Opinie o Starion Poland Sp. z o.o. w Biskupice podgórne ( wrocławia)

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Starion Poland Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Starion Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starion Poland Sp. z o.o. w Biskupice podgórne ( wrocławia)

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Z punktu widzenia biura

Niby nie ma tragedii, ale nie polecam. Jedynym plusem jest dobra atmosfera wśród Polaków. Koreańscy dyrektorzy zazwyczaj są źródłem problemów, nic nie wnoszą do działu (oczywiście są wyjątki). Jest straszny (usunięte przez administratora) nie wiadomo jaki będzie plan produkcji, dyrektor montażowni/assembly nie rozmawia z nikim i zachowuje się jakby wezyscy byli jego wrogami. Plan produkcji zmienia się z dnia na dzień, dział jakości zajmuje się głównie ściemami żeby LG się na chwilę odczepiło. Nawet jeśli jest ktoś odpowiedzialny za planowanie, to nic sensownego nie stworzy na więcej niż tydzień do przodu. Czyli codzinnie trzeba zmieniać plan i robić wszystko od nowa. Jest tak dlatego, że LG ciągle zmienia zapotrzebowanie i rzuca zwrotami dostaw. W Utrzymaniu ruchu jest problem z wcześniej wspomnianym dyrektorem z montażowni. Jest problem z kupowaniem części zamiennych itp. Z tego co kojarzę to dalej (od kilku miesięcy) nie ma nikogo odpowiedzialnego za planowanie produkcji. Socjal też leży. Te wymienione w ogłoszeniach owoce, to są jabłka w co drugi tydzień xD Nie ma dopłat za dojazdy, dofinansowania do wypoczynku, o multisporcie gadają od 2 lat no i dalej nic.

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Zakupu w Starion Poland Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Z punktu widzenia biura Nowy wpis

Zapomniałem dopisać Nowy wpis
@Z punktu widzenia biura

I jeszcze coś. Dyrektor z assembly nawet swoich pracowników (szumnie nazwanych Inżynierami produkcji) odgradza od wszystkiego. Nie mogą zrobić nic sensownego poza monotonnymi instrukcjami i zabieraniem papierów. Jak ktoś chciał robić improvementy czy coś sensownego to szybko spotkał się ze ścianą. Nie polecam współpracy. W dziale produkcji nie nauczysz się absolutnie nic. W logistyce niedługo nie będzie się od kogo uczyć. To co teraz wystawili w dziale UR - asystent działu to chyba głównie kupowanie części zamiennych i rozliczanie faktur.

Adaś Niezgódka

Jeżeli z firmy odchodzi po roku i jednym miesiącu pracy Logistic Manager to o czym to świadczy...?

Xyz
@Adaś Niezgódka

Myślę, że tak jak ja może się Pan zgodzić, że dyrektor działku David jest osobą nieodpowiednią na zajmowane przez niego stanowisko. Brak wiedzy i kultury osobistej to nic w porównaniu do jego podejściu do pracownika.

@Xyz

Niestety jeśli chodzi o koreańskich dyrektorów to na palcach jednej ręki można policzyć, kto ma jakąkolwiek wiedzę i chęć do pracy. Najgorsze jest to, że większość liczy że Polacy wykonają pracę za nich. Jeśli chodzi o pracę na produkcji to mało jest Polaków, zarobki też bardzo mizerne.

Lidia Nowy wpis
@Kruszynka

Mizerne tzn., jakie mniej więcej? I jak myślisz skąd taki stosunek u tych ludzi się bierze do Polaków...? Szczerze to chamskie :/

Starion Poland Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Automatyk Utrzymania Ruchu. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

@Administrator

Na tą chwilę nie rekrutujemy na stanowisko Automatyka Utrzymania Ruchu , ale zapraszamy do aplikowania na inne oferty dostępne na znanych portalach ogłoszeniowych. pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Automatyk utrzymania ruchu w firmie Starion Poland Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Czy w firmie Starion Poland Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

jakdjkdfh
@Administrator

To chyba pytanie do działu personalnego a nie tu???

@Administrator

Witam na tą chwile zatrudniamy pracowników tylko na podstawie umowy o prac. Pozdrawiam

Czy firma Starion Poland Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

Hahahahahahaha, niestety. W tej firmie, jeśli chcesz się rozwijać, to tylko na własną rękę.

Jak długo trwa proces awansu w Starion Poland Sp. z o.o.?

@Pytanie

2lata, a awans jest przyznawany po nowym roku (wiec jak np. zatrudnisz się w styczniu, to awans masz po 3

Jak często w Starion Poland Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 27 maja na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Starion
@Pytanie

Oczywiście wszystko zależy od zajmowanego stanowiska i chęci rozwoju danego pracownika. Zapraszamy do aplikowania więcej szczegółów podamy na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiam

Grażyna
@Starion

A czy w firmie odbywają się takie szkolenia ogólne, dla wszystkich pracowników? Czy bardziej na zasadzie tego, że pracownik sam może sobie wyszukać interesujące go szkolenie i uzyskać na nie dofinansowanie? :) Jak ta kwestia wygląda w Starionie?

