Opinie o F.O.K. POLLENA S.A. w Łaskarzew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy F.O.K. POLLENA S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w F.O.K. POLLENA S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.O.K. POLLENA S.A. w Łaskarzew

Heniek Nowy wpis
Inne

Stawki już wam wyrównali? Też bym sie słabo czul jeśli jakiś inny dział nie wiadomo czemu zgarnialby o wiele więcej. w strajki żadne jeszcze sie nie bawiliście?

Pytajacy Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Czy w tej firmie doczekamy się kontroli pensji.. jeden dział, ta sama zm a pensje mocno różnią się.. przypadek ? Moze ktoś powinnien przyjrzeć się temu zjawisku...

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie F.O.K. POLLENA S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Ty Nowy wpis
Inne
@Pytanie

W tej firmie "robole" nie doświadczają szkoleń jedynie w momencie gdzie przepisy do tego zmuszają. A odpowiadając na powyższe pytanie to pensja różni się oczywiście ale nie za zakres wiedzy czy umiejętności.. tylko czy płci ewntulnie nadskakiwania mistrzowi

Bianka Nowy wpis
Inne

Ciekawe zakres jakich konkretnie szkoleń ktoś mógł mieć na myśli teraz niedawno. Myślicie, że wpływają one na wzrost stawki jeśli wraz ze stażem pracy lepiej pracujesz? są takie podwyżki?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w F.O.K. POLLENA S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(275 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Zuza
Inne

Te same nazwiska? Po ostatnich wpisach widzę, że sugerują zatrudnianie ludzi po znajomości. Po pierwsze nie wiem na ile to prawda ale po drugie to nawet jeśli się tak dzieje to wpływa to jakoś mocniej na warunki zatrudnienia pozostałych osób czy może jednak wcale nie jest to zauważalne?

Odp
Inne
@Zuza

Oficjalnie nie ma znaczenia a w praktyce wiemy ,że mając znajomości masz lepiej..albo w pracy/dostajesz łatwa i płatna prace/ albo w pensji..

anonim
Inne
@Odp

Sugerowane są w tym przypadku jakieś konkretne stanowiska? w praktyce jedna dana osoba wyplenia wszystkie swoje obowiązki tak jak jest to wskazane na umowie? są one dość szczegółowo ujęte, żeby było wiadomo co do mnie należy a co nie? jak robię coś ponad standard to zapłacą? Albo za nadgodziny?

Pp
Pracownik
@anonim

Robienie ponad standard to norma, się nie wychylać lepiej bo nikt nie zapłaci i tak, a tylko bardziej wykorzystywać będzie.

Gość
Były pracownik

Praca w tej firmie jest coraz gorszą,zatrudniają aby więcej kontroli jakości zeby mieć mniej pracy bo panie muszą się wyspać na nocach,poczym przychodzą nad ranem i produkcja im się nie podoba.Normalna porażka,chociaż praca co niektórych mistrzów tez daje do myślenia bo zamiast zająć się robota to przesiadują na palarni,a kiedy prosisz taka osobę o pomoc to papieros jest ważniejszy napewno pracownicy wiedzą o kim mowa.Dobrze ze juz tam nie pracuje.

Ddd
Były pracownik
@Gość

Albo śpią po szatniach czy magazynach tak im dobrze tyle pracy mają

Maja
Inne
@Ddd

Czyli zwiększało się u was zatrudnienie i widzieliście w tym problem? A do teraz jak z liczbą pracowników? Na innych stanowiskach też wzrosła? Ciekawa też bym była potencjalnej rotacji i planów na przyszły rok, firma ma jakieś?

Ddd
Były pracownik
@Maja

Firma ma takie plany że tego samego dnia się o nich dowiesz. Zarabia przecież biuro to tam można dodać a na produkcji lepiej ująć ludzi a robota i tak będzie zrobiona.

