci nie pasuje.

@Fija

"W końcu jest normalnie"? To jak było kiedyś? Co nie tak z tymi dojazdami?

boje sie sam sie przedstawic

Koledzy z magazynu! Proszę załatwiać swoje sprawy twarzą w twarz. W pracy sobie ręce podajecie, uśmiechajcie do siebie, razem słuchacie muzyki i obgadujecie wszystkich a nawet śpicie pozasłaniani kartonami. Pisząc te bzdury tutaj przynosicie nie tylko sobie wstyd ale również ludziom z produkcji oraz całej fabryce…wszystkim! (usunięte przez administratora)

Z produkcji czy z magazynu?Sypia?

Zostaw merytoryczną opinię o CeDo Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w CeDo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CeDo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CeDo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 25 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CeDo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CeDo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CeDo Sp. z o.o.
  • Nowowiejska 32