@Grażyna

Witam wszystko zależy od potrzeby i chęci rozwoju pracownika. Jeżeli istnieje potrzeba przeszkolenia większej grupy osób to takie szkolenia się odbywają, jeżeli pracownik znalazł sobie interesujące szkolenie to również może otrzymać zgodę i fundusze na udział w nim. Zapraszamy do aplikowania!

Anonim
Kandydat

Byłbym wdzięczny za jakąś aktualną opinię odnośnie warunków i w jakich granicach oscyluje wynagrodzenie. Interesują mnie odpowiedzi dotyczące stanowisk: specjalisty ds. jakości i kontrolera produkcji. Z góry dzięki za odpowiedź.

Starion
@Anonim

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą na forum może Pan otrzymać mylące informacje. Zapraszam do aplikowania na wyżej wymienione stanowiska, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Pozdrawiam serdecznie

QA
 Rekomendacja

Polecam. Jako inżynier spokojnie możesz liczyć na 8 tys netto pod warunkiem że coś potrwafisz oczywiście.

@QA

Kłamstwo i to jakie pracowałam i nikt tyle nie zarabia nawet Ci co potrafią

Lucek
@Radosna

Rozumiem że pracowałaś w HR, że wiesz kto ile zarabia?

Grażyna
@Radosna

Czy mogłabyś napisać ile w takim razie wynosi wynagrodzenie w Starionie? Ile zarabiać mogą mniej więcej doświadczone osoby?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Starion Poland Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Ольга

Okolo 45 lat ma. I sobie tu całkiem dobrze radzi. Kase zawsze na czas ma i to z dużymi bonusami, wychodzi w czasie pracy z koreancami i kasa leci z dwuch źródeł jednocześnie.

gxhdh
Klient
@Ольга

Co mnie obchodzi jakaś Ukrainka to jest portal z opiniami o pracodawcy a nie portal randkowy dla Ukrainek!!

Ольга

Tak ta (usunięte przez administratora) Ольга Оноприенко tam pracuje i uwaza się za lepsza bo daje koreancom za stówkę. Wozi się z nimi a w szczególności z jednym.

Ciekawski
@Ольга

Ciekawe w jakim wieku jest właśnie ona?

Pablov16

Olga nie jest w przypadkiem w Starion Wrocław?

Pablov16

Czy jest szansa na jakąkolwiek podwyżkę? Pozdrawiam

Magda

@QA aż tyle na start ?

Jestem zainteresowana pracą na stanowisku kontrolera jakości. W jaki systemie pracuje się na tym stanowisku? Proszę za odpowiedź...

Łucja
@Pytanie

Prawdę mówiąc nie wiedziałam, że Starion poszukuje w tej chwili kogoś na stanowisko Kontrolera jakości. W sieci w ogóle nie ma ich ofert pracy - ale może prowadzą rekrutację wewnętrzną. Oby ktoś szybko udzielił rzetelnej odpowiedzi, bo i ja chętnie się dowiem czegoś o pracy w tej firmie. A pracowałaś już kiedyś w takim charakterze?

odpowiedź
@Łucja

...tak pracowałam jako kontroler jakości...

świeżo zatrudniony
@Pytanie

praca w kontroli jest na 3 zmiany...

@Pytanie

Odradzam stawka bardzo mała okres próbny to tylko miesiąc czasu a i tak nie ważne jak pracujesz to Ci podziękują za współpracę,pracowałam tam właśnie na kontroli więc wiem to z mojego doświadczenia

Nowy

Hej ,jak wygląda praca na magazynie w starionie ? Na jaka kwote można liczyć jako magazynier z udt? Czy są może rekrutacje wewnętrzne i jakaś realna szansa awansu w strukturach firmy ?

@Nowy

Na awans nie lucz

Paweł

Czyli maszyny przy których się pracuje nie są zbyt dobre ?

@Paweł

Bardzo nie dobre

inżynier
Kandydat

Żenująco niskie wynagrodzenie jakie oferowane jest na stanowisku nżyniera jakości. Na poziomie kasjera w markecie, dosłownie! A wymagania, że ho ho. Już dawn (może z 15lat temu) nie spotkałem się z takim wyzyskiem.

odp
@inżynier

z tego co widze to firma nigdy nie szukała inżyniera jakości???

Franek
@inżynier

A może Twoja widza inżynierską jest na poziomie kasjera z biedronki i to dlatego taka propozycja? Z tego co wiem jak ktoś coś potrafi to mu płacą.

@inżynier

Zgadzam się wyzysk jest ale umowa na okres próbny to tylko miesiąc czasu,nie doceniają ludzi którzy chcą pracować a mało tego (usunięte przez administratora) ludzi w ogłoszeniu bo nie piszą że to praca tylko na krótki czas, żenująca jest stawka inżyniera jakości i wymagania straszne wyzysk i jeszcze raz wyzysk

@odp

Szukała i szuka nadal tak jak pisałam to są okresy próbne na miesiąc czasu i praca też na miesiąc czasu i szukają dalej osoby na te stanowisko a wypłata to mała żenująca

Zostaw merytoryczną opinię o Starion Poland Sp. z o.o. - Biskupice podgórne ( wrocławia)

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Starion Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Starion Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starion Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Starion Poland Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • LG Electronics 3
    55-040 Biskupice podgórne ( wrocławia)
  • NIP: 8961565144 REGON: 367506956 KRS: 0000681630

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Starion Poland Sp. z o.o.