Maja
Inne
@Ddd

jakieś szczegóły odnośnie tego przytaczanego cięcia? masz na myśli jakeś odjęcia już po wykonanej pracy? jak to miałoby wyglądać?

Maja
Inne

Czyli nawet jeśli już i faktycznie by tak się działo to muszą wszystko nadrobić? A wpływa to jakoś konkretnie na prace pozostałych? Opóźnia procesy czy coś?

Bystry
Pracownik
 Pytanie
@Maja

skoro bronisz mistrza, to czemu podajesz fałszywe imie?:) A moze chcesz sama sie przespać, miedzy tymi godzinami nie podmieniając przy tym kogoś na przerwę, bo przecież "niema czasu"

Maja
Inne
@Bystry

A jest w ogóle taka możliwość, żeby ktoś mógł "przespać"? jak prowadzą tu ewidencję czasu pracy? i kto pełni nad Tobą nadzór?

Bystry
Pracownik
 Pytanie
@Maja

Wystarczy po przeglądać, kamery i będzie widać kto idzie spać o której wchodzi i o której wychodzi, wiec po co ta dyskusja?

Privpravin
Były pracownik
 Pytanie

To co się dzieje teraz w tej firmie to istna porażka z miesiąca na miesiąc coraz gorzej, pracownicy którzy nic nie robią zarabiają najwięcej za (usunięte przez administratora) kierownikom i przełożonym, pensje coraz mniejsze, dyskryminowanie kobiet na każdym kroku w czynach jak i słownie przez samego kierownika, pozwalanie przełożonym na kontakty intymne z pracownicami zakładu po czym zamiatanie sprawy pod dywan bo osoba na wyzszym stanowisku moze wszystko, za co karę ponoszą wszyscy, a nie osoba winna,brzmi nierealnie? A jednak to prawda. (usunięte przez administratora). Z tego co wiem mają nowego prezesa może zrobi z tym porządek i zmieni kierowników. Pozdrawiam.

Caleszczesciebylypracownik
Były pracownik
@Privpravin

Całkowicie się z panią zgadzam ta firma to jedna wielka porażka. Kiedyś może i było lepiej ale teraz to tragedia. Nie szanują ludzi kobiet to już wyjątkowo, każdy robi co chce. Mobbing i kontakty seksualne na porządku dziennym i nikt z tym nic nie robi. Całkowicie odradzam pracę tu.

BBB
Pracownik

Chyba musze tam wrócić. Są przyjęcia. Kiedyś tego nie było

BBB
Pracownik

Ludzie to jest Polska. Piszecie że kobiety takie pokrzywdzone. Ja jak robiłem to wozily się jak taczki z gnojem.A każdy się bał. Widzi facet tuli głowę SZUWARY na salonach. Taka to mogła ci powiedzieć co chciała. Są też kobiety starsze grzeczne co ciężko pracują. Dobrze patrz jak coś piszesz. Są takie co to stanie wygnie się jak stara strzelba. I co nudzi się bo wie ze ma układy i reszta robotę zrobi. Albo wija się jak piskorze bez wody. Dlatego te kobiety trzeba podzielić na 3 grupy.ciężko pracujace 2 patrzące na układy bo ja znam i mi możecie 3 rozrywkowe.Piszecie o bo kontakty.ok to się nie zmieni.A żeby doszło do kontaktu potrzebna zgoda 2 osób. Kobieta się zgadza. I gdzie to ich cierpienie widzicie.Mało ze jej zapłacą to jeszcze zaspokoii swoje potrzebyCo te co pracują na dzieło mają mniejsze powodzenie.Idź na calosc bez umowy.haha Oczywiście to idzie w dwie strony.Nikt nikogo do niczego nie zmusza. I on i ona jeśli zeczywiscie tak jest jak piszecie czują się bezkarnie.Zawsze to jest kosztem innych Coś tam ktoś miał do mojej inteligencji.Myślisz ze jak tam pracujesz to już świadczy o tym ze jesteś inteligentna / y I teraz do czego to porownac to co piszecie Myślę zeto taka Zupka na wodzie z dodatkiem małej marchewki bądź pietruszki

Laio
Były pracownik
 Pytanie
@Privpravin

Stosunki intymne między ludzkie to chyba rzecz naturalna prawda?! Takie rzeczy zdarzają się w każdej firmie i dziać się będą w końcu gdzie jak nie w pracy skoro spędzamy tu 50% życia?! A że kogoś boli (usunięte przez administratora) ze inna a nie ona to nic nikt nie poradzi.... Słabo się starałaś widocznie

???
Były pracownik
 Pytanie
@Laio

Może i takie sytuację zdarzają się w innych zakładach pracy,ale tu chodzi o konkretny przypadek,o postawę przełożonych do takiego incydentu a właściwie jej brak...totalna olewka. A jak już rozeszło się to w zakładzie szerokim echem, to ukarać...ale nie winnych tylko wszystkie zmian i pomieszczac kobiety !? A co do zazdrości to oczywiście na pewno wszystkie pracownice marzą o takiej popularności jak ta panna ma...

Awatar
Były pracownik
 Pytanie
@Privpravin

Człowieku, co ty gadasz ! Piłeś ? A może dragi ? Zastanów się nad sobą ! Fajna firma i z perspektywami.

B.
Inne
 Pytanie
@Awatar

Perspektywy na co?

Realista
Były pracownik
@BBB

Tez jak pracowalem tam - potwierdzam wozily sie jak taczka z gnojem. Byla tam taka Monika, okropnie zalosna i uciazliwa spolecznie , ogolnie malo utalentowany czlowiek

Grzesiek
Były pracownik
@Privpravin

A myslalem o powrocie o firmie. Ale widze ze sie nic nie zmienilo... Dalej jest dzielone na pupo wkretow nierobow a tych ktorzy musza za takich tyrac. Niewracam

Ja
Były pracownik
 Pytanie
@Realista

Czy możesz podać inicjały tej Moniki? Chyba wiem o kogo chodzi.

BBB
Pracownik
@Realista

No nie ja sie nie skupiam az tak na pojedynczych osobach.Mysle ze przesada jakas zazdrość.Możliwa msciwosc.

Nieznajomy
Były pracownik
@Privpravin

Zgadzam się z tą wypowiedzą tak właśnie dzieje się w tej firmie ,wszystko to co ważne jest zamiatane pod stolik.A rzeczy blachie odbijają się na pracownikach,Tak jak np.mistrz zmiany c Łukasz ,kto posadził tak nieodpowiedzialna osobę na to miejsce.Osoba ta wogole nie interesuje się pracownikami tylko przesiaduje ciągle w palarni.

była pracownica

Atmosfera?- zależy na jaką zmianę się trafi. Pracowałam tam rok czasu na zmianie D. Zastępca kierownika na P3 "PANI KASIA" (umowa o prace przez agencje tymczasowe) nie wiem czym sobie zasłużyła na to stanowisko ale dziewucha o bardzo niskiej kulturze osobistej używająca wobec pracowników wulgaryzmów i nie umiejąca się wysłowić. Szczyci się tym, że skończyła zaoczne studia (w Garwolinie). Ale to nie wszystko, trzeba sobą coś reprezentować w zarządzaniu ludźmi.

Krys
Pracownik
@była pracownica

Zgadzam się nie jedna osoba może to potwierdzić,teraz ta pani przeszla do kontroli. Ciekawe czym tam się wydarzenia.

Ciekawski
Były pracownik

Praca jak praca Nie jest nazbyt skomplikowana .Kazdy jest w stanie to ogarnąć. Tylko ta placa Oni za duzo placa czlowiek jak zarobi to mu starcza i juz drugi miesiac by sobie darowal. Moze teraz lepiej w tej inflacji.przynajmniej masz gdzie to wydac. Bo paliwo droge i tak ma byc co by przyjechali z innych panst i stacje pozostaly by puste. Pracujac w Tej Firmie inflacja cie nie ruszy. Kredyt a co tam moze byc jeden a rat 100 Stac mnie

Ciekawski
Pracownik

Czy Firma pozyskuje surowiec z Rosji

Maja
Inne
@Ciekawski

A nawet gdyby, to co?

