Opinie o Ergopak Sp. z o.o. w Krępice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ergopak Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ergopak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ergopak Sp. z o.o. w Krępice

Coś opowiecie o pracy i posadzie magazyniera quickpack GmbH?? Jako wymagania to jest uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie w prowadzeniu tych wózków. Ile konkretnie firma chce tego doświadczenia? Ja mam rok, wystarczy? I czy już w trakcie pracy, firma oferuje jakieś dodatkowe doszkalanie z pracy na wózkach??

Stasiek Nowy wpis

Warum (w tłumaczeniu na polski: dlaczego?)? Styczniowe ogłoszenie dla operatora wózka widłowego sprawiało dobre wrażenie, zwłaszcza słowa o szansie doskonalenia zawodowego, czy zatrudnieniu na na umowę o pracę w stabilnej firmie z kapitałem zachodnim. Nie raczyli tylko wypisać kwot, co do stałego wynagrodzenia oraz systemu premiowego. Może Ty naprawisz to niedopatrzenie, wyjaśniając też, dlaczego uznałeś ten cytat, za stosowny, do opisania panujących w firmie warunków pracy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Ergopak Sp. z o.o.?

Zarobki na stanowisku Operatora Maszyny Produkcyjnej 2 lata temu wynosiły 5-5,7 zł. Znalazłem stare ogłoszenie. Rozglądam się za pracą w tym kierunku. Jak w ciągu tych 2 ostatnich lat zmieniło się wynagrodzenie? Były jakieś podwyżki w związku z inflacją?

Lj Nowy wpis

Najlepiej zostać liderem masz maszynę nic nie robisz tylko siedzisz na tel a reszta pracuje :)

zinteresowany

Witam mam kilka pytań do pracowników Ergopak 1 czy w firmie można liczyć na stabilną pracę? 2 czy jest to naprawdę stabilna produkcja bez przestojów tzn. bierzecie bezpłatne bo nie ma roboty lub tym podobne 3 jak wygląda ogólna atmosfera w pracy między samymi pracownikami i pracownikami a kadrą Dziękuję za opinię, pozdrawiam i miłej pracy ;)

@zinteresowany

Firma ma stabilną sytuacje na rynku pracy, przestoje nam nie grożą, (usunięte przez administratora)nam nie straszny. Na pracę raczej nie ma co narzekać , wszędzie trzeba robić , ale tutaj nie ma tragedii. Wymagania nie są jakieś wygórowane, zwłaszcza jak zobaczymy na (usunięte przez administratora)w okolicy. Zarobki na pewno lepsze niz daje Średzka strefa. Atmosfera na zmianach wydaje się być w porządku. Prezes jest człowiekiem , można z nim pogadać.

Jaki jest system zmian.Czy praca w weekendy.Ile obecnie można się spodziewać wynagrodzenia za pracę.pozdrawiam.

nick_

Praca w warunkach szkodliwych, niekompetentna kadra kierownicza, firma nie dba o bezpieczeństwo i nie traktuje pracowników z szacunkiem.

Pracownik Produkcji

Stanowisko zostało przez Pana Prezesa przedstawione w sposób profesjonalny, a także odpowiedziano na moje pytania.

nie dotyczy

Julia

Witam. Na ile zmian pracuje fabryka?

gość
@Julia

Firma pracuje na 3 zmiany

Aleksander
@gość

W weekendy też się pracuje? Jakie są stawki, nocki i weekendy są płatne extra?

Axa

W jakim systemie jest praca, po 12 godzin czy po 8? Czy jest to 4-brygadówka, czy może od pn do pt? Jak jest na stanowisku operatora maszyn?

Krystyna

Ergopak w lutym robił nabór na technika-mechanika utrzymania ruchu, a później na operatora maszyn do tworzy sztucznych. Ciekawa jestem tego atrakcyjnego wynagrodzenia, dodatków i premii za frekwencję. Kto zdradzi, ile miesięcznie może mieć taki operator? @pracownik, można liczyć na Ciebie?

@Krystyna

Stawki są ustalane na indywidualnych rozmowach, zależne od poziomu doświadczenia . Rozmowa z prezesem rzeczowa i konkretna. Zarobki konkurencyjne.

@Krystyna

Wydaje mi się , że zarobki są lepsze niż na strefie, spokojnie można dobrze zarobić. Firma widać , że ma potencjał , zaczyna się rozbudowywać ale zobaczymy jak to sie potoczy :)

Czy pracownicy w Ergopak Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

?? Proszę o doprecyzowanie pytania

Małgorzata
@pracownik

Domyślam się, że chodziło o to, czy pracownicy mają dobre relacje w firmie? :) Na jaką atmosferę można liczyć w Ergopaku? I czy zespół jest zgrany? Itp :)

poszukujący

Witam. pojawiła się oferta pracy na stanowisko operator produkcji. Mam pytanie jakie są warunki pracy - temperatura, hałas? Jak wyglądają dodatki- premię itp? Czy firma organizuje dojazd do miejsca pracy bądź pracują osoby z Wrocławia?

@poszukujący

Zapraszamy do złożenia cv i rozmowę.

Michał D.
@poszukujący

1. warunki: * hałas: jest * temperatura: da się wytrzymać, nie jest zbyt zimno ???? * lekkie zanieczeszczenie powietrza 2. Firma oferuje dojazd, ale o szczegóły trzeba dopytać w firmie 3. Dodatki są, ale trzeba dopytać 4. Rekrutacja podbywa się w miłej atmosferze. Pan Prezes opowiedział szczegółowo i profesjonalnie na temat pracy oraz odpowiedział na pytania

Edyta
@Michał D.

Super, że wszystko tak klarownie wyjaśniłeś. Ciekawe, czy @poszukujący zdecyduje się na wysłanie CV do Ergopak. Ale już do rzeczy - sama miałabym jeszcze kilka pytań odnośnie warunków pracy w tej firmie. Co z dostępem do prywatnej opieki medycznej? Jest zapewniony?

ERH
@Michał D.

Że co hahaha jak to chyba Adaśko sie podszywa

Jak długo czekaliście na odzew z Ergopak Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

zadzwoń na nr ogólny firmy i dopytaj. Szukają na produkcję i mechaników

GalAnonim

Witam pracuje w tej firmie chętnie odpowiem na pytania oczywiście jeśli bede znał odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Ergopak Sp. z o.o. - Krępice

• Jak się pracuje w Ergopak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ergopak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ergopak Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ergopak Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ergopak Sp. z o.o.
  • Kwiatowa 30