Bbbbb
Inne

Rodzinna firma, nic się nie zmienia, strasznie dla samego straszenia

Ww
Kandydat
@Bbbbb

Samo straszenie ,to nic ...najlepsze jest przekładnie swoich porażek na pracowników, i karanie" ich pensją ...2tys

Nook
Były pracownik
@Ww

Mistrzowie wymagają od nas a jak trzeba poprawić usterkę to udaja że nie słyszą i później mówią że pracownik się nie nadaję .

BBB
Pracownik
@Ww

Dobra to ja sobie napisze .Nie karanie a nagroda to 2 tys.Spelnienie marzeń niejednego singla z aspiracjami .

Now
Pracownik
@BBB

Nikt ci nie każe pracować w tym zakladzie. Skoro masz aspiracje na coś lepszego to zmień pracę

Jarosław
Inne
@Now

Tez mam podobne zdanie. Najłatwiej jest narzekać zamiast wziąć się do roboty. Serio wyciągnie się tylko najniższą krajową czy przy zrobieniu norm jest wyższa wypłata?

Hej.
Kandydat
 Pytanie

Czy w zakładzie Pollena pracują ludzie z którymi można się dogadać czy lepiej szukać pracy w innym miejscu? Występuje pomoc czy raczej dwulicowosc?

Uuuuuuu
Pracownik
@Hej.

zależy od zmiany najważniejsze nie dac sobą pomiatać przez starszych stażem pracy bo jesteśmy takimi samymi ludźmi i dużo zależy od kierownika danego działu czy patrzy na człowieka czy opinie zazdrosnych pracowników bo tak też się zdarza

Uuuuuuu
Inne
 Pytanie
@Hej.

Pewnie że tak , np taki mistrz z okolic miastkowa, dogadał się i dostarcza używane zbiorniki 1000 (po nieznanej chemii) do fabryki , a fabryka żeby nie było śladu po tym procederze wypłaca mu kasę w delegacjach. Tak więc zawsze możesz się dogadać , tylko co na to ochrona środowiska ???? Albo możesz dogadać się na dostarczanie maseczek (maseczki szyte w chałupie pod miastkowem) za gruby szmal Możliwości jest wiele , musisz pogadać z tym mistrzem z pod miastkowa to dowiesz się jak to robić i ile trzeba wazeliny nałożyć żeby miękko poszlo

Soczka
Pracownik
@Uuuuuuu

Nie masz tyle wazeliny przyjacielu. Niech się każdy zajmie swoimi sprawami

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w F.O.K. POLLENA S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Karol
Pracownik
@Pytanie

Nie pracodawca nie idzie na rękę praca to praca

Solo
Pracownik
@Pytanie

Grafik jest stały na cały rok :)

Pytanie
 Pytanie

Czy w F.O.K. POLLENA S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Nowy Ład
Pracownik
@Pytanie

Występują dobre słówko...do tej pory były...ale to co będzie e tym roku ciężkiego określić tak jak z pensja.. liczba dnia się pokrywa z poprzednim miesiącem a pensja nie o przynajmniej 300 zl

halfok
Pracownik

Pani kierownik kontroli robiła zdjęcie mi i moim rzeczom osobistym nie życzę sobie tego!!! po nieudanej próbie dostania się do prezesa co graniczy z cudem informuje o tym tu, ew zajmie się tym rzecznik PP. Do pracy przychodzę pracować nie na sesje zdjęciowe. Jak pani pasją jest fotografia to proszę zacząć organizować mini sesje świąteczne teraz to na topie może na tle surowca!

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w F.O.K. POLLENA S.A. odbywa się również w języku angielskim?

haha
Pracownik
@Pytanie

Osoby prowadzące rozmowy same ledwo mówią po angielsku lub nie mówią wcale więc żaden strach ;)

Jones
Pracownik
 Pytanie

W zakładzie dzieje się źle ciągłe zakazy utrudniają pracę ludziom, zabieranie premi z racji szukania oszczędności? A jakim prawem? Niech firma przestanie utrzymywać pracowników zbędnych w tej firmie a takich kilku pupilków kierowników jest, nic nie robią bo im wolno. Gdzie premia dla pracowników którzy się starają? Gdzie ta atmosfera sprzed kilkunastu lat? Za najniższą krajową wymagają coraz więcej a z gówna dobrego produktu nie da rady zrobić

Omnio
Pracownik

Dzień dobry. Zwracam się z prośbą iż prośby składane osobiście nie pomogły, więc może pomogą tu. Zmieńcie osobę odpowiadającą za porządek na hali p4, nowe łazienki, nowe wszystko a (usunięte przez administratora) jak na dworcu chociaż myślę, że tam jest czyściej bądź w jakimś ogólnodostępnym ToyToyu. Za co ta osoba bierze pieniądze ja się pytam, myślę, że to nie tylko moje zdanie. Strach skorzystać z toalety.

Takaja
Były pracownik
@Omnio

Pracowałam w Pollena i na hali P4 i w łazienkach było czysto zawsze

Belmondziak
Pracownik
@Omnio

A kto ci każe korzystać. Moze wytrzymasz do konca zmiany.

Belmondziak
Pracownik
@Omnio

Nie chce się robić. Zobaczył ktoś ze wmiare Lekka praca i chciał by kogoś zastąpić. Bez komentarza.

Ren
Kandydat
 Pytanie

Zostałam zatrudniona przez randstad nie przez firmę pollena wszystko mi się podoba po za dwoma rzeczami chodzi mi o 1.krzesła, siedzenia na których pracują ludzie 12h są one popsute i na pewno nie dostosowane (spadłam z jednego dlatego poruszam problem)gdzie można zgłosić wymianę ich? 2.brak pomocy ze strony meskiej przy dźwiganiu i oceny że się nie nadaje po pierwszym dniu każdy kiedyś zaczynał

Milosz
Były pracownik
@Ren

W tej pracy jest meska solidarnosc nikt nikomu nie ponaga kazdy dzwiga sam nawet jak widza ze jest ci ciezko podniesc worek to i tak udaja ze nie widza a po zatym ludzie sa okropni tutaj z toba rozmawiaja a za chwile plodkuja a co do pomocy to w tej pracy nie ma pomocy i nie bedzie trzeba by bylo pomieszac ludzi zeby sie grupki ludzi pomieszaly i rozbily i wtedy moze by sie cos zmienilo kazdy mysli ze jak nowy przyjdzie to za dwa dni musi wszystko umiec a ja pracowałem tam i stwierdzam fakt ze ludzie ktorzy twierdza ze pracuja tam 43 lata w jednym zakladzie to nie umieja tego co sie teraz rob a wymagaja od pracownika co przyszedl raptem tydzien np

Belmondziak
Pracownik
@Ren

Ja to bym wziol z domu.To jedno krzesło. Tylko jak ich przyzwyczaisz to ci maszyne kaza przynieść. Rozwala sie wiesz ile osob na nim siedzialo i dalo dyla . Wizytowka zakladu Jest tak wielu ludzi Ale spotkac czlowieka graniczy z cudem.

Nn
Pracownik

Segregują pracowników

Ssdd
Pracownik
@Nn

Nie segregują pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o F.O.K. POLLENA S.A. - Łaskarzew

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w F.O.K. POLLENA S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy F.O.K. POLLENA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w F.O.K. POLLENA S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.O.K. POLLENA S.A.
Przejdź do nowych